Фризьор Бургас - координати !

  • 179 995
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 27
25лв. за подстригване и 55лв. за въпросната прическа си е скъпо.Имайки предвид и незадоволителните резултати и отношение,мерси.Благодаря на споделилите,че след прочетените хвалебствия преди време за Надеждица и аз мислех да я посетя.

# 722
  • Мнения: 136
Аз пък съм доволна  Simple Smile Подстригването е 15 лв, а за подстригване с боядисване (на много гъста коса, където отива много боя) ми взема около 65 лв, което си е нормално за мен.

# 723
  • Мнения: 49
Момичета, препоръчайте добър фризьор за Омбре боядисване☺

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 19
Тъкмо мислех да посетя Надеждица, а сега съм разколебана... Търся си фризьор, който може да укроти косата ми, човек който може прецени какво да направи, за да изглежда прическата добре.
От моя състудентка едно време( още не знаех, че ще живея в Бургас) чувах името Рита... на накого да му звучи познато име?

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
От моя състудентка едно време( още не знаех, че ще живея в Бургас) чувах името Рита... на накого да му звучи познато име?
Ако е същата, Рита е жената на моя фризьор Явор. Първоначално работеха заедно, но после той си направи отделен салон и тя остана да работи в салона им на ул.Цар Симеон. Пада се срещу лаборатория Лина в сутерена на една къща /мисля, че къщата се пада на ъгъла на ул.Цар Симеон и ул.хан Аспарух/. Но за нея отзиви не мога да ти дам. Явор работи много добре. Салона му е на ул.Пробуда 25 /до Витал Спорт/.

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 890
При Рита съм ходила веднъж. Отидох за леко оформяне и връхчета, а си тръгнах с коренно различна глава, като се разделих с половината от косата си. Ако сте от хората, които оставяте фризьора да твори по негово усмотрение, то тя е вашия човек. Аз не бих повторила.

На ул.Трайко Китанчев, откъм математическата, има сравнително нов салон - Амбър. Това този от Трия ли е? Някой може ли да сподели впечатления?

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 19
Благодаря ви за информацията   bouquet

# 728
  • Мнения: 2 157
Подкрепям за Явор! Последно, когато ходех в Бургас на фризьор, беше при него и бях много доволна! Peace

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 2 080
Аз си правех кичурите при Рита преди време, бях много доволна. Няколко пъти ме е и постригвала - нищо драстично или извън това, което съм искала.

# 730
  • Мнения: 2
Здравейте, аз искам да попитам за координати на Светлана Тодорова. Подстригва с гореща ножица и разбрах, че е доста добра. От известно време се подстригвам с такава и съм много доволна, но ходех в един салон в София. Сега най-близо ми е Бургас, понеже във Влас не се предлага тази услуга.

# 731
  • Мнения: 1 298
Светла работи в студиото до кафе Дриймс. В дясно от кафето по ул. Левски има едно тунелче вътре с книжарница, в дъното на тунела е салона. Имах някъде нейн номер, но не знам къде е. Постригвала съм се при нея доста години, но не с гореща ножица, та не знам колко е добра, но с обикновена е наистина много опитна.

# 732
  • Мнения: 2
Жалко, че нямате номер, понеже исках да си запазя час предварително. Едва ли ще имам късмета да отида в Бургас специално да се подстрижа при нея и тя да е свободна.  Simple Smile

# 733
  • Мнения: 5 215
Ако е един фризьорски салон, който е в един вътрешен двор, направо отивай. Виждала съм го 5-6 пъти и винаги е нямало никой вътре. Peace

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 890
Имате ли впечатления от фризьорката в салона между магазин Болеро и лаборатория Рамус на Иван Богоров?

Общи условия

Активация на акаунт