Фризьор Бургас - координати !

  • 179 944
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 262
Сега писах в една друга тема , та се сетих за тази.

Искам да не препоръчам една фризьорка в Лазур : Калина се казва, салонът й е на Копривщица , от Руската гимназия надолу , до видеотека Александра.

Нищо лично , симпатична е , но аз си патих от нея два пъти за една година посещение и просто се отказах.

От Татяна бях доволна.Салонът й беше до Неделя , зад Коджакафалията. В момента е някъде в Лазур.

От около година ходя при Вълка на Васил Левски №5 , точно до магазина на Кристиан оф Рома.
Доволна съм прави това , което й кажа , разбира ме (за разлика от други).
Много съм доволна от кичурите , които ми правеше (вече съм изцяло кестенява)
Чувала съм отзиви за колежката й , че също е много добра , но единственото ми впечатление, е че работи малко по-бавно.

Това е от мен  Peace

# 61
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Специално за кичури препоръчвам Дорето, верно е много добра Peace В Изгрев е салона срещу Макдоналдс.
За какви пари говорим? Препоръчаха ми още една, но при нея са 100-120  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 494
Ходя от години при Стела .Салонът и се намира до ''Тандема ''.Имаше период в който ми беше скимнало да я сменям .Пробвах се при две други, но отново се върнах при нея .Ами тя си ме прави както си искам.

# 63
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Специално за кичури препоръчвам Дорето, верно е много добра Peace В Изгрев е салона срещу Макдоналдс.
За какви пари говорим? Препоръчаха ми още една, но при нея са 100-120  Rolling Eyes
Нямам представа, просто се обади и питай Peace

# 64
  • Мнения: 9
доста ги пообиколих фризьорите в Бургас включително и италиянеца (мнението ми за него е подобно на  това на Bluevelvet). Доволна съм от Ваня на "Лермонтов"  и най-накрая намерих "своя" фризьорка - Олга която в момента работи  в училището за фризьори на Йордан.

 ribka!    благодаря ти за приятни думи и за доверие Simple Smile Blush

# 65
  • Мнения: 11
аз също търся "моята" фризъорка,но нещо не я намирам

отначало започнах да ходя при Гергана,салона се намира зад Краставицата,ама улица немога да ви кажа  ooooh! бях доволна от нея ,но по незнайни причини спрях да ходя  Laughing
след това ходих в студио Глория,на Цар Самуил 28,там отидох 2 пъти и повече нямам намерение да стъпя там,като последния път ходих за кичури и след като излязох ме беше срам да вървя по улицата,последно ходих салон Натали на Цар Борис 52/зад младежкия/,фризъорката се казва Калина и е мн печена женица,нещо последния път не се харесах как ме подстрига и май ще спра да я посещавам,та след толкова обикаляне напоследък си мисля пак да ходя при Гергана

# 66
  • Мнения: 262
В Глория преди около година направиха уникални кичури на една приятелка , не знам коя фризьорка я е правила там , но наистина бяха страхотни , иначе аз не съм ходила.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
след това ходих в студио Глория,на Цар Самуил 28

Катя ли се казва фризьорката?

# 68
  • Мнения: 4 362
Аз ходех в един салон отстрани на старият свободен у-тет...
Доволна бях,сега си търся надежден фризьор за изсветляване  Rolling Eyes
А какво ще кажете за Румен?Салона ми се намира в Трията  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 11
след това ходих в студио Глория,на Цар Самуил 28

Катя ли се казва фризьорката?

непомня newsm78

# 70
  • Мнения: 1 813
Дея`

Ако препоръчам пак Румен от Трия, ще стана ли досадна?! Peace

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

А какво ще кажете за Румен?Салона ми се намира в Трията  Rolling Eyes


Не си спомням, кой от форума ми го препоръча и даде телефон Thinking
По телефона едно момиче ми каза, че боядисване! на средно дълга коса с Лореал - 90-100лв. и аз се отказах.

# 72
  • Мнения: X
АЗ ПРЕПОРЪЧВАМ ЯНА ОТ ИЗГРЕВ!!! ТЕЛЕФОНИ  0878 515 321 И 0889 75 81 00   bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 3 621
Аз  препоръчвам Калина, салона и е на ул. "Цар Асен" зад бившия дом на облеклото При нея съм се подстригвала , правила съм си 2 цвята кичури, и винаги съм оставала много доволна
Работи само с предварително записани часове .

# 74
  • Мнения: 11
mnoosladka аз също преди ходих при Гергана - уникална е  bowuu ,страхотен професионалист! Но вече се е преместила от салона в Лазур, ако някой има инфо за нея моля да сподели.   

Общи условия

Активация на акаунт