ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 41)

  • 9 186
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9 913
идея си нямам. Аз го ползвам за Деян, веднъж месечно 4 дни по три намазвания дневно, но това е за хроничен атопичен дерматит на китките на ръцете. По принцип има листовка и в нета.

# 241
  • Мнения: 1 584
Аз до края на 32 седмица съм си на 4 седмици. После май ще съм на 3 или направо на 2 - ще видим на 7.5 като отида. Оттогава ще ми записват и тоновете - вече на всеки преглед. Лежи се 30 мин някъде, слагат се 2 колана на корема и се следят и контракциите.

Дребната се сдоби с двуетажно легло набързо сега вечерта - тоест засега е само поръчано де..Доставката след около 7 седмици ooooh! Дано бебето не реши да се ражда по-рано, че тогава ще имаме проблем Whistling

# 242
  • Мнения: 693
Аха, Майра интересна информация! След прегледа ще кажеш какво е станало  Heart Eyes  и никакво раждане преди 9-тия месец  Naughty

Някой боли ли го гастрит? Системно ме боли от известно време (не ям пържено, панирано, солено и мазно) и незнам на какво се дължи!

НБМ, сигурно е болезнено  Hug, намажи го с Дефламолче  или с нещо мазно (мас, масло), така съм чувала  newsm78

# 243
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
Катинче, намазах се с крем Здраве и вече не ме боли, но си имам мехурче Confused Дано бебчо не е усетил нищо Rolling Eyes

Пърли се оплакваше от гастрит. Ето прочети тук какво трябва да ядеш: http://www.pharmacy-bg.com/article.php?cmd=list&id=169

# 244
  • София
  • Мнения: 2 925
Леле хора, аз току що си наредих всички дрешки в едно креватче ooooh! и като знам, че съм дала и още една торба и направо е грехота да купувам Blush
 newsm78 А пък така ми се пазарува. Утре ще снимам и ще ви покажа Shocked

Аз болки в корема нямам , ама киселините почнаха Sick

NBM Много гадно Rolling Eyes Можи го с Дефламол. Точно там дето ти е най нежно и най опънато Rolling Eyes
Аз пък все като бутам количката в супера и все се блъскам някъде и бааам- дръжката в корема Confused

Като говорите за плодове, сладкиши..... Rolling Eyes Аз пък хич не съм пощалива. Имам търпение до Юни ще изчакам.

# 245
  • Мнения: 326
Добро утро, мацки!!!   love001
Е, днес вече наистина съм първа!  smile3533
Моя мъж рано-рано замина на някакъв семинар за 2 дни. Уж уикенд, уж слънчево ще го дават, ама ние с Михаелка явно самички пак ще си бродим из паркчетата.  Sad. То да беше само това .... Като се върне заминава за 1 седмица в Австрия и хайде пак самички. Уфффф аман вече. Или е тук и рботи до  полунощ в офиса, или хич го няма. Знам, че не съм единственна ама да се оплача, че да ми олекне.
Така, че Тити, не си само ти самичка.  Hug ако това те успокоява, де. Едва ли.
Някой боли ли го гастрит? Системно ме боли от известно време (не ям пържено, панирано, солено и мазно) и незнам на какво се дължи!
Мен ме боли стомаха и хранопровода. Аз си знам от какво е. Преди 2-3 дни се излакомих и си хапнах зелена салатка и като започна едно бушуване на червата, после Sick, ужас. От тогава не искам да видя ни салати ни нищо. Ще я карам на сухи неща. Покрай празниците не знам как ще издържа. Аз така обичам и салати и всякакви треви да ям, ама сега не мии понася нещо.
Та като ми говорихте вчера за тия пусти череши и да ви кажа, хич и не ми се дояде. От тях също ми се подува и ме боли стомаха.
Аз си чакам един друг плод (не казвам кой, че ще настане пак целодневна тема). То тоя плод ще узрее чак около юли, така че ще си го чакам. Дано бебока да не покучава колики от него, че и с него ще трябва да се размина.
НБМ мерси за инфото за гастрита. И аз ще го прочета и то внимателно.
...  Оттогава ще ми записват и тоновете - вече на всеки преглед. Лежи се 30 мин някъде, слагат се 2 колана на корема и се следят и контракциите.
До сега са ми слушали само сърдечните удари на бебето. Последно бяха около 142 удъра в минута и лакарката каза, че са добри. А това, за което Майра пише се сещам, че са ми правили само веднъж предишната бременност и то когато постъпвах в болницата за планово секцио.
НБМ дано коремчето ти мине по-скоро. И аз както Дуци казва все си удрям тумбачето. Как така става, че се опира във вратите  smile3506, много гадно. Ще взема едно червено флагче да си му вържа като на извън габаритните МПС-та, че да се подсещам.  hahaha hahaha
Лек и весел ден и приятна почивка на всички.
Elen@ гледам, че термините ни са на едни и същи дати. И аз ще раждам в I АГ "Света София" ("Т. Киркова"), само че планово секцио и най-вероятно ще е около седмица по-рано.

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 07:41 от Kokolin@

# 246
  • Мнения: 326
Е хайде де, много спите.  luvbed Браво, почивайте си.
Честит имен ден на всички, които носят имена на цветя!  newsm51
Да сте живи и здрави, красиви като цветята, много щастливи и обичани.

# 247
  • София
  • Мнения: 545
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, на всички, които празнуват днес!   bouquet

Elen@ гледам, че термините ни са на едни и същи дати. И аз ще раждам в I АГ "Света София" ("Т. Киркова"), само че планово секцио и най-вероятно ще е около седмица по-рано.

И аз така, ако всичко е наред, може и да се засечем. Simple Smile

# 248
  • Мнения: 223
Честит имен ден на всички празнуващи мами с цветни имена, да сте живи и здрави! Simple Smile
Добре дошли на новите попълнения!

Криша, би ли казала някаква ориентировъчна дата за термин поне, за да не си в списъка най-долу?

jollity, честито ти момченце Simple Smile Сигурно е малко объркващо, ама да е живо и здраво. И в крайна сметка лекарите, дори да се казват Марков или Мазнейкова имат минимален процент на несполучливи прогнози. На фона на толкова познати полове на бебчета, им е простено и те понякога да грешат, си мисля аз.

За плодовете и изобщо за храните се знае моето мнение - не е мястото тук да се говори и обсъжда кой какво е ял, сготвил и купил, получава се верижна реакция от неудовлетворени желания и някой може сериозно да загази. Но май само някои предвидливо се съобразяват в това отношение, за което лично аз горещо им благодаря!  Hug

Ние вчера бяхме на едно красиво място на север от Своге Heart Eyes Природата беше невероятна и си направихме много хубави снимки за албумчето. Но все пак пътя не беше малко и ми се струва, че няма да повтаряме да правим разходки чак толкова далече, защото нали вече се водим напреднала бременност Simple Smile





# 249
  • Бургас
  • Мнения: 337
честит имен ден на всички с цветни пролетни имена!Да сте живи и здрави!

# 250
  • Мнения: 326
За плодовете и изобщо за храните се знае моето мнение - не е мястото тук да се говори и обсъжда кой какво е ял, сготвил и купил, получава се верижна реакция от неудовлетворени желания и някой може сериозно да загази. Но май само някои предвидливо се съобразяват в това отношение, за което лично аз горещо им благодаря!  Hug
Е, стига де. Нали форума е за това, да се споделят емоции и вълнения. Нека си пишат момичетата, това което ги вълнува, без значение какво е. Още повече, че като чета има интерес и затова темата расте.
На мен не ми пречи, който каквото го вълнува, за това да пише. А на който не му харесва може да прескача, аз самата понякога така правя.  topicclosed

# 251
  • Варна
  • Мнения: 441
Честит имен ден на всички с имена на цветя!

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 10:21 от inka 26

# 252
  • Мнения: 223
Коко, извинявай, обаче това, че на теб или на още някой друг не му се дояжда, не означава, че всички са така. И нали уж държим една на друга и се вълнуваме какво се случва с нас. Тогава? Значи ако Х се интересува как би се почувствал У, би му спестил подробностите. Защото в София може да намериш въпросния плод дори за 80 лв. килото и може да се прежалиш да си го купиш на подобна баснословна цена (btw всеки ли може да си го позволи?!), обаче на други места го няма по това време на годината, дори и в най-луксозните магазини.

# 253
  • Варна
  • Мнения: 289
Хубав Празник на всички !!! Много цветни и красиви мигове!!!


Аз сега ставам  Embarassed, мъжа ми още спи, та седнах да пийна кафенце на компа..Като се надигнем после ще идем на църква да си вземем върбичка и китки .. Flutter
Желая ви приятен празничен ден!!!

# 254
  • Мнения: 782
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС   bouquet

Хайде поне днес да не спорим  Hug кой каквото иска да пише .... важното е да сме живи и здрави  , а юли с по едно Бебче , е някой ще са с по две Wink

И аз все по-често се удрям тук там  Confused още не мога да свикна , че има нещо пред мен  Laughing

НБМ, мажи с Дефламол и не се притеснявай излишно ... нищо му няма на Бебчо  Simple Smile  Една приятелка се заля цялата с вряла вода януари месец , беше в девети ..... много изстрада горката , но слава богу Бебока се роди жив и здрав и сега се гледат  Hug

Общи условия

Активация на акаунт