Мирзакарим Норбеков

  • 64 075
  • 231
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Благодаря!  bouquetМного си мечтая да отида, дано стане..

# 61
  • Мнения: 793
Гледах в сайта ама нещо не ми стана ясно - аз се интересувам от курсовете, предполагам трябва да започна с първо ниво. Ще има ли курс през юни за 1-во ниво или е само този,който е минал през май. И не намерих цени на курсовете. Някой знае ли нещо по въпроса?

# 62
  • София
  • Мнения: 474
На 20.06 почва курс в София. На контакти има телефон в София. Обади се за инфо. Когато аз карах курса беше 150 лв. Сега мисля че е 200.

# 63
  • Мнения: 793
Мисля да се обадя утре  Peace Одясно в предстоящи курсове  го има този курс, но като цъкнеш върху курсове няма такъв за София. Ще се обадя да разпитам.

# 64
  • Мнения: 3 827
А, аааа освен някой свалил диоптър имате ли познати станали милионери? Или на 100-те хиляди ги домързяло вече и се отказали  Joy
като идеш на курсовете ще те засипат с разни истории как разни продавали семки ,  и станали милионери  Joy
толкова тъпа не бях се чувствала  Joy
иначе човекът си е направил Академия и е станал Акедемик в нея  Simple Smile
все едно аз да си направя академия ...

# 65
  • Мнения: X

като идеш на курсовете ще те засипат с разни истории как разни продавали семки ,  и станали милионери  Joy
толкова тъпа не бях се чувствала  Joy


Съчувствам ти, наистина е гадно да се чувстваш тъпа  Sad. Недей!  bouquet Усмихни се - ако не всеки продавач на семки може да стане милионер, всеки може поне да се усмихне.

# 66
  • Мнения: 793
Ще го има курса от 20ти - записах се днес и после ще разказвам  Peace

# 67
  • Мнения: X
Успех, *Nessa*!!! Peace

# 68
  • Мнения: 793
Благодаря. Надявам се при мен да има ефект - даже само диоптрите да намаля ще бъде супер,че при мен са доста.

# 69
  • Мнения: X
Ще има. Аз никога не съм опитвала да приложа техниките от книгите, написах по-горе защо... Обаче светогледа ми се промени, и сега определено се чувствам по-щастлива.  bouquet

# 70
  • Мнения: 793
Аз опитах само веднъж с упражненията за гръбнака -ами не бяха описани нито илюстрирани добре и въобще налучквах и не знаех какво да правя затова и се отказах. Срам не срам ще призная,че даже още 1 негова книга не съм прочела. Чета за магаренцето в момента , ама май ще трябва да се стегна и да прочета повече.

# 71
  • Мнения: X
Ами нищо, щом курса е за начинаещи, се предполага, че не всички са чели книгите Simple Smile. Аз сега ще започна да чета Уроците на Норбеков.
 Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3 827
Съчувствам ти, наистина е гадно да се чувстваш тъпа  Sad. Недей!  bouquet Усмихни се - ако не всеки продавач на семки може да стане милионер, всеки може поне да се усмихне.
Лариска все бе усмихната , като лисица  - залата пълна с шарани  , парите валят , тя само ги събира  Simple Smile

# 73
  • Мнения: X
Съчувствам ти, наистина е гадно да се чувстваш тъпа  Sad. Недей!  bouquet Усмихни се - ако не всеки продавач на семки може да стане милионер, всеки може поне да се усмихне.
Лариска все бе усмихната , като лисица  - залата пълна с шарани  , парите валят , тя само ги събира  Simple Smile
Ти пък не се усмихвай като лисица. Като не ти харесва, не гледай нея как се усмихва Simple Smile Измисли си собствен начин.
Пък и доколкото зная, вече от доста време има такива курсове в Бг. После хората, които са ги минали , без да имат никаква материална изгода, се срещат в някакъв свой клуб... Така е от години...Явно толкова време "да валят пари", и да има посещения, не е случайно..  newsm78
Ако ти не си могла да извадиш за себе си полза от тези курсове, какво са ти виновни другите, които са могли?

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 09:54 от Анонимен

# 74
  • Мнения: 46
Съчувствам ти, наистина е гадно да се чувстваш тъпа  Sad. Недей!  bouquet Усмихни се - ако не всеки продавач на семки може да стане милионер, всеки може поне да се усмихне.
Лариска все бе усмихната , като лисица  - залата пълна с шарани  , парите валят , тя само ги събира  Simple Smile

От това по-добра  демонстрация на "как от продавач на семки се става милионер"- здраве му кажи!!!
Самият Норбеков е нагледен пример, че "системата му" работи  доста добре!/в частта за милионерството предимно/  Simple Smile

Не виждам място за оплакване, трябвало е  само  "да попиваш"!! Wink

Заслужавал си е курса. Simple Smile /Сериозно си го мисля, не се шегувам/
 

Общи условия

Активация на акаунт