Фризьор Бургас - координати !

  • 180 008
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 62
Здравейте , аз съм много доволна от Силвана на  Сливница й е салона newsm51
Аз също  Peace много е готина

Доволни сте от подстрижка или от боядисване примерно?

Имате ли впечатления от салон Тайм фор Бюти?

От всичко съм доволна аз ! Боядисване отдавна спрях , но по миналата зима си направих омбре при нея бях една от първите май в Бургас със сполучливо омбре , точно преливащо , а не както гледах на повечето коси наполовина все едно отрязани  Grinning За другият салон даже не съм чувала , нито за този Джина  Flutter

# 691
  • Мнения: 2
Здравейте!Искам да попитам дали някой знае добър фризьор за мъжки прически?Благодаря Ви предварително Simple Smile

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 620
Момичета видях един салон на ул Рилска там има около. 12 салона  Laughing
Набелязах си един Алегро май се казва изглежда нов е и с добър интериорен дизайн..... Дали момчето което е там работи добре  newsm78


 Peace

# 693
  • Мнения: 62
Здравейте!Искам да попитам дали някой знае добър фризьор за мъжки прически?Благодаря Ви предварително Simple Smile

Здравей , по мое наблюдение докато съм си правила маникюра там , мисля че фризьора е добър. Студиото се казва Екстраваганс или Екстраваганса нещо такова беше , а той мисля се казва Георги

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 271
Здравейте!Искам да попитам дали някой знае добър фризьор за мъжки прически?Благодаря Ви предварително Simple Smile
Жоро, салон "Ка" на "Александър Стамболийски"

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 620
Момичета. Да попитам на ъгъла на Гурко и Демокрация салон Бюти Галери
Как е фризьора. Там




 Peace

Таблета ми слива изреченията и слага точки кадето си поиска съжалявам  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 5
Здравейте, имам един въпрос към дамите сред вас, които са си прави косата в омбре стил. От кое студио/фризьор сте доволни? Много искам да се направя така, но често виждам доста некадърно направени коси, половината кестеняви, половината руси, а аз искам ефектът да е колкото се може по-естествен, плавно преливане на цветовете от тъмно към светло. И каква е цената горе-долу на тази процедура? В сайтовете за групово пазаруване намерих ваучери на студио MM Beauty и Time for Beauty. Някакви отзиви? Мерси Crazy Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 100
Здравейте, имам един въпрос към дамите сред вас, които са си прави косата в омбре стил. От кое студио/фризьор сте доволни? Много искам да се направя така, но често виждам доста некадърно направени коси, половината кестеняви, половината руси, а аз искам ефектът да е колкото се може по-естествен, плавно преливане на цветовете от тъмно към светло. И каква е цената горе-долу на тази процедура? В сайтовете за групово пазаруване намерих ваучери на студио MM Beauty и Time for Beauty. Някакви отзиви? Мерси Crazy Heart Eyes

Аз вчера си правих косата във MM Beauty, бях на кичури и исках един цвят да я направя че ми омръзнаха. Да ти кажа цвета които ми направи го харесвам, смеси три бои и стана тъмно русо приятен цвят, от 1 до 10 ще и дам 8 защото салонът ми беше доста трудно да го открия много е забутан ( ако не си от Лазур ) после някой от цените й бяха на писани на обикновен бял лист със химикал  Rolling Eyes и после като ми сушеше косата кабелите на сешоара ми се мотаха в краката .   Tired

# 698
  • Мнения: 93
Препоръчаха ми горещо някакъв Йордан Василев, за първи път го чувам, може ли да ми дадате някакви мнения за него  newsm78

# 699
  • BG
  • Мнения: 1 900
Йордан Василев взима супер скъпо.Аз лично не съм и няма да отида при него.Една позната ходи днес при него да си боядисва косата,искаше нещо опушенокафеникаво ,не точно кафяво.Ами като я видях паднах рижаво ,грозно ,направо циганско .Отидохме заедно на магазина и купихме боя и аз я боядисах кафяво,много добре се получи,А де не казвам колко пари й взел ,направо инфаркт ще получите-290лв.без подстригване Shocked

# 700
  • Мнения: X
Йордан Василев взима супер скъпо.Аз лично не съм и няма да отида при него.Една позната ходи днес при него да си боядисва косата,искаше нещо опушенокафеникаво ,не точно кафяво.Ами като я видях паднах рижаво ,грозно ,направо циганско .Отидохме заедно на магазина и купихме боя и аз я боядисах кафяво,много добре се получи,А де не казвам колко пари й взел ,направо инфаркт ще получите-290лв.без подстригване Shocked
Салонът му е в Лазур, нали?

# 701
  • Мнения: 62
Здравейте, имам един въпрос към дамите сред вас, които са си прави косата в омбре стил. От кое студио/фризьор сте доволни? Много искам да се направя така, но често виждам доста некадърно направени коси, половината кестеняви, половината руси, а аз искам ефектът да е колкото се може по-естествен, плавно преливане на цветовете от тъмно към светло. И каква е цената горе-долу на тази процедура? В сайтовете за групово пазаруване намерих ваучери на студио MM Beauty и Time for Beauty. Някакви отзиви? Мерси Crazy Heart Eyes

СИЛВАНА !! Струваше обаче към 80 лева , а и моята коса е дълга

# 702
  • BG
  • Мнения: 1 900
Да в Лазур,но в момента работи в Хотел Приморец
.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 242
Препоръчаха ми горещо някакъв Йордан Василев, за първи път го чувам, може ли да ми дадате някакви мнения за него  newsm78

Йордан е класа, "някакъв" пред името му хич не му отива  Laughing
Може би е един от най-скъпите в Бургас, но пък няма грешка. Дори за бала ми преди 12 години отново него избрах...е, косата ми струваше повече от роклята, ама пък беше перфектна Laughing

Редакция: Сега виждам, че явно има грешки, щом момичето преди мен се е изказало негативно за приятелка, та да кажа, че говоря само от личен опит. Явно има и не чак толкова доволни.

# 704
  • Мнения: 10
Като съм на тема фризьори да похваля и тук моята - салона е Естило на Републиканска, малко преди Славейковото пазарче. Случайно отидох там преди една година, защото работя и живея на тази улица.  Mr. Green Mr. Green И каква беше изненадата - много е добра. Преди това ходех дълги години при Румен, за когото също не мога да кажа нищо лошо - но там, като качество + цена + отношение съм МНОООГО доволна.

Общи условия

Активация на акаунт