Отговори
# 210
  • Мнения: 0
Соня, аз съм съжителствала с котка 20 години! И за това се чудя има ли смисъл да ходя да ме изследват. Като знам като бях малка как гушех и целувах мойта котка - леле така я обичах, че като сестра ми беше. И никога не съм имала проблеми, а тя нито имаше ваксина, нито нещо специално сме и давали. Можеш ли да ми кажеш ти къде си пусна изследването?

# 211
  • Мнения: 4
Люси, за токсоплазмоза можеш да се изследваш и в други лаборатории, а не само в НЦЗПБ. Например отвори сайта на лаборатория Кандиларов - има и цени, аз там ще ходя, защото имаме мини заек и куче, та за всеки случай  Simple Smile
Шейла, когато се вращаш в БГ и се нарадваш на близки и приятели, и на храната, не започваш ли да "боледуваш" да си се връщаш в чужбината  Grinning ?
Имам предвид като се сблъскаш с българската действителност не се ли отчайваш  Crazy

 Hug
Хубава вечер на всички

# 212
  • Мнения: 33
Момичетааааааа, да се похваля...ще си имам момиченце Grinning...отново Grinning Сега се връщам от феталната морфология. Бебо е наред и е мома Joy Joy

# 213
  • Мнения: 93
Момичетааааааа, да се похваля...ще си имам момиченце Grinning...отново Grinning Сега се връщам от феталната морфология. Бебо е наред и е мома Joy Joy
Браво!  Hug Честото!   bouquet

# 214
Велислава честито  stork-girl много се радвам за теб

# 215
  • Мнения: 391
Mi6lence, не си спомням, да си призная. Последният път когато бях там беше преди 7 години. Но ще ми домъчнее, тука си ми е домът и семейството. Пък и си имаше причини поради които напуснах, и като гледам те не са се променили много много.


Велислава, честито!

# 216
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Велислава честито   bouquet

Някой беше споменал за риска от аборт при цитонамазка след 16 седмица. Това реално ли е?

# 217
  • Мнения: 29
 smile3501Браво Велислава и от мен! И нашето май ще е женско! На 28.04. сме на фетална морфология и тогава ще се види със сигурмост,затова не смея да се похваля. Ама ако е вярно- наваксваме с момите newsm03
Така ми се ходеше на срещата,ама до късно съм на работа, дано за следващата успея.И утре да разказвате ей smile3521

# 218
  • Мнения: 2 658
Велислава,честито девойче  Wink
8Eos8(леле едвам ти написах ника,не се помни Mr. Green ич),аz zа риск от аборт след цито не съм чувала,ма не zнам..
Ох,срещичката вече е в раzгара,а ние,клетите...в къщи.Даже проzорци мих днеска.
А Софи наистина иzчеzна,ниаква не пише цял ден..Ще ядеш бой,ей  Thinking  Crossing Arms .Дано е на срещата..Чакам поне раzкаzи и снимки,че скука

# 219
  • Мнения: 57
Честито Велиславка smile3501 сигурно си много щастлива Party
А гледам че сме с един и същи термин Wink

# 220
  • Мнения: 1 226
Велислава честито. Hug

# 221
  • Мнения: 400
Браво!Още една девойка да ни отсрами LaughingВелислава-честито  bouquet
Хайде-чакаме компанията от срещата Peace
Стелка- Heart Eyesдребната мърда ли?
Стон 2000-на теб пък честит младеж  bouquet

# 222
  • Мнения: 26
Велислава честито!!! smile3525
Всички изчезнаха да хапват пица!!!А ние дето сме от далече ......да си стоим в кащти!!! Sad
Ама дано поне снимки има!!!

# 223
  • Мнения: 1 226
Uanda не ме е шутирала от дни. Hug

# 224
  • Мнения: 391
Uanda, шутирай Стела моля ти се  Joy

Общи условия

Активация на акаунт