ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 41)

  • 9 188
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 693
Дуци, мила, извинявай, аз цял ден преглъщам, мъжа накрая запали колата и хукна да търси! Мислех, че само аз се дразня, зщото аз направих забележката за кулинарията!

Преди време се получи същото с компотите...

Много ти се извинявам, едно голямо ГУШ от мен!

# 226
  • София
  • Мнения: 320
И от къде са пустите череши ? Grinning

# 227
  • София
  • Мнения: 1 902
стига бе Sickс тия череши...аз друго ядох и съм доволна Peace

# 228
  • Мнения: 4 371
Добре, от къде са все пак, за да мога да пратя мъжът ми?

# 229
  • Мнения: 693
От пазара на Борово са! Ходил е на Красно село, на Павлово и Овча купел I, но там е нямало!

Хайде пред телевизорите, започва Скорост 2  Grinning

# 230
  • Мнения: 142
Здравейте, маминки Hug
Вчера и днес не съм ви чела и направо падам - вече си отива по тема на ден  Crazy Сигурно като наближи раждането ще става още по-весело Joy
Аз бях на ЖК в четвъртък - всичко си е ок на човечето, видяхме му и топките, та се успокоих че още си е момченце  Flutter Продължава да си е седалищно, обаче. Не знам смята ли да се обръща, или така ще си стои до края  Thinking Докторката ми каза, че ходенето на дискотека и танците до колоната помагали  hahaha
Днес бяхме на риболов на Панчарево, много приятен ден си изкарахме  Mr. Green
Пърли, мерси за темичката bouquet Виждам че добавяте кой къде смята да ражда - аз съм за Тина Киркова  Peace
Отивам да ви чета.

# 231
  • Варна
  • Мнения: 289
Добър вечер,мацки
От 3 дена имам як сърбеж по цялото тяло  Thinking, първо мислех че е от нерви, после от разтягането на кожата  ..Обаче  от вчера и по корема и със зачервяване ooooh!.Спрях всички мазила, махнах и дрехите и бельото от изкуствени материи...ама днес сутринта вече реших да се обадя на моята лекарка.Каза веднага да звъня в клиниката да извикат дерматолог.След 1 час бях прегледана- копривена треска каза дерматолога, ще пия по схема преднизолон ф и витамин Ц.По всяка вероятност е хранително, въпреки че не се сещам от какво, но както лекарят каза по време на бременност може от много неща де е изострена чувствителността на организма.. Та и в момента много ме сърби , но поне съм спокойна ,че някакви мерки взимам вече ... Иначе до велик ден без яйца, прясно мляко , колбаси  , от плодовете - без ягоди -ама аз имам съмнение че именно от тях тръгна ...
И от обяда съм по улиците с моя мъж ..До преди малко ...
Морската градина я кръстосахме цялата, центъра, пазара, купихме 2 гащеризончета за бебе - зелено и бяло , много сладки,единия с лигавник и мече, още не съм ги снимала , то аз нищо не съм снимала от покупките и подаръците,ама не съм се сетила  ...
По пътищата какво ли не ядох от позволените неща ...ама  няма да казвам ,че гледам много ви се прияжда...на мен пък не ми се яде нищо сега .. Crazy
Айде лека вечер на всички ..

# 232
  • Мнения: 4 371
Моята одисея приключи неуспешно за сега. Както и да е.

Веси, аз също много се чешам, но имам нещо като хронична уртикария, която се появява когато си иска. Нищо не пия, докато се търпи нямам и намерение да го правя. Ако много ме сърби лекичко и само повърхнастно се мажа с едно кремче - Тридерм, но само ако вече наистина е непоносимо, защото съм му затрила листовката и не знам става ли за бременни.

# 233
  • Варна
  • Мнения: 289
Ама аз съм и зачервена яко , като на розови петна  Rolling Eyes...И чак от сърбел настръхвам от време на време и ми гори направо , че и по деколтето и по гърба и бедрата, освен по корема ....Лекарят каза че такива препарати не са никак опасни след 3 месечна бременност, вика - може ли да те оставим на червени петна , гърчеща са от сърбежи  Rolling Eyes??? Laughing
Гинеколожката ми и тя потвърди..
Мен малко на пролет такива хранителни и подобни не ме отминават..
Солариума последните няколко години ми е спасение, ама тази година съм бяла много пак и чувствителността и от бременността ми е обострена съвсем..

# 234
  • Мнения: 9 913
Дуци, Тридерм може да се използва от бременни с повишено внимание. Така пише в листовката, т.е. както при бебетата. Не повече от 4 дни, нали знаеш.

# 235
  • Мнения: 782
Моята одисея приключи неуспешно за сега. Както и да е.

И нашата, пообиколихме със съпруга ми ама няма....  Hug Hug Hug

# 236
  • Варна
  • Мнения: 289
ох, ще ме уморите с тез череши , бе жени ... Laughing
скоро ще има навсякъде, аз с тези сърбежи съм изкукуригала ве4е  Rolling Eyes Crazy и една вишновка бих ударила ... smile3508
Ама няма ... Crossing Arms

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
Аз пък череши не обичам smile3534
Обаче ако им посветите още 2-3 страници вече ше ви бия, че и на мен ще ми се приядат Sunglasses

И аз да се оплача- изгорих си корема, точно до пъпа. Малко е, допрях се до горещата тава, като не съм свикнала да имам такова тумбаче отпред Confused Веднага се намазах, ама май ми излезе мехурче вече Cry

# 238
  • Варна
  • Мнения: 1 109
На мен пък само корема ми се е обринал нещо от 1 седмица, но не ме сърби, едни такива мноооого ситни пъпчици и то само корема. Не съм ходила на лекар, защото ... все се надявам да отмине от само себе си.
Омръзна ми на мен вече от лекариииии...

Тези череши.... ако не спрете да говорите за тях  #2gunfire

# 239
  • Мнения: 4 371
НБМ, много неприятно Confused Аз също не съм свикнала и постоянно се блъскам в дръжката на една от вратите ни, защото не се отваря цяата врата. Но твоето е много болезнено предполагам Sad

Дуци, Тридерм може да се използва от бременни с повишено внимание. Така пише в листовката, т.е. както при бебетата. Не повече от 4 дни, нали знаеш.
Пъпки ми излизат на различни места, обикновено не повтаря, така че намазването се брои за веднъж, нали newsm78

Общи условия

Активация на акаунт