Отговори
# 75
  • Мнения: 571
Софи все по-силни ще стават ритниците!!! HugЗаглавието е разкошотийно  Joy Само да ми кажат че и аз  ще имам мома та не перли ами не знам какво ще и купя hahaha
Ох мамита ние ремонт почнахме а днес ще се събира една тумба мъжища в нас да гледат някакъв мач от Шампионската лига и както не ми се иска направо ми иде да го удоша моя мъж! #2gunfireА в нас е такава лудница как не му е неудобно не знам  #Cussing out
опаа има заплаха към мен!Дидето сладко както не съм я виждала от давна ми е много домъчняло!!!!!Ще се постараяяя ама много ще се постарая и ще дода!!

# 76
  • София
  • Мнения: 7 673
Дидке, с розовото щъркелче на мома врачанка, момите станаха вече 14 Wink
Стелче, Уанде, нали видяхте  какво е писала юник за амниото и в МД

# 77
  • Мнения: 363
desi manova, ма как няма да измисля и за нашите моми заглавие  Joy

little_sweet_didka, Левски има школа по художествена гимнастика, разбира се!
не знам ква ще я правиме, ма май е луда като майка си  Joy Joy Joy

Mirkata_21, полуфинал за шампионска лига ливърпул-челси
за Бога, не го души човека, това ще е невероятен мач  Naughty Naughty Naughty нищо, че ги мразя и 2та отбора

# 78
  • Мнения: 571
Софиииии моя мъж има три слабости-цска,ливърпул и рома #Crazy #Crazy #Crazy А на мен ми писна да ги гледам тея два отбора един срешу друг!И аз не ги обичам ама съм луда по Франки Лампард!!!!!!! JoyМале представям си как четат другите момичета и се дзверят  hahaha
аз точно това исках да кажа че ти какво искаш като си такава ненормална какво да е детето на майка си ще прилича няма как иначе Hug

# 79
  • Мнения: 363
аз Рома си ги обичам много!!! имам си техен шал, запалка и кво ли още не!

а бебата можеше на татко си да прилича, ма той па е луд на тема състезания с коли
е... не се разхожда със синя коса,де  Joy

# 80
  • Мнения: 363
Софиииии моя мъж има три слабости-цска,ливърпул и рома #Crazy #Crazy #Crazy

по тоя повод се сетих за един виц!!!

тръгнал един цскар на мач /заради мъжа ти го казвам така иначе е за левскар/
и жена му почнала:
- стига с тея мачове! всяка събота и неделя си по стадионите, очите не мога да ти видя...
човекът обаче си се облича и нищо не казва.
накрая вече на излизане жената в отчаянието си попитала:
- ти цска ли обичаш повече от мене?
тогава той се обърнал и й казал:
-тая па! аз и левски обичам повече от тебе!

# 81
  • Мнения: 400
Е,толкова новини не бях очаквала HugСамо да не пропусна някоя-първо- newsm59 на Вики.Да си жива и здрава,много обичана  bouquet
Шийла,Соня,Маринка,Тая-честити ви мъже  bouquetАбе,много мъж,много чудо smile3508Ако съм пропуснала някоя мъжка мама-да ме прощава EmbarassedАбе,Шийла-той твоят син голяма мъжественост има-взел и за каките/дето не са се родили момчета Joy/
Честита девойка на Муцата  bouquetХеле една мома да попълни женският ни отбор Joy/ко викаш Стелка,а? Wink/
Ириноооооу!!!!Само да те видя теб- #Cussing outЧак днес ли научи резултата си?Само да те мисля Joy-честито HugОлекна ми hahaha
unique-то верно,че само мъже край мен hahahaАма само един син имам-другото са мъж,котарак,куче/на вилата/и колеги на работа hahahaВсе мъже Joy

# 82
  • Мнения: 571
Хехех Ела че имам едно знаме на дълга пръчка/не знам как му се вика/на Рома hahahaИ тениски и чалове шапки блузи часовници чаши хехехе подарявам правя разпродажба че ще ги фърлям сега покрай ремонта hahaha!!!Е не може и двамата със синя коса
Мамита абе да питам мен ме боли от известно време десният крак!!от дупето до коста по продължението от бедрото надолу до капачката на коляното и още надолу към глезена newsm78това от какво ще да е?Нямам подуване но пък Ме боли кокъла от горе до долу newsm78
Вица е трепач  bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 7 673
Уанде, чак днес, да.
Защото те бяха решили, че като съм от София, трябва да отида на място да си ги взема. Sad
Те снощи късно са ги пуснали на Стелчето. А аз днес изнахалствах да ми ги пуснат по факса.
А ти видя ли, че и МА вече не правят цитогенетичния анализ, а само ДНК. Прочете ли какво е написала Юник?

# 84
  • Мнения: 400
Иринка-четох аз,ама чета много друго инфо.....не е достатъчен ДНК анализа!Цитогенетичният е по-добър и незнам какво им струва да го правят/както правиха до преди 6 м/ #2gunfireСамо един пример ще ти дам-има полово обременени хромозомни аномалии/допълнителна X i Y хромозома т.нр синром на свръх жени/мъже/като честотата е 1/1000,колкото и Даун горе-долу!Освен това има Търнър/момичета/ и Клаинфелтер/момчета/Виж сега как ви наплаших.Ама не ги мислете тези работи.Аз просто се ядосах,защото си мисля,че като стигаш до такава процедура/която не е само една инжекция!/и си плащаш сума ти пари-би трябвало ПОНЕ цитогенетичен анализ да правят!Ама българска работа!

# 85
  • София
  • Мнения: 7 673
И аз съм ги чела тия работи, споко Heart Eyes
Но пък и (искам да) вярвам на доцентката Wink
Айде, да не го мислим вече Hug Нема смисъл  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 363
Хехех Ела че имам едно знаме на дълга пръчка/не знам как му се вика/на Рома hahahaИ тениски и чалове шапки блузи часовници чаши хехехе подарявам правя разпродажба че ще ги фърлям сега покрай ремонта hahaha!!!Е не може и двамата със синя коса

не вярвам да ги разпродаваш, подаряваш и т.н.  Joy
мъжа ти,че мъжа ти ще ти каже, че и лацио обича повече от тебе  Joy Joy Joy
или пък нищо няма да ти каже, а само ще  #2gunfire #2gunfire #2gunfire


абе момичета, много изследвания правите! през ден все нещо чакате! УЖАС!  ooooh!   
само се вкарвате в некви филми!!!

# 87
  • Мнения: 1 226
Иринка, Уандичка наистина няма смисъл.Квот е това е. Hug
По-добре да сме спокойни.

# 88
  • София
  • Мнения: 7 673
Софи, и ние не сме правили изследвания на твоята възраст Wink

# 89
  • Мнения: 400
Уф и на мен не ми се говори вече за глупости/не,че са,ама по-добре е с по-ведър тон Party/
Софи-що не пуснеш татакото тук да си полафим за коли,а?Ама и Шийла като е тук,че и тя е фенка Joy
Споко,рожбе-така сме дъртите Joy-само се чудим в кой психо-трилър да влезем hahaha
А,Стелка- аз съм вече спокойна,примирих се Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт