С коя бременност качихте повече кг?

  • 3 102
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 698
С първата качих 13, с втората 10-11. Но мисля, че зависи и от сезона, от храните, от движението. Важното е, че вече съм колкото преди да ги кача тези килограми.  Joy

# 16
  • Мнения: 1 931
Първата бяха повече качени килограми, но не си ги върнах после старите кила за съжаление. А и тогава не правех нищо друго освен да се грижа за себе си.
През втората не съм пазила диета, просто си гледах малкият бати, той е бил на 10 месеца когато съм забременяла отново и така

# 17
  • Мнения: 702
И мен ме вълнува темата,бременна съм за втори път с първото си дете качих 15кг,а до сега съм качила 8 ,като съм в 6м,като 4 от тях качих за последният месец и съм се притеснила ако продължавам така до края какво ще се получи!
А да си кажа честно имам си апетит и ще ми е мнотго трудно да се ограничавам!

# 18
  • Мнения: 1 674
С първата качих повече, но стартовите килограми при втората бяха повече, отколкото при първата, та на финала свърших с едни и същи килограми.  Tired
    също като мен

# 19
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
При мен наистина беше така-първата бременност качих 30кг
И аз така - 30 кг. с първата бременност. Сега вървя добре - може още 2-3 кг. да кача, пак ще съм в нормата... Не че ям по-малко или пък се движа повече, знам ли?

# 20
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
С първата 15кг. с втората-10 кг.Не съм пазела някаква диета, не знам защо се получи така.

# 21
  • Мнения: 92
С първата качих -21кг,с втората десетина някъде,за което съм много щаслива Party

# 22
  • Мнения: 88
СС първата-10 кг.С втората-20.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 336
С първата качих 27  Tired С втората- 18. Но пък стартирах от доста повече килограми  Confused

# 24
  • Мнения: 1 029
Този въпрос и мен ме интересува силно, така че ще следя резултата от анкетата.   Дано повече майки да се включат Laughing

# 25
  • Oslo
  • Мнения: 659
С втората, но го отдавам на това, че лежах 20 дни за задържане и ми липсваше движение.

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
днеска в градинката всички майки с 2 деца твърдяха, че с 2-рата бременност са качили по малко истина ли е?
...

С първото бях +35кг
С второто+40кг

И то при положение, че втория път повече се ограничавах.

# 27
  • Мнения: 2 401
И с двете еднакво - точно по 12 кг.

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Запис да следя, ама то като гледам си е индивидуално Thinking

# 29
  • Мнения: 1 193
С 2-рата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт