Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Здравейте!
Да ви кажа и аз се притеснявам за кг.Първият път качих 17 ,но после ги свалях година и половина,освен това паласките"любовни дръжки" ми останаха дори и като отслабнах на старите си кг.
Сега ще се опитам да ви покажа аз какво откраднах от друга тема от форума.http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm
Лелеееее, аз според тази табличка трябваше да съм 62 кила, аз съм 65 Cry #Crazy
Малеее, голяма съм свиня. Не мога да разбера защо така пълнея, при положения, че не ям много, а съвсем малко Thinking
Момичета, вчера като се прибирах и ми стана тежко и се задъхах, а съм едва в 16 седмица без да е жега, ще издържа ли в жегата, един господ знае newsm78
Аз също дъвках талцид, когато имах киселини, облекчаваше ме за малко и после пак Crazy

# 16
  • Мнения: 80
  elina malina Ще споделя моята участ,макар че може и не всички да ги интересува.Първото ми раждане беше преди 8г. в Шейново.Понеже не си бях платила на никой,може би и затова никой не ми обръщаше внимание.След близо 24 часа контракции моя съпруг вижда в двора на болницата своя съученичка,която се оказа че работи там и я помолил да дойде да ме види.Тя ми доведе един стажант(аз бях в предродилна),който в последствие не се отдели от мен.Благодарение на него родих бързо и лесно и затова няма да описвам защо го обожавам и целувам земята под краката му.Той вече е доктор,вече е един от най-добрите,много специализира в чужбина и в други болници.Казва се д-р Димитров.Той ми обеща второто пак при него да раждам един ден и сега си ме наблюдава.Дано не съм ви досадила с мойта история! Grinning
  Аз сега съм качила 3кг,но при мен последните месеци се качва по-интензивно.Този път съм спокойна обаче,защото си открих една козметичка благодарение на която изглеждах доста добре след първото раждане.Говоря за целутрон и разделно хранене,но не и диети.Сега пак ще се стигне до нея,след като родя.
 Много ни е хубава новата темичка,дано не я изпишем до Великден,аз съм на 7.05 на консултация и дано се види пола на бебчо. Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 1 531
Аз се задъхвам много от отдавна. Това много ме дразни. С предишната бременност не бях така.
Сега съм 70 кг, а забременях на 69. + 1 кг. засега е добре, но пък като цяло кг. не са малко. Blush
Предния път забременях на 67 и качих 13 кг. Надявам се и сега да не са повече.

Ванче, на 22 ще влезнеш в 4 м., но за парацетамола не се притеснявай.

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 402
Здравейте! И аз да се разпиша. Засега продължавам да не се оплаквам от бременността си, но понякога направо нямам сили да помръдна... защо така незнам  Rolling Eyes И все още следобед направо умирам за сън и съм адски непълноценна в офиса, що не са направили една стаичка за следобедна дрямка  newsm78?

# 19
  • Мнения: 80
Здравейте! И аз да се разпиша. Засега продължавам да не се оплаквам от бременността си, но понякога направо нямам сили да помръдна... защо така незнам  Rolling Eyes И все още следобед направо умирам за сън и съм адски непълноценна в офиса, що не са направили една стаичка за следобедна дрямка  newsm78?
   Много добра идея,ще взема да я предложа на шефа.И на мен така ми се доспива следобяд,че чак едвам се задържам будна.А лятото в жегите ще е още по-зле,тогава сигурно ще дремвам пред компютъра следобедите. Joy

# 20
  • Мнения: 489
 Здравейте, Октомврийки! Как сте днес? За съжаление времето пак се разваля, но настроението е важно, така че повече усмивки:) Честита ни нова темичка.
 Да ви се похваля и ние сме пораснали, махаме с ръчички и крачета, изглежда пораснало... За съжаление имам леки болки, каза, че били някакви контракции, затова ще пия известно време Нош-па и каза да не се претоварвам и да си почивам повече. Но малкия е толкова палав, че нямам идея как ще стане.  Повечето от вас вече знаят пола или ще ходят скоро на ФМ и БХС. Не знам защо, но на мен ми каза, че о6те е рано и чак към 16-17 седмица да съм си запишела час за тези прегледи. Това означава поне още 2 месеца докато ги направя, т.е към 20-22 седмица. Струва ми се късно. Чудя, се дали да не се обадя и да се запиша за по- рано... Нямам търпение вече да разбера пола, за да знам как да се настроя. Пожелавам на всички малко повече девойки, че нещо бройката им е много малка засега, но най- важното, всичко да е наред разбира се.
 Аз съм раждала в Шейново, не съм плащала, но не мога да кажа че е чак ужасно, не останах много доволна, но не мисля, че не са специалисти. Не трябва да се плашим една друга, защото навсякъде има и добри и не толкова добри лекари. Сега още не съм решила твърдо, но сигурно ще родя в 1-АГ, защото тук ходя на консултация, и ми е най- близо. Най-важното е да сме позитивно настроени и да вярваме, че всичко ще бъде наред и няма да има проблеми. Не казвам, че не е нормално да се страхуваме, но не трябва да мислим все за лоши неща.
Иначе този път мисля да си платим целия пакет, да си избера и лекар, пък каквото "сабя покаже", не за друго, а защото и аз ще съм по- спокойна, но  и сега имаме възможност, за разлика от първото раждане.
С миналата бременност качих 16-17 кг. и сега се надявам пак да съм там някъде, че иначе как ще се движа, не знам...

# 21
  • Мнения: 330
Здравейте Laughing
 Да се разпиша и аз в новата темичка,че може и да не сваря Mr. Green
  За парацетамола,няма проблем.Моят доктор каза да го пия при нужда без да го питам.И мен започна да ме боли глава и след едно денонощие не издържах и глътнах едно хапче,та ме успокои.
 За киселините нищо не мога да кажа Rolling Eyes първият път се разминах дано и сега е така.
 И с килцата засега съм 2 отгоре.Доки каза,че няма да ми се кара то си било за мен,естествено да не прекаля нещо де Laughing
  За пола на бебчето и аз нямах търпение,а се бях наточила на едни роклички от племеницата  Mr. Green,но пък сега ще купувам на баткото каквото си харесам на воля,поне ще има кой да го носи Wink
    Лек ден ,ние ще се стягаме за разходка Heart Eyes

# 22
  • София/Търново
  • Мнения: 812
DEZIRELA не знаех, че БХС определя и пол  newsm78

# 23
  • Мнения: 817
Аз по таблицата съм в норма  - от 48 кг. сега съм 51.
На мен много ми хареса тая таблица, ще я сложа на първа страница  Peace

DEZIRELA, моят лекар реши да правим БХС в 17 г.с., а на ФМ съм в 20 г.с.

# 24
  • Мнения: 489
Не определя, но тогава ще ходя и на двете изследвания.

# 25
  • София/Търново
  • Мнения: 812
 Peace

# 26
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Запис и от мен. Само хубави новини да чуваме!   Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Сисилия,дано прочетеш написаното, че да не те питам 100  пъти. С тебе бяхме с един  и същ термин, а гледам лентичката ти една едмица повече от моята. Защо се получава така?

# 28
  • Мнения: 697
Ето ме най-после в къщи след поредния тежък ден. /а уж щях да си почивам/  Днес дъжд ме валя, вятър ме духа, важното е че не се чуствам зле. Simple Smile Почнах да се оправям.
Мойте иследвания също отидоха за по-късни дати. БХС ще ми е в 16г.с., а ФМ в 21г.с. Надявам се всичко да е ок.

# 29
  • София/Търново
  • Мнения: 812
Мойте изследвания също отидоха за по-късни дати. БХС ще ми е в 16г.с., а ФМ в 21г.с. Надявам се всичко да е ок.

На мен ми се струват съвсем нормални... Даже изключително подходящи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт