Фризьор Бургас - координати !

  • 180 059
  • 758
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 494
Аз пак съм си при Стела до" Тандема ".Ходих ,пробвах къде ли не и пак при нея се върнах.

# 76
  • Мнения: 309
Аз  препоръчвам Калина, салона и е на ул. "Цар Асен" зад бившия дом на облеклото
И аз така. Правих експерименти и другаде, но несполучливи  Confused. Телефонът й е 0887 595 073  Peace

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 615
Преди посещавах Гергана и момъка от Триата. Сега ходя при Ирина на Александровска над Микото се намира, от скоро се преместиха там. Мога да дам телефон. И въпреки, че отдавна я посещавам за мен най-добрата остава Надя - салона и се намира в Лазур, на гърба на новата кооперация с магазин Нани, ето линк с адреса http://bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=a552e0eac20b2 … 5f1cb2d005d77cce3

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Препоръчвам Милен и Калин. Милен работи на ул.Ю.Венелин близо е до математическата, а Калин се премести до Райфайзен банк дето е до Кирил и Методи. И двамата ме подстригват на френско каре. И се случва винаги да ме спират жени да ме питат : Кой е фризьора.

# 79
Аз ходя при Ангел и съм много доволна от работата му и тази на екипа. Супер професионалист. И за Слава чувам същото.

# 80
  • Мнения: 1 434
Къде е новия салон На Тодор Циков ?

# 81
Ох, на Тошко новия салон е в района зад хотел Плаза...много пъти съм минавала от там, но сега не мога да обясня точно.
Къде е новия салон На Тодор Циков ?

# 82
  • Мнения: 1 434
Тези  дни ще го посетя  ..много много съм доволна  от Тошко   ,нито  един път не съм излязла     окипазена както при  въпросния италианец .Цяло лято   се наложи  да  чакам да ми порасне   косата...след специалната му прическа    Rolling Eyes Не правете грешки да   ходите при случайни  Peace

# 83
Наи-големият профисионалист в Бургас е Златин(за мен,всъщност са 2-ма) на ул.Лермонтов до Етнографския музеи.Всичко прави с много хъс и темперамент и резултатите са на лице винаги.Златин е златен,отидете и се уверете,златни ръце има направо това момче!!!!!!!!!Стилист.направо художник бих казала.А за жена-стилист,които иска да смени фризьора и да се увери в професионализма,качество и цена да посети Соня аз ги посещавам всяка седмица.Ако единият работи сядам при другият.Но за Сончето гарантирам всеотдаиност.И в 5 часа сутринта е ставала за клиентите си,никои не връща за разлика от италянеца и много други.Слабост са и кичурите.цветовете,сгъстяване и удължаване
на коса,фешън прически!Само с предварителни записвания!Телефони:0878744749/0876085731.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 135
Наи-големият профисионалист в Бургас е Златин(за мен,всъщност са 2-ма) на ул.Лермонтов до Етнографския музеи.Всичко прави с много хъс и темперамент и резултатите са на лице винаги.Златин е златен,отидете и се уверете,златни ръце има направо това момче!!!!!!!!!Стилист.направо художник бих казала.А за жена-стилист,които иска да смени фризьора и да се увери в професионализма,качество и цена да посети Соня аз ги посещавам всяка седмица.Ако единият работи сядам при другият.Но за Сончето гарантирам всеотдаиност.И в 5 часа сутринта е ставала за клиентите си,никои не връща за разлика от италянеца и много други.Слабост са и кичурите.цветовете,сгъстяване и удължаване
на коса,фешън прически!Само с предварителни записвания!Телефони:0878744749/0876085731.

а какви са цените на услугите им: подстригване,боядисване...С продукти на какви марки работят???

# 85
може ли да ми кажете какви са цените на  подстригване при Nadejdica  kъдeтo e срещу офиса на Унакс ?

# 86
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Къде другаде продават Керастаз, освен при Ангел и Слава?

# 87
  • Мнения: 2 577
и аз съм с  две ръце за Надеждица  Peace

Къде е новия салон На Тодор Циков ?

тъкмо тия дни гледах, че е отворил салон до нас
точния адрес е ул.Стефан Караджа 11, намира се в пресечката м/у х-л Плаза и Славейковото пазарче, през 2 къщи от новото Смарти Парти

# 88
  • Мнения: 2 388
тъкмо тия дни гледах, че е отворил салон до нас
точния адрес е ул.Стефан Караджа 11, намира се в пресечката м/у х-л Плаза и Славейковото пазарче, през 2 къщи от новото Смарти Парти

Съседки сме. Hug
Всеки ден минавам от там, ама не съм видяла салона. Rolling Eyes
Днес специално ще огледам. Peace

# 89
  • Мнения: 2 577
palavata_monahinq   Hug

ама да си призная, ми се стори че пише Тодор Цихов, а не Циков  Embarassed
/на едната табела гледах, че третата буква е отворена ножица/
и аз пак ще прочета следобяд, да не ви объркам нещо  Rolling Eyes

колкото до услугите му - не съм ги пробвала
 

Общи условия

Активация на акаунт