Пътуващите с хуни - американска пътна тема.

  • 34 786
  • 511
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 7
Здравейте,
може ли някой от вас да ми каже дали се пътува удобно с Бритиш.Ще пътувам със сина ми,на 2 год.има отделна седалка,но се чудех дали мога да съединя двете седалки,за да може да спинка по удобно?Всъщност въпрът ми е дали облегалка за ръцете между седалките може да се вигне и да няма преграда по между им. newsm78

# 466
  • Мнения: 1 593
аз като видна мажоретка на Бритиш да кажа, че, да , пътува се много удобно със тях и да, с малки изключения (първи ред на презокеанските и предните редове на БГ-Лондон полета) облегалките за ръце се дигат изцяло нагоре.

# 467
  • Мнения: 24
Здравейте,
може ли някой от вас да ми каже дали се пътува удобно с Бритиш.Ще пътувам със сина ми,на 2 год.има отделна седалка,но се чудех дали мога да съединя двете седалки,за да може да спинка по удобно?Всъщност въпрът ми е дали облегалка за ръцете между седалките може да се вигне и да няма преграда по между им. newsm78
     най- добре се обади в бритиш и попитай  http://www.britishairways.com/travel/ctclist/public/en_us/About_Country=US

# 468
  • Мнения: 3 988
Да попита какво?  Whistling Дали се пътува удобно с тях? Или дали облегалките за ръцете се вдигат?
Да, пътува се удобно. Да, облегалките за ръцете се вдигат.

# 469
  • Мнения: 7
Благодаря ви много за отговорите момичета.Желая ви лек път на всички!   bouquet

# 470
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 903
Дами, от 1 април има нови правила за багажа ( за да ги приемат напълно всички ще има 10 месеца). Имайте го предвид и си принтвайте какво има по саитовете на съответната компания да не останете изненадани.

Повече подробности не мога да дам за съжаление, имам само уведомителен мейл

# 471
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Здравейте на всички. Записвам се и започвам да чета темата.
Предстои ми спешно пътуване до САЩ с детето. От посолството на САЩ ми обещаха експесно издаване на визата (защото мъжът ми е в болница потрошен след нелеп инцидент).
Искам да ви попитам нещо. Детето е с два паспорта - български и американски. Но когато издавахме рзарешението да пътувам с него, все още бях с моминската си фамилия. Дали на летището това ще ми създаде проблем? Аз ще си взема брачното свидетелство (ЕГН доказва, че съм аз) и всякакви други документи.... но въпреки това много се притеснявам.
Някой пътувал ли е от София през Варшава, до Чикаго? 

# 472
  • Мнения: 3 743
Топъл дъжд, аз мога да ти отговоря само на последния въпрос. Пътувала съм точно с този полет, но беше преди 8 години. Останах с прекрасни впечатления от полета /беше първият ми полет въобще/. Дори във Варшава задържаха самолета, защото нашият полет пристигна със закъснение и искаха да ни изчакат. Успех и лек път Hug

# 473
  • Мнения: 2 185
Toпъл дъжд съжалявам, че по такъв повод ще пътувате. По отношение различните фамилии в документите, ако се притесняваш за по-сигурно можеш да си извадиш Удостоверение за идентичност на имената, ето тук е описано http://www.septemvri.org/g12.htm .

Титина, на сайта на Бритиш не забелязвам да има промени спрямо инфото от вчера. Ти видя ли някъде промени?

# 474
  • Мнения: 2 381
Някой пътувал ли е от София през Варшава, до Чикаго?  

На първия въпрос не мога да ти отговоря. На бг летище ни искаха доказателство, че детето е наше - свидетелството за раждане свърши работа (моята фамилия също е различна от тази на детето). Във Варшава - не са искали никакви документи, в Чикаго също. Много добър избор си направила с летенето през Полша. Изключително лесно и бързо става придвижването (само един коридор се следва). И при нас задържаха самолета заради закъснение на единия полет.

# 475
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Благодаря ви за бързите отговори момичета   bouquet

Ще прегледам посоченият линк, ще се консултирам и с нотариус ако трябва. Главата ми е пълна каша, за 24 часа животът ми се преобърна на 180 градуса и съм привключила на автоматик  Rolling Eyes
Очаквам от болницата да пратят писмо потвърждение до посолството на САЩ и до седмица да заминем с детето. Стискайте ни палци... Благодаря ви много!

# 476
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 903
Clairette, не съм гледала в саитовете на авиокомпаниите. Получих мейл от браншовата организация, опитах се да намеря повече инфо за новия регламент, но не би. На сайта на ИАТА препоръчват да се принтира инфото от сайта на съответната компания докато се регулират нещата

# 477
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Момичета, утре сутрин имам интервю за виза.
Стискайте ми палци!

# 478
# 479
  • Мнения: 109
Може ли да взема детски живачен термометър в ръчния багаж? Пътувала съм с болно дете, обаче не помня въобще дали го бях взимала или давах лекарства като мерех Т на ръка.

Общи условия

Активация на акаунт