ПЛЕВЕН - 51

  • 19 287
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Slanced,мен този козунак и този козуначен кранч най-много ме впечатлиха.

# 61
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Мерси nadi_mishi,страхотно изглеждат.Ще  пробвам и двата вида. Peace

# 62
  • Мнения: 765
Честит първи рожден ден на Криси!  bouquet
Честит втори рожден ден на Радост!  bouquet

Честита Лазарица на всички!
Ивка, добре дошла!  bouquet
nadi_mishi, моята фурна си няма вентилатор. Там си втаса козуначето. Но то вече  едоста по-тобло и ще втаса спокойно на място, което да е напечено от слънцето през прозореца или на терасата на сълнце.


Честит имен ден, на всички носещи името на цветя!

# 63
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!


evak, моята фурна е с вентилатор ,но нищо не и разбирам. Печа отгоре,отдолу и това е.Нямам книжка на български,преди 6-7 години не са давали такова нещо. Ще пробвам да го втасам като теб.

# 64
  • Мнения: 5 026
Честит имен ден  на Дикси, Арита, slanced и всички празнуващи днес! 
Да сте много здрави и щастливи!


# 65
  • Плевен
  • Мнения: 239

Честит имен ден на всички носещи имена на цветя!

# 66
  • Плевен
  • Мнения: 1 357



Благодаря момичета.Ето и почерпката от мен.
Лек ден на всички  bouquet

# 67
  • Мнения: 5 026
Да ви покажа първата проба на рецепта на козунак. Сполучливо и много вкусно  Peace
цък   разрез. Направих го в машинката. Следващият ще е ръчен Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 196
Честит имен ден на всички именници, носещи красиви цветни имена 

# 69
  • Мнения: 248
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА!
[/color
]

# 70
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 918
Днес имам презник и затова ви черпя

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 238
честит рожден ден на Крисуна и на Радостка,много здрави послушни и да радват майките си,малко на патерици,но нищо

честит имен ден на всички с имена на цветя

Веси и аз имах същия проблем със зърната,мажи се често,но не спираи да я кърмиш 6те е болезнено в началото но ще мине.

# 72
  • Мнения: 1 954
И аз да почерпя  Grinning


Благодаря за пожеланията!

Снощи едно обикновенно излизане прерасна в нощен бар до 4ч. Големи танци му хвърлих. От радост , че наруших Дюкан с един десерт  Mr. Green
А колко много хора има по центъра в 4 сутринта... Shocked Младежта не спи, мда...

# 73
  • Мнения: 161
Благодаря на всички за милите пожелания! Hug Hug Hug Вече си имам голямо момиченце!  Flutter Празнувахме, правихме и прощъпулник, Криси хвана портмонето, отвори си го и започна да вади паричките и да си ги подрежда, при втори опит хвана писалката и набързо я направихме министър на финансите!
Честито на мамите с бебоци! Да са им живи и здрави и много щастие! Веси, аз имах същият проблем със зърната и няколко дни ползвах силиконов предпазител на Авент, който свърщи чудеса, после нямах проблеми и при мен Лансинохът не помогна много-много.
Честит празник на всички малки и големи цветя! Бъдете много щастливи!
При нас новото е, че започнах работа, съвсем неочаквано получих това предложение и нямаше как да откажа, няма нищо общо с специалността ми, но понякога нещата се нреждат по свой собствен начин.

# 74
  • Мнения: 1 954
Сиси, финансист ще е да, поне в европейския парламент    bowuu Да е ти е жива и здрава, на патерица и от мен   bouquet

Честито на Петя и Радост! Здраве и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт