Отговори
# 15
  • Мнения: 57
Браво за заглавието много е сладко Flutter
И според мен това с яйцата са глупости,като чуя такива суеверия и направо ooooh! аз ще си боядисвам все пак това един от най -хубавите празници и трябва да го почетем Peace

# 16
  • Мнения: 340
Ха-ха, много ме развесели заглавието на вашата тема  Joy

Само да би поправя, не Бекъм и Роналдо, а нови Бербатовци гласете, той нашия нали вкара гол на Уембли  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 133
Иринче, страхотни новини, мила  Hug
Дидка, мерси за новата темичка и поздравления за ритниците. Аз като казах вчера на докторката, че усещам бебо от 2 седмици и тя ми каза, че не било възможно. И както си ме гледаше на ехографа и мъникът я посрита няколко пъти, та ми повярва  Joy  Joy
Яйца мисля да боядисвам, защото на бабени деветини не вярвам  Naughty Такъв хубав християнски празник без яйца ли да го караме само щото сме бременни  Crossing Arms

Дон Домат е добра идея  Hug  Оставям да решите в кой точно, че аз претенции нямам. Аз съм до 18.00ч. на работа и едва ли ще сколасам да дойда преди 18.30. Ще правим ли резервация предварително?

# 18
  • Мнения: 11
Привет сладурки Simple Smile
Ейййй да ви кажа за тая снимка на Шийла обарнах с хастара навън от ровене албумчето Simple Smile....ма важното е че зацепих че явно е пусната директно в темата Simple Smile малиии какво "знаме Simple Smile" (цитирам Joy )
Почвам да чета че мноооого сте изписали Simple Smile браво на вас Simple Smile поздрави на всички мамчета които вече си знаят гащите Simple Smile
Дидка Simple Smile поздрави и от мен за ритниците Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6
Темичката я бива наистина Grinning

Дидка, аз съм ок и за 18.30, ама по-рано няма да мога да стигна.

Нека да е в Дон Домат на Асен, само кажи къде точно, че аз пък там не съм ходила.

Така че мен ме бройте - там съм.

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте на всички!

Аз за съжаление се включвам да се пооплача  Sad
Принципно днес ми е първата годишнина - миналата година на тази дата с мъжлето си казахме ДА  Heart Eyes
Днес, обаче, рано сутринта имах час - ЖК. Лекарката ме посрещна с новината, че днес ще се преглеждаме вагинално, за да проверим шийката  ooooh!
Не стига, че не бях психически настроена за преглед отдолу, ами и така ме заболя от разширителя, 4е направо изпищях  #Crazy  Cry
Без да ми взема секрет за изследвания ми каза, че имам гъбички и ми предписа Клион Д 100.
Сладурки, накоя от вас има ли инфо за тез хапчета  Praynig ?
  bouquet Благодаря предварително!

П.С.  newsm59  на Вики! Живо, здраво и послушно беб4е  Hug

# 21
  • Мнения: 3 926
Моля, като се уточни кой точно Домат да пуснете уточнението в болд и червено, за да се вижда. освен това да е придружено с точен адрес и РЕЗЕРВАЦИЯ. Последното е просто задължително Grinning Аз така или иначе ще съм с дребната ако ще идвам, а това ще се разбере в последния момент Confused Че утре имам две сериозни задачки за вършене Peace
Пух Голям Hug Ти от кога си с точка, бе Hug ПРопуснах ли те, или тъпата ми бременна кратуна те е отбелязала и забравила в последствие Embarassed Heart Eyes
Честито за добрите новини от амниото Hug Hug Hug (обаче утрепете ме ако помня чии бяха добрите новини Embarassed) Ужас ставам все по-зле и по-зле с паметта ooooh! До края съвсем ще съм оглупяла Mr. Green Добре поне, че с редакторката сме се разбрали и ще поизпратя тези месеци някой и друг материал, че после като ми изтече съвсем сивото да има Wink Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 413


Ето тук е. 18:30 е добре за мен. Само и другите да са съгласни.
Мерси за поздравите за усещането на бебо дребо. Hug

# 23
  • Мнения: 343
Ирина, Стела, поздравления за добрите рзултати. Дано от тук натам ви е по-спокойно.

За срещата - много ми се идва и ако мога да помоля майка да вземе малката ще дойда, иначе с нея няма да успея като време. Утре ще съм наясно и ще кажа навреме.

Дидка, честито за новото усещане! Много е вълнуващо, нали?

Забравих и аз да кажа, че и нашето бебе вече рита, дори оня ден си се видя съвсем ясно върху корема къде раздава ритничета Heart Eyes

# 24
Честита нова теза а заглавието ни е супер.
Дидка честити ритници и дано скоро да са по-силнички сама ще видиш че усещането е неповторимо
За срещата и аз ще се опитам да дойда но за по-сигурно ще кажа утре

# 25
  • Мнения: 340
Асенце, а ти пък ще си имаш втора мома ли?  Heart Eyes

Моята точка е остаряла новина вече, на почти месец и не ме свърта вече. А тъпите бременни кратуни ги имаме всички, хайде сега самообиди!  Naughty Joy

# 26
  • Мнения: 0
Дидка, честити ритници!   bouquet
Ха сега да видим кои са най-сериозните мацки за срещата?
Аз ще дойда  Grinning, Unique, каза, че ще дойде. Дидка предполагам също. До тук сме саво три сигурни.  Я помислете още малко и да правя резервация, че иначе можем да си останем без среща.
Дидка, там на Цар Асен най-трузно ще си намерим места по това време. Аз сигурно ще позакъснея, защото 18:30 ми е преко сили.  Аз си бачкам до 19 часа обикновено, но ще избягам този път по-раничко Blush
Хайде,  Hug очаквам вашите потвърждения за утре!

# 27
  • Мнения: 118
Момичетааааааааааааааааааааааа, връщам се от ФМ ще  си имаме момченце newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Много съм щастлива и само ми се плаче Hug Hug Hug
Дидка, Софи, страхотни сте, БЛАГОДАРСКО за чудесното заглавие Hug Hug Hug
Кога ще е срещата Blush Blush

# 28
  • София
  • Мнения: 7 673
Аз пак ще пропусна срещата Sad
Утре и вдругиден съм в командировка в Македония.
Приятно изкарване, хубавици Wink Hug и пийте и едно айранче и за мен Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 413
Мамита аз мисля че нямаме нужда от резервация-средата на седмицата е, а и има мнооого места специално в този Домат. Местенца се намират, аз нали ви казвам че там правим срещи на един сватбен форум и всички сме с коли. Но НЯМАМ НИКАКВИ претенции ако изберете друго място! thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт