Имате ли шефка, началничка

  • 3 564
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Шефки съм нямала и едва ли ще имам.
Дори не искам да си го представям.

# 16
  • Мнения: 984
Остава, Сели, сега да кажеш боли ли.

М., това не е подход за издигане, а подход за баланс.

# 17
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Имам, и ми идва да я оскубя!  #2gunfire Много насериозно се взема нещо, а не е повече от другите. Всъщност превъзхожда ни всички с нещо и то е броят и степента на комплексите й ...

# 18
  • Мнения: 2 309
Имала съм две шефки досега. Едната я уволниха и назначиха другата. И двете бяха уникални по своему - властни, силни, независими, умни, подготвени, родени за лидери. И двете бяха около 50-те, най-искрено им се възхищавах.

Сега съм с шефове - мъже. Доволна съм. Важното е шефа ти да е силна и способна личност.

Феномена, който минзухар описва, не съм го виждала наживо. Сигурно е интересен.

# 19
  • Мнения: 7 914
мъжа ми е имал.. но не беше по млада от него.. за сметка на това беше много много стилна мадама(виждала съм я).. без личен живот и все на Канарите почиваше всеки 3-4 месеца.. защо ли? Thinking Whistling

# 20
  • Мнения: 984
Браво, Сели. Така се прави кариера. С дадености и адекватното им използване. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 274
Ами така е Мишон...Да си остана горд, но беден ли? И после болен...и после разведен...Къв е смисъла? Simple Smile Те хората са го казали: по-добре здрав и богат, от колкото беден и болен! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 418
Аз съм шефката...

# 23
  • Мнения: 2 891
Имам. Не ми е зле.

# 24
  • Мнения: 118
Мчи как.

# 25
  • Мнения: 3 094
Имам точно такава шефка - неомъжена, но живее с някакъв мъж, не мисли за деца - здраво е лапнала кариерата - 11 години е по-млада от мен, но физически изглеждаме на едни и същи години.........Всъщност сега напуска - не й понесе.

# 26
  • Мнения: 1 350
в момента не,но съм имала над главата си една ужасяваща кучка ,всяка вечер сънувах как й оскубвам перушината LaughingИ това в продължение на 2 години,слава богу,махна се и сега аз заемам нейното място Peace

# 27
  • Мнения: 1 179
Имам шефка, но е омъжена, което не пречи да е също толкова зла, поради възраста си ли, що ли???  newsm78

# 28
  • Варна
  • Мнения: 956
Точно такава ми е шефката  Confused само дето е по-голяма от мен, в началото на критическата  Twisted Evil
Стара мома и в буквалния и в преносния смисъл Simple Smile За кучета и котки душата си ще даде, но към децата е студена, като лед  Close
Злобна, интригантка, скарана с компютри и езици, но пък със самочувствие до небесата ooooh!
Говри само за калории и диети - вече се е вманиачила Crazy и напоследък наподобява изпълнителката на Кен Лий, само че с песните по радиото  #Crazy #Cussing out
Представете си как се работи в подобен кошмар....но няма да е задълго  Naughty

# 29
  • Мнения: 1 179
Точно такава ми е шефката  Confused само дето е по-голяма от мен, в началото на критическата  Twisted Evil
Стара мома и в буквалния и в преносния смисъл Simple Smile За кучета и котки душата си ще даде, но към децата е студена, като лед  Close
Злобна, интригантка, скарана с компютри и езици, но пък със самочувствие до небесата ooooh!
Говри само за калории и диети - вече се е вманиачила Crazy и напоследък наподобява изпълнителката на Кен Лий, само че с песните по радиото  #Crazy #Cussing out
Представете си как се работи в подобен кошмар....но няма да е задълго  Naughty



Малееееиии, съчувствам ти  Confused

Общи условия

Активация на акаунт