Фризьор Бургас - координати !

  • 179 860
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз координати на Слава незнам,но мога да ти препоръчам моята маникюристка.Работи супер.На сносни цени.Ако те интересува пиши ми на лични. Peace
Нека някой да напише адреса на Слава.  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 035
Аз пък вдигам двете си ръце за Кондев-координати ще ти дам ако искаш на лични
Иначе сестра ми я подстрига последния път Nadejdica-  Надежда Иванова , и много ми хареса .

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Още едно мнение за Надеждица.Браво.Все още събирам мнения,докато намеря кой да гледа децата. Laughing

# 18
  • Мнения: 201
Аз ходя при Гено и съм доволна. Ходила съм и при Ачо няколко пъти, но така и не се харесах, но има хора с добри прически от него. Така,че въпрос на мнение.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Побуут темичката. Grinning
Може ли някой да даде координатите на Слава и Гено.
Благодаря.  bouquet

# 20
  • Мнения: 509
Аз мога на Слава Peace:
ул.Иван Богоров 37
тел.:056/830 954

# 21
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
За първи път чувам доволни от Слава клиенти  newsm78
Кажете сега къде е салона на Гено?

# 22
  • Мнения: 1 813
За първи път чувам доволни от Слава клиенти  newsm78
Кажете сега къде е салона на Гено?

 Mr. Green ай нищо няма да казвам,че ще осера темата. Има доволни,има недоволни  Crazy

# 23
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
За първи път чувам доволни от Слава клиенти  newsm78
Кажете сега къде е салона на Гено?

 Mr. Green ай нищо няма да казвам,че ще осера темата. Има доволни,има недоволни  Crazy
Е ти вече нищо не каза!Кажи сега какво ти беше "на езика", че ме обричаш на безсъние  Crazy

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И аз се обърках. Shocked

# 25
  • Мнения: 452
миналото лято ,не по- миналото в Бургас  попаднах на страхотен фризьор ! Косата ми е чуплива- много капризна и винаги след фризьор ми трябва време да се възприема .....тоест никога не се харесвам ,но този човек ме направи по- красива !Само че така и не разбрах как се казва .....Пехливан ли ....... уффффффффффффффф незнам .......някой ако се сеща да пише ,че като ходя в Бургас да го посетя ....работи със стряшен кеф- за пръв път виждам фризьор да изпитва удоволствие от работата си и да не бърза да я претупа

# 26
  • Мнения: 2 388
Това име за пръв път го чувам. Shocked

# 27
  • Мнения: 452
имаше няква диплома на стената - пишеше нещо такова ... newsm78 така поне си спомням ......смътно,знам че е смешно но майстор по фризьорство и някви грамоти и май това прочетох .....

# 28
  • Мнения: 1 111
 Da не би да става дума за Якоб?

# 29
  • Мнения: 452
май имаше такова нещо да .......пиши на лични къде му е ателието моля те!За мен това е най- страхотния фризьор ,който съм срещала !

Общи условия

Активация на акаунт