БЕБЕТА ЮНИ - 31

  • 16 256
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Miami
  • Мнения: 413
Kory, аз пък си мислех, че снимката на аватара ти си е твоя, докато не видях същото лице да краси един фризьорски салон  Mr. Green  Оттогава се зачудих ти ли си това или не си?!

 Joy ееех Мег  Grinning  Не съм аз на аватара, но си сложих тази снимка, защото малко ми заприлича на мен като бях с по къса коса Simple Smile

# 76
  • Мнения: 33
Еййй, бременният ми мозък много е заспал!!! Чак сега се сетих защо ви писах как цял ден сме обикаляли вчера с мъжа ми с колата! Защото вечерта, прибирайки се в Студентски град, в рамките на 100 м ни спряха два пъти полицаи, за да ни се скарат, че единият ни фар не светел добре. И двата пъти като ме видяха с огромния корем, се отдръпнаха и казаха на мъжа ми да тръгва да не бавели дамата  Mr. Green Много приятно ми стана. И въобще този уикенд, дали заради празниците, дали заради хубавото време, но повече хора ми се усмихваха, отколкото да ме гледат с онзи лошия поглед, на който май всички се нагледахме през тия месеци...

Кори, и аз така предположих за снимката Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 2 901
Maristuta, marvele, всички, Ами аз затова ви казвам, че съм единствената ненормална, която ще работи до раждането, поне имам намерения де! На толкова пъти толкова се ядосвам на кой ли не, че много пъти съм се заканвала "о, ще видите вие - няма да ми видите очите като изляза в болничен", обаче все се замислям - ако пък мога да ходя на работа, не се чувствам супер зле (защото с тази бременност, наситина имам вече и тежки моменти, казах, с предишната не усещах, че съм бременна до седмица след термина), защо да не си докарам 2 заплати, вместо 1... това ми е единствената мисъл, която ме крепи в трудни моменти. Чакам да си взема болничния в седмицата след големите празници, ще го размахам и ще обявя, че вече идвам по своя воля, да внимават много! Ще покажа пак по своя инициатива някои неща на някого (ама защо шефът ми не се притесни, не мога да разбера, аз няма да прескачам на повикване всеки ден, за да издам фактура или да им обяснявам кое как да го направят, за да е както трябва?!?) пък ще видим. Много ми харесаха вашите думи за незаменимите хора - не че съм вярвала че съм абсолютно незаменима, ама то и това си има много хубава страна!!!

Sleaping Beauty, добре де, не беше ли твоя аватар онзи дето беше застанала до 1 прозорец на бяло канапе, беше в жълта блузка с V деколте и отдолу кафяво поло? Не беше ли по-светла там. Или не си била ти?!? Бременна ли съм какво ли?!?

Аааа, Kory, ми бременна съм - пълна, дето се вика, направо напълнена hahaha! Дори в най-пълния си период не са ме обявявали за пълна, а по-скоро за добре гледана, ама лелка, що така бе - вярно, че вече някоя майка или баба на дете ме нарича по някакъв повод "лелята", ама като ми каже някой маршрутаджия "момичето да седне" направо ми е кеф - те повече ги разбират тези неща. А по-мналата седмица, голям майтап - слизам аз по едни стълби в детския кът и държа дъщеря си за ръка да не се простре надолу и една майка вика на детето си - "чакай каката да слезе" и на мен като ми стана едно благо, чак отидох и разказвам на една приятелка как съм се изкефила и докато го разказвам, осъзнавам, че детето на тази жена беше по-малко от моето и най-вероятно е ставало въпрос за дъщеря ми - каката! голям срам! Ама започна ли се вече да се бъркам на мен ли, на нея ли говоря?!?

# 78
  • Мнения: 176
72veni72, споко, и мен не са ме гледали на видеозон от 20 г.с. - какво от това, нали всичко е наред. Едно време нас сякаш на 8Д са ни гледали.

За почерпките - аз ще си работя до последно (тук няма такива приказки като 45 дни болничен) и мисля да поканя колегите да отидем на обяд - ако те не се сетят, де. Така бяхме направили преди 2 години за една колежка (леле, като се замисля, аз съм втората бременна в офиса за последните 6 години откакто съм там, а сигурно и по-отдавна... смятайте). Иначе за работата... вярно е че няма незаменим човек, но има професии когато работата ти се забелязва - като моята например. Работа --> имам статии с моето име, които се четат доста и където трябва. Не работя --> нямам. Затова и се юркам, докато мога не виждам смисъл да си взимам болнични, платени или неплатени... все пак детето ще се роди, ще порастне, но и майка му иска да си има кариера...

Валентина, много си красива, ама и то това хубаво дете, откъде да се пръкне!

Да не забравя да честитя на Кака Мая майчинството - айде още 10на дни и можеш нааай-спокойно да си раждаш! Но колкото повече толкова по-добре и за мъниците, де  Hug

За дискриминацията на бременни и като цяло семейни жени в "плодотворна" възраст, какво да ви кажа -- не си мислете че е само в България, и тук си го има, макар и да е незаконно.  Peace

А снимката на аватара на Ryan е Meg Ryan  Joy Joy

# 79
  • Мнения: 65
А снимката на аватара на Ryan е Meg Ryan  Joy Joy
Хе, хе, мислех си, че отдавна сте се сетили от къде идва моя "ник"

# 80
  • Мнения: 210
Аз пък трябваше да работя до днес, но понеже явно има незаменими хора (не че някой го признава де ) smile3516... ще работя до термина на Генева и след това ще помагам от вкъщи и ще ходя два пъти седмично на скифка да не "изтървем коня в реката" , както се изрази биг бос ...  Нищо ,че аз от сега съм го поизтървала, до края на май чак ще го загубим ... просто не смогвам вече Mr. Green



# 81
  • София
  • Мнения: 391
Валентина, честно казано и аз имах подобна представа за външния ти вид, както описа Kory - не бих казала леличка, но по-скоро с тъмна чуплива коса - може би съдейки по снимките на Билянчето  Simple Smile Иначе и аз да се присъединя към комплиментите за роклята и за теб като булка - прекрасна си  Peace И аз имах идеята за моята сватба да си шия рокля по мой модел, в която имаше подобни елементи - бродирани цветчета, само че в други нюанси, но в крайна сметка се харесах в първата рокля, която мерих в един магазин, реших, че отговаря на изискването ми да има цветя по роклята и избрах по-лесното решение  Simple Smile

Аз преди малко се връщам от разходка - 2часа и половина. Направо прекрасно, добре ми се отрази. Сега малко почивка и после отивам да ям торти в Болеро, че една приятелка ще черпи за рожден ден   Simple Smile
Пожелавам лека доработка на всички "незаменими" Wink, а на останалите - наслаждавайте се на хубавото временце  Hug

# 82
  • Мнения: 123
и ние след 2 дена излизаме в болничен 45 дена преди термина Heart Eyes.Много ми заспало днес,ама исках и аз да се включа,затова няма да пиша много.Това ще ми е 1 раждане,а като знам какво е тук се чудя дали въобще да родя в Бургас...Ами мами стискайте ми палци този път всичко да мине добре Hug

# 83
  • Мнения: 657
 55
Хайде и аз да се отчета за статистиката - тъкмо се връщаме от консултация, нашта мома вече е 1750 гр. и точно си отговаря на седмиците, дори скенера показа предполагаем термин точно какъвто ми е - 29ти юни Mr. Green та сега - радост  newsm44 newsm68
Иначе сме си още седалищно, но има време да се обърнем  Joy Взимаха ми кръв и урина за изследване за захар, а пък другия път ще ми взимат и такива секрети като на Gali80..

И аз да се включа с комплимент към Валентина и нейната хубост  bouquet Нищо чудно, че имаш толкова красиво дете, а и второто със сигурност няма да ви отстъпва   ladyuu

Мами, в четвъртък ще ходим ли на лекция? Да вземем да се уговорим от сега, ако искате, а може и да идем някъде на  lalalala

# 84
  • Мнения: 3 743
55


Мами, в четвъртък ще ходим ли на лекция? Да вземем да се уговорим от сега, ако искате, а може и да идем някъде на  lalalala



Аз съм за Peace, каква ще бъде темата?

# 85
  • Мнения: 616
Добрютруууу  Mr. Green

Аз днес само по доктори: зъбар - три зъба наведнъж,  единият (естествено, по закона за всемирната гадост!) се оказа не само че е пулпит, ами че са му прецакани и каналите, та сега три дни ще се мъкна с арсен...
После и на консултация бях. Мериха корема - точно си отговарял не седмиците  Mr. Green (какво ми се правят в рейса че не ми го виждат!!!) После ми прегледа доктора и онез брадавички - отиват си вече, и дано да е безвъзвратно!
Кръвното ми е екстра 125/85 !!! То преди да забременея никога не е било толкова добро! Утре ще давам кръв, и ако и хемоглобина ми е пак в норма, вече окончателно ще реша, че тялото ми функционира най-добре, когато е бременно  Crazy ми регулира ми се теглото, кръвното, хемоглобина... винаги досега са ми били на ръба на долната граница... А НИКАКВИ лекарства не пия, дори витамини не пия  Embarassed 

а относно пола... ми и аз все си имам едно на ум за малкото Митаче... да не се окаже някоя малка Вая накрая...
Една мома наскоро с пълното убеждение, че бебето й е момче, потвърдено от сто инстанции, отива да ражда; възниква затруднение, и се налага секцио, но е неизбежна пълната упойка; когато се събужда, й дават бебето с думите "Честита дъщеричка"... Момичето просто възкликнало "Ааа, това не е моето, нещо сте объркали"  Crazy После и таткото направил скандал в болницата, че са му объркали бебето, докато най-накрая се уточнят, че то си е тяхно, само че си няма пишка  Joy
Нашите дрешки са преобладаващо синички, обаче много нежно и ненатрапчиво сини, та да стават и за момиченце; имаме и доста зеленки и белички; количката ни е кафе с мляко - унисекс  Mr. Green
В началото бях убедена, че е момиче, така си го усещах просто. После свикнах с мисълта, че е момче, и хич не ми се иска да са сбъркали... Нооо, така или иначе няма да има значение това!

Поздрави  Mr. Green

ПП: Валентина, много си красива ... напомняш ми на някоя актриса, но не се сещам на коя... Защо кри досега снимките!
Аз ще взема да лепна една снимка от вчера, с родата на мъжа ми Simple Smile много съм смешна...

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 17:48 от offioly

# 86
  • по света
  • Мнения: 1 587
Минавам само да се запиша,днес се прибрахме от морето беше страхотно времето,но ме е страх да стоя сега повече.
Видях че всичко е наред с мамите и нямаме още бебчета Laughing

# 87
  • Мнения: 17
В края на работния ми ден се сетих, че не съм ви почерпила за малката ми племенничка Леона!   ooooh! Sunglasses
Затова, моля заповядайте на италианско сладоледче   yesyes



Хубава вечер, момичета!

# 88
  • Мнения: 3 743
Нещо, което пуснаха в майската темичка, аз лично много се разнежих, надявам се и на вас така да подейства:
http://www.vbox7.com/play:ce461e9f

# 89
  • Мнения: 11
Здравейте!!!! Искам да попитам  майчета знаете ли ,че в Бургас има закон с който при раждане отиваш в кметството и ти дават възнаграждение от около 200лв мисля?Някой знае ли има ли подобно нещо или не?Благодаря за отговора

Общи условия

Активация на акаунт