Имате ли още стационарен телефон в къщи?

  • 12 868
  • 228
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
                      Хубавото на стационарните е, че са с постоянен номер - можеш да намериш някого и след години. И са безвредни.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 758
Имаме, много рядко го ползвам. А преди говорех с часове по него  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 668
                      Хубавото на стационарните е, че са с постоянен номер - можеш да намериш някого и след години. И са безвредни.
При цените за откриване на нов номер е разбираемо, защо не ги сменяме  Joy... А и оставам с впечатлението, че доста хора си закриват подтовете от тази тема, та този аргумент отпада.
Аз също не го вдигам като звъни... правила съм няколко пъти тази грешка и или са търсели свекър ми (покойник от 10 години) или някоя съседка ще иска нещо - обикновенно мъж ми да се качи и да оправи кабелната на някоя от бабите или нещо в този дух. познатите ми не знаят, че имам стационарен - дори когато попълвам документи на домашен пиша, че нямам.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 841
Имам. Не го обичам много. Обикновено за някакви глупости звънят.

# 19
  • Мнения: 3 886
Имам. Не го обичам много. Обикновено за някакви глупости звънят.
И при мен така но и номера ми е готин не ми се нрави единствено това че ми е много таксата за месечен абонамент а с тези пари бих могла да  говоряяяяя............................много по  джиесема

# 20
  • Мнения: 4 435
Имам,не го ползвам често,но го държа заради баби,дядовци и разни други роднини,макар че всички имат gsm-и.

# 21
  • Мнения: 281
Не, изключих го.

# 22
  • sofia
  • Мнения: 249
Моят стационарен е от пакета на трипъл плей.Ползваме го само за да поръчаме такси или храна,а да и в банката като теглим кредит.

# 23
  • Мнения: 4 784
Имам и най-редовно си го ползвам за градски разговори.

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Да,имам и не виждам нищо особено в това. Crossing Arms

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Имам заради АДСЛ-а. Използвам безплатните си 30 минути, за да говоря с баба и дядо. И да звъня в пощата да питам имам ли пратка от Франция  Mr. Green

# 26
# 27
  • Мнения: 1 941
Не, нямам. Стана си по съвсем естествен начин. Просто един ден се усетих, че захранвам всеки месец БТК с 20 лева от такса и ДДС за нещо, което дори не ми влиза в употреба. Един ден просто изключих апарата от контакта, дори може и пари някакви да им дължа...

# 28
  • Мнения: 494
 В къщи имаме, ама да се чудиш за какво ни е...Ползвам го толкова рядко, че сега не се сещам аз кога последно звънях от него newsm78...Звънят ни няк'ви роднини по него, но пак много рядко...Замислям се да го полвам поне за ADSL, въпреки, че нета ни(кабелен) е много свестен...

# 29
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Имаме,  въпрос на време е да го закрием.

Общи условия

Активация на акаунт