ПЛЕВЕН - 51

  • 19 261
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
kati, скоро търсих и аз да настаня една дама за 1 вечер, на ДНА-то "Военния клуб", който е на съвсем централно място има стаи по 30 и 35 лева, но там нямаха места, та не мога да ти кажа как е настаняването вътре. Аз накрая й запазих стая в хотел Фейс срещу Спиди, където статята се оказала много хубава, струваше 50 лева.

# 16
  • Мнения: 765
Аз по принцип зелената я имам.
Правих диетата и за един месец свалих около 3 / 4 кг.
Качих само едно в последствие.
Много бях доволна, но едвам издържам без сладко.
Сега мисля пак да я почна,но с режим 3/7. Три дни на протеини само.
В момента карам на протеини със зеленчуци.
Ще съм ти благодарна за рецептите, ако ми ги изпратиш.
Но това,нова книжка ли е?

# 17
  • Мнения: 5 026
Много бях доволна, но едвам издържам без сладко.

 Тук има рецепти за дюкански сладкиши  Peace Н амен са ми неестествени, но закърпват положението. Когато ми е гладно за сладко си бъркоча степ някакъв с кисело мляко и трици-засища  Grinning
 Има и нова книжка, но рецептите са от сайт.
 Чудя се колко още ще издържа  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 765
Абе аз и кексчета си правих икрем карамел, ама като не ми харесват, не се залъгвам.
Виж,какви Дюкански кексчет си бях направила даже:
http://club.biberonbg.com/read.php?12,620873,675414#msg-675414

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
evak,много вкусни изглеждат.Още утре ще ги пробвам тия кексчета.

# 20
  • Мнения: 765
evak,много вкусни изглеждат.Още утре ще ги пробвам тия кексчета.

Бяха страшно вкусни, но доста ми сладнееха.
Затова, съветът ми е да сложиш дори и по-малко подсладител.
Те излезнаха4. Габи и Юли изядоха по едно и аз само се облизвах накрая.  Joy

# 21
  • Мнения: 2 070
Полвината град е блокиран заради ремонта на Дойран. Трафика минава по нашата улица Бяло море. Ако знаете за какви задръствания и прахоляк става дума. И като се заклещят  няма измъкване  ooooh!  Ако имате минаване с кола - заобиколете по Самуил чак или от другата страна на града някъде през Цветан Спасов...Сутрин и по това време следобед особено

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 818
Видях, че още водите Криси бременна. Тя роди момченце на 9-ти април - Никола - 3,030 гр., 49 см. Засякохме се в родилното и се запознахме там.

# 23
  • Мнения: 220
Ето ги двете книжки :
http://www.pe-bg.com/?cid=3&search_q=%D0%9F%D0%B8%D0%B5%D1%8 … &where=author

А книжката я има в:
-пингвините
-на дом на книгата
-на Цветан Спасов в една книжарница я видях
-срещу МВР-то също я има
струва 12лв.

Честито бебенце на Криси  bouquet

# 24
  • Мнения: 765
Тони, благодаря ти!
Утре или в понеделник ще си я купя.
Вчера сутринта/май беше/ при Ани Цолова гост беше Ивана. Каза,че  е отслабнала този път с диета, в която се редували четири етапа. Била протеини и протеини и зеленчуци.
Стана ми ясно, че говори за Дюкан.

Честито бебенце на Криси   bouquet

# 25
  • Мнения: 5 026
Видях, че още водите Криси бременна. Тя роди момченце на 9-ти април - Никола - 3,030 гр., 49 см. Засякохме се в родилното и се запознахме там.
Поправих  Peace

 Да й е честит Никола на Криси   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 136
Здравейте момичета. Като говорите за козунаци си сещам като бях малка и слушах майка ми като диктува рецепта за козунак на съседка-млада булка Laughing  Тя прилежно си записва и накрая пита -а колко време да го меся, а майка ми се изцепва - докато ти се изпоти г..а. Сега като се замисля, нали се затопля стаята, та може и задника да ти се изпоти от зор.
И да споделя за две магазинчета. Едното  е зад спирката на Цветан Спасов-посока Кайлъка, дрешките са внос от Англия. Много сладки неща има, цени не огледах защото бурзах. А другото е над магазин Рока. Една приятелка ми купи оттам музикална играчка която в магазините е 115лв за 40, защото ъглите на кутията са посмачкани. В него не съм ходила защото е на 2ри етаж и не ми се тътри количката по стълбите. Ако ги посетите споделете

# 27
  • Мнения: 248
Валенце, и що реши да си само на плодове? Аз я правих тази глупост и после за 2 месеца си качих отново всичко свалено, че и с горница.

Честито бебенце на Криси!

# 28
  • Мнения: 4 390
Да се обознача и аз, да ви следя. Simple Smile
За козунаци - ще меся. По-точно машината ще меси. Тази година една съфорумка сподели чудна лешникова плънка, та ще си направя и такъв козунак.
Честит Никола на Криси. Да им е жив и здрав!  bouquet
Валенце, приятно изкарване във Враца. Hug
Добре завърнала се на Валя, радвам се да те видя. Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 9 861
Валенце, и що реши да си само на плодове? Аз я правих тази глупост и после за 2 месеца си качих отново всичко свалено, че и с горница.

Ами аз не го правя толкова за отслабване надали за три дни ще сваля кой знае какво...по скоро за пречистване.Чувствам се много добре дне след като цял ден съм само на грейпфрути и ябълки.
Ще ме извините..обаче не мога да се оправя с лаптопа на брат ми..идея си нямам къде са му запетайките Laughing
Честито бебе на Криси!
Следя ви изкъсо момичета...утре ще ходим до Вратцата ще ви направя и снимки..
А в неделя ще следя Анатоли на Атракция.. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт