Болки по време на бременност

  • 9 457
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 188
Аз имам подобни болки от началото на бременността - докторът каза - чувствителна матка.А в 6 месец такива болки и контракции ме люшкаха, че си полежах и в болница.Не вярвах, че ще докарам до края, но ето - след 5 дни влизам в 9 месец. Почивай си колкото може повече, дори да ти омръзне и да те боли цялото тяло от лежане.

# 46
  • Мнения: 138
dokarahme do 38 sedmica Simple Smile a sega poniakoga kato hodq use6tam edni leki bodeji dolu nisko. Tova ot kakvo e spored vas? malkoto 4ove4e sliza nadolu i se podgotvia da izliza li?

# 47
  • Мнения: 128
тези бодежи долу ниско ги получих още в седмият месец, бях се страшно изплашила да не родя преждевременно. сега съм в деветият и са доста силни. вече не са бодежи, а натиск имам чувството понякога както си ходя или съм права, че бебето ще изпадне. иначе въобще нямям никакви контракций. вчера бях на лекар и той ми каза, че имам леко скъсена шийка и разкритие 1 см. да не се притеснявам всичко било нормално. така че и ти не се притеснявай, бременей си спокойно времето си минава.

# 48
  • Мнения: 99
Явно всички сме така-бодежи,контракции/болезнени или не/,пълния набор от екстри на бременността.Аз също от 6месец имах болки вследствие от преразтягане на матката,малко по-късно и Бракстън-Хикс/безболезнените/ контракции,та до сега ми се проявяват.Усещам бебчовците ниско долу и като се попреуморя ,тежестта се превръща в болка.От 6ти месец пия магнерот и нош-па.Все пак е хубаво всяка бъдеща мама да се консултира с лекаря си и да ПОЧИВА повече,а не да се прави на героиня Naughty 

# 49
  • Мнения: 138
mi nqmam kontrakcii, no ponqkoga 4uvstvoto i pri men e su6toto, vse edno bebeto 6te izpadne kakto si hodq. e az se i poizmorih tiq dni. ama sega ve4e nqmam tolkova zada4ki i po4ivam, da vidim 4ove4eto koga 6te re6i da se rajda Simple Smile

# 50
  • Мнения: 9 814
Дали болките са болки или са подготвителни контракции?!
Консултирай се с лекар.

# 51
  • Мнения: 138
lekarkata kaza, 4e e normalno. ne spolu4ih mnogo s izbora si na lekar tozi put, no za sledva6tia 6te sum podgotvena Thinking

Общи условия

Активация на акаунт