Болки по време на бременност

  • 9 458
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 367
На доктор задължително и нека всичко да е наред Peace Praynig HugЛегни си и не мисли лоши работи(колкото и да е трудно)Успех  bouquet

# 16
  • Мнения: 179
...Докато бях бременна и аз имах такива болки и доктора каза да не се притеснявам. Каза ми ,че горе долу около датата на която ми е дошло за последно може да изпитвам менструални болки...


Абсолютно същото беше и при мен! Всичко завърши без проблем.Всичко добро ти желая! Hug

# 17
  • Мнения: 961
ами не е нормално, това са контракции и то болезнени. Обади се веднага на лекаря си, за да ти предпише терапия, най-вероятно ще пиеш магнезий.
И аз мисля така.

# 18
  • Мнения: 1 085
Не се шашкай , знам че такива болки са нормални заради растягането на матката а и наистина ако си покрай датата на Лелката и за това.Утре пиши какво е станало и само позитивно мислене.Не се притеснявай.

# 19
  • Мнения: 4 335
Аз сьщо имах такива болки,когато се преуморявах през деня

# 20
  • Мнения: 523
Аз сьщо имах такива болки,когато се преуморявах през деня

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Незнам дали е нормално, но същото което описваш го усещах почти през цялата бременност и най вече след 7-ми месец. Изкарах си бременността напълно нормално. Аз си го обяснявам с това, че носих бебка много ниско и усещах опъване все едно се натиска надолу  Rolling Eyes ама........всичко си беше О.К. Ако се притесняваш питай доки. Лека бременност   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 671
Не ми се струва нормално да усещаш болки, по-добре се консултирай незабавно с лекар.  Hug

# 23
  • Мнения: 138
hodihme na lekar, i doktorkata ne znae6e ot kakvo moje da e. kaza da si piq no-6pa redovno, vidqhme bebo na ehografa, kaza,4e e mnogo hubav Simple Smile. da si po4ivam i taka, puk ako pak me zaboli da otivam,za6toto iska6e da me ostavq v bolnica ama az ne iskam Sad

# 24
  • Мнения: 2 960
ами не е нормално, това са контракции и то болезнени. Обади се веднага на лекаря си, за да ти предпише терапия, най-вероятно ще пиеш магнезий.
Peace

# 25
  • Мнения: 2 019
лично за мен няма нормални болки по време на бременност,върви на лекар

# 26
  • Мнения: 2 131
ок, ще пиша, и аз си мисля, че е от разтягането на матката, ама мисля, че не са контракций, не усещам нещо подобно на напъни  Thinking
Напъни по време на бременността не може да усетиш. Напъните са накрая - последната фаза на самото раждане. По време на бременността може да имаш контракции - болезнени или не, които са свързани с втвърдяване на корема. Аз съм имала такова стягане на корема, без болки, докторката каза, че не е притеснително. Питаше ме колко често ги получавам, каза ми да пия но шпа.
На лекар!  Peace Дано не е нищо притеснително!   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
Общо взето може и да е нормално, но може и да е опасно - отиди на лекар...

# 28
  • Мнения: 138
sega bolkata ne e postoianna (v4era bole6e dosta, i bez da se dvija), a use6tam samo pri dvijenie, a sega kato ni gledaha s beb4o vsi4ko si be6e nared

# 29
  • Мнения: X
Спокойно, не се шашкай Peace И аз имах такива болки в 6-ти месец. Знам че уж никакви болки не са нормални по време на бременност, ама тези са си съвсем в реда на нещата. Или е от преумора или е от разтягането на матката, която всеки по различен начин усеща, но неминуемо се усеща! Моят съвет е само един - пази леглото! Аз пих 5 дни но-шпа и магнерот( за всеки случай ми го изписаха) и мноооого си почивах!

Общи условия

Активация на акаунт