Нетърпеливи тати и мама чакат СЕПТЕМВРИйска рожба засмяна

  • 9 688
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 363
Софи много хубаво име!Моят брат се казва Илиян Mr. Green


таткото се казва Илиян Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 3 116
 Да ви се похваля- имам добри резултати от БХС- 1: 859, което е три пъти по-малко от средния риск за възрастта. Проф. Кременски каза, че не се налага амниоцентеза (аз предварително се бях отказала от нея, де). Препоръча ми само ФМ в 19-22 седмица, на 3D.

Вечерница, поздравления за хубавата новина!  Hug

Ирина, добре дошла. Браво на оправния ти син, виж какви добри мъже си отгледала!  Wink Ще имаш един ден много помощници.  Laughing

За течението няма да ви кажа нещо по-различно- и аз си го имам, а ежедневни превръзки ползвам и иначе, така че не ми е ново.  Simple Smile

Някой питаше за масажи за бременни- преди доста темички и аз питах за същото и услужливи мами пуснаха интересни линкове, от които за съжаление запомних само този, който предлага Център "Съвременни родители"- http://www.roditeli.info/parents/massage/. Впрочем, там и цената е най-добра.

За каква среща говорите, момичета? Нещо съм пропуснала май.... newsm78

# 47
  • Мнения: 363

Някой питаше за масажи за бременни- преди доста темички и аз питах за същото и услужливи мами пуснаха интересни линкове, от които за съжаление запомних само този, който предлага Център "Съвременни родители"- http://www.roditeli.info/parents/massage/. Впрочем, там и цената е най-добра.

За каква среща говорите, момичета? Нещо съм пропуснала май.... newsm78

аз питах за масаж за бременни, благодаря ти

а срещата - в сряда, от 18:30ч
аз обаче разбрах, че Мъри Стоилов ще идва в кафето в сряда и ще пропусна срещата Sad

айде Simple Smile
кака ви отива на рожден деееееееееееееееееен

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 23:04 от софи1914

# 48
  • София
  • Мнения: 7 673
sweetkids_mama , браво, мила, за хубавия резултат, много се радвам! Hug  bouquet
mari_p, и на мен ми харесва в Бургас Hug Много си права. Аз се надявам да не се налага да живея със снахи, че да сме си мили Naughty. Аз и сега нямам проблеми с моята свеки, като сме си тук, но под един покрив нещата загрубяват Sad

# 49
  • Мнения: 400
Хей,сексита-как сте Party
Веч-честит ти мъж и това,че е здрав HugУф,олекна ти,нали? Wink
Стелка,Иринка,хайде бе!Какво е това чакане??? newsm78В понеделник трябва вече да ги получите.Ох,още малко.......
Софи,не помня дали ти казах,че и на мен ми хареса новият ти фейс PeaceИ честита ти девойка Heart Eyes
Моарейн-честито  bouquetМного любов и търпение Party

# 50
  • Мнения: 1 226
Уанда  Hug  newsm51
Муца каза да ти кажа 4е е ок.

# 51
  • Мнения: 363
Уанда, благодаря ти, мила!!!  bouquet

е сега се прибираме от рождения ден Simple Smile беше супеееееееееееееееееееееер
имаше една мома, дето ми вдигна самочувствието - с дупе, по-голямо от мойто и крака, целите в целулит и бричове
аз съм трудна и изглеждам по-добре
мойта приятелка само ми целиваше корема Simple Smile

бебка много добричка бе - стоически издържа до един  всички гюбеци  Joy Joy Joy
и как нема - кат майка си ще е кръчмарка  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
представям си ква гледка съм била - синекоса, бременна и върти гюбеци Simple Smile
а сега да хапна и да си лягам
айде лека и до утре

# 52
  • Мнения: 391
Честити гащи на Веч, Софи и 8Eos8!

Взехте всички момчета, моят шанс съвсем изчезва Wink

Ирина, браво на момчето. Малко горда почувства ли се? Като гледам мойта девойка такава добричка, грижлива и пораснала, много хубаво ми става.

Тази сутрин като се гушкахме тълпата в леглото, щерката получи ритник в гърба от бебока. Много се зарадва. Така сестра и я риткаше, като бях бременна с нея, всяка вечер като я приспивах.

# 53
  • Мнения: 400
8Eos8- welcome
Абе верно,че много момчета станаха CrazyЩе имат избор нашите мадами smile3508Шийла-ти кога най-сетне ще разбереш какво е човечето?
Софи-взе ли й акъла на дребната Joy Joy
Стелче,слънце-къде пак се затри врачанската мома newsm78 Joy
А!Честит празник на тези,които носят имена на цветя  bouquet

# 54
  • Мнения: 14
Привет, мамчета!

Честито на МоарейнTwo Hearts Много любов ви пожелавам, късмет и сладка рожба през септември да ви зарадва!  newsm32

Добре дошли на новите мами и честито на тези, които са разбрали сини  football или розови  knit гащи ще купуват!

Да се похваля, че в петък ФМ мина много добре. Доки потвърди, че ще си имаме момченце. Каза, че всичко си му е наред на бебчо. Искаше да ми направи снимка на личицето, но нашия срамежливец като си кръстоса ръчичките пред лицето и до края на прегледа не ги мръдна. От къде ли не го гедахме, ама ей на! Иначе си шава и не го е срам пола да си покаже.  Grinning  Каза, че няма вероятност до края на бременността да имам високо кръвно, гледа нещо на моята аорта, която осигурява кръв за бебчо. Не знаех, че и това може да се види.

Ирини, питах за профилактиката с анти Д в 28 седмица. Този лекар ми обясни следното. Според него тази профилактика е излишна поради това, че няма достатъчно доказателства, че тя ще помогне. Каза, че много се спекулира с този въпрос и че по-скоро това се прави с търговска цел. Първо действието на тази инжекция е няколко седмици, а кървене и смесване на кръвта на майката и на бебето през плацентата може да се получи не само в 28 седмица, а и във всеки един момент без да разберем, защото това не се проявява външно. В този смисъл ме попита дали на всеки две седмици ще си слагам инжекция, за да съм спокойна. И аз му казах, че не знам и затова го питам. Другото, което ми каза е, че тази инжекция все пак представлява чужд белтък, а всеки чужд белтък се приема различно от другия организъм. Той ме посъветва да си следя антителата по-често - през месец - месец и половина, отколкото да слагам инжекция в 28 седмица. Това е което мога да кажа. Засега трима лекари ме посъветваха да не правя профилактика в 28 седмица, и един каза да направя.

# 55
  • Мнения: 1 226
Брейййййййййййййй, ама много момченца, много нещо бе.Ще има да изибират момите ни. Hug
Уандич Врачанката, каза че се отдава на либоФ и романтика тези дни.Таз маймуна.
  bouquet за всички, които имат празник днес.
И друго - към мамите без опит.Вече почвам да се шашкам.Трябвало от сега да сядам да чета, как се захранва бебка, как да я къпя.Изобщо вие четете ли.
Толково ли е трудно. newsm78 Не ми се вярва.От къде да го чета това.

# 56
  • Мнения: 133
Честит празник, момичета кокичета   bouquet
Толкова хубави новини съм пропуснала вчера Simple Smile
Софи, честити розови гащи  stork-girl Вярно е, че като много силно искаш нещо и то се сбъдва  Hug
Асенце, какво става с твоя нет? Айде връщай се, че ни липсваш  Hug
sweetkids, честити и на теб добри резултати от БХС
За срещата предлагам да започнем от понеделник да се броим (т'ва малко като стадо прозвуча  Joy), за да можем във вторник да резервираме някъде нещо Simple Smile
Стелка, и аз съм се ошашкала от всякъде. Сега предавам едни проекти и никакво време не ми остава за четене. Но съм се зарекла, че след празниците няма мърдане, че време не останааааааа  Crazy
Да си кажа и аз за риткането. Мъничето нещо се оказа много срамежливо. Аз вече втора седмица го усещам, но понеже като си сложех ръката и то спираше и не знаех, че подритва и от вън. И онзи ден го сгащих  Joy Сега си ми подритва ръчичката  Embarassed Таткото за жалост още не го е усетил Sad Онзи ден ми вися на корема цяла вечер и не получи нито един шут. Беше много разочарован. Дано довечера да гу усети и той  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 57
Здравейте сладурки  Hug Искам да пожелая всичко най-хубаво на празнуващите днес  bouquet
Вчера за малко влязох да прочета какво става при майките които ще раждат сега май месец,толкова се вълнуват милите,а на мен ми се прииска вече да е септември,нещо нямам търпение искам по бързо да се ражда бебока да го гушкам Hug Hug Hug Hug Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 413
Хайде Честит Празник на всички с цветни имена!


Стелче, и аз не чета мила...ама не съм се шашнала да ти кажа. Знам че трябва и това да почна да чета, но...има време, все така си казвам.

# 59
  • Мнения: 1 226
Дидка и аз това, се чудя.Не вярвам майка да е чела някъде.Но лошото е, че тук в провинцията и на един курс не мога да отида.Голяма селяния, кво да ти кажа.Та ще трябва да почета.Макар, че не съм чувала за родена бебче и не отгледано.
Весел ден на всички!
Къде е това слънце бе?

Общи условия

Активация на акаунт