Дъжд от бебчета се задава за да радва МАЙска мама! (30)

  • 10 546
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 50
Добро утро
Май много мамита са се изпокрили да боядисват яйца
Аз само ги сварих и като взема малкия от ДГ заедно ще боядисваме  Laughing
Е да, но не не ги ли боядисваш горещи, доколкото знам, когато са горещи по хубаво ги хваща боята.  Thinking
горещи ли трябва да се боядисват?

# 226
  • у нас
  • Мнения: 5 738
Добро утро
Май много мамита са се изпокрили да боядисват яйца
Аз само ги сварих и като взема малкия от ДГ заедно ще боядисваме  Laughing
Е да, но не не ги ли боядисваш горещи, доколкото знам, когато са горещи по хубаво ги хваща боята.  Thinking
горещи ли трябва да се боядисват?

Мда, горещи се боядисват  Peace Peace

# 227
  • София
  • Мнения: 186
на всяка боя за яйца  си пише  как се боядисват,
дали в  студена  или топла,
но предимно са с топла вода  Peace

# 228
  • Мнения: 121
Мацки, някой знае ли нещо за Mrs. Jan? Или има ли нейни координати?

# 229
  • София
  • Мнения: 186
Мацки, някой знае ли нещо за Mrs. Jan? Или има ли нейни координати?
аз лично не,последно на  една лекция  я виждах и това беше

# 230
  • София
  • Мнения: 376
Ама наистина, днес мамите никакви ги няма  Rolling Eyes

# 231
  • Мнения: 1 792
Ама наистина, днес мамите никакви ги няма  Rolling Eyes
а някои сме тука ама ни мързи да пишем Laughingднес ми е едно мързеливоо да има как някой да диша даже вместо мен така че аз само ще ви чета.прегръдки на всички пъргави булки Hug

# 232
  • Мнения: 114
Майчета аз съм сестрата на MEYZ
ТА... днес трябваше да ходи в Шейново на консултация
Обади ми се да ми каже че я приемат в болницата защото имала високо кръвно
моля ви майчета кажете ми страшно ли е това? Направо ще се пръсна
Тоновете на бебчо били наред всичко било на ред...,но защо я приемат в болница?
Направо ще се побъркам

# 233
Привет от мен и аз съм тук, ама нали съм болна и само лежа, та по-лесно ми е да ви чета.
Като гледам всички мами днес боядисват яйца, аз ако се съвзема ще я свърша тая работа в събота. Толкоз ми е зле,че и до магазина не ми се ходи, пък и боя нямам.
Хайде приятно изкарване на срещичките днес.
По някое време ако ми просветне ще пиша пак.

# 234
  • София
  • Мнения: 186
Майчета аз съм сестрата на MEYZ
ТА... днес трябваше да ходи в Шейново на консултация
Обади ми се да ми каже че я приемат в болницата защото имала високо кръвно
моля ви майчета кажете ми страшно ли е това? Направо ще се пръсна
Тоновете на бебчо били наред всичко било на ред...,но защо я приемат в болница?
Направо ще се побъркам
спокойно,
взимат  я в болница, за да следят всичко,от близо
след като бебока  е добре няма какво да се притесняваш,
а високото кръвно е нормално за нашето положение,
просто ще  я включат на  системи сигурно за да се регулира  кръвното-спокойно-и поздрави от нас  на Злати  Peace

# 235
  • Мнения: 114
  bouquet Hug  bouquet   ще я поздравя разбира се

# 236
  • София
  • Мнения: 186
чао от мен на  всички,ще  се видиме  на  живо по-късно
срещата  остава в 15:30 часа,който прецени да заповяда  Peace

# 237
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз яйцата май ще ги оставя за събота.От снощи такова главоболие ме е хванало, че чак виждам двойно. И снощи на прегледа док ме пита дали не съм била с лещи, че съм гледала странно.И постоянно имам едни такива черни неща пред очите ми и ми чернее доста последните няколко дни.Възможно ли е да е защото прекъснах желязото   Rolling Eyes Вдигнах го в шкафа малкият да не го набара и съвсем забравих за него, и снощи се сетих понеже каза лекаря да не го  спирам Confused Или да е от кръвното...аз по принцип съм с доста ниско , главата ме боли отгоре отпред (но не челото а главата).
Тази моята плацента много ме притеснява, док каза, че чак и виждал единият край, толкова вече започва да се калцирва, че чак се очертава.Каза, че вода съм имала доста  и беба не страдала ама аз все си мисля обратното  Cry
Да ви питам за тези тонова варненки, в АГ кой ходи на запис и ако някоя ще ходи на 30 или 31 нека пише да отидем заедно, че аз хабер си нямам и ако съм сама ще взема да не отида  Embarassed
Въпреки, че 19 повече ми харесва като дата май ще се спръ на 16 понеже ако е на 16 ще ме приемат на 15 на 16  операцията и два дни след 19 ще ме изпишат.А ако оставя за 19 на 16 ще ме приемат на 17 (събота) ще ми правят изследванията после ще ме пуснат да си ходя за събота и неделя и после на 19 ще ме приемат пак за операцията...та все повече си мисля за 16.Вие какво ще кажете?
mery_bi, поздрави на Мейз.Дано скоро се прибере у домаи всичко да е наред Praynig

# 238
  • Мнения: 258
Майчета аз съм сестрата на MEYZ
ТА... днес трябваше да ходи в Шейново на консултация
Обади ми се да ми каже че я приемат в болницата защото имала високо кръвно
моля ви майчета кажете ми страшно ли е това? Направо ще се пръсна
Тоновете на бебчо били наред всичко било на ред...,но защо я приемат в болница?
Направо ще се побъркам
Спокойно !Мисля че ще е по добре да е там и под контрол за да не стане нещо лошо на финала.Като е в болница ако вземе да се отлепя плацента и да заплашва спокойствието и уюта на бебчо лекарите ще се намесят.Високото кръвно пречи на бъбреци и сърце най вече но...затова като е под наблюдение риск няма или се свежда до минимум.Поздрави и от мен и чакаме добри новини  bouquet

# 239
  • Мнения: 114
Чух се с нея отново/сигурно за 5 път/ каза че била добре , сложили са и системи тази вечет ще пренущува там за по сигурна ,доли са и някакви хапчета да пие,и утре сутринта ще и взимат кръв  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт