"Лекари",причинили смърт на деца,поради некомпетентност и невнимание!

  • 289 312
  • 500
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 139
ПОПОВА въпросната госпожа Sick на мойта приятелка уби момченцето й след като по време на прегледите беше всичко ок, накрая се оказа, че бебчето било обарнато седалищно, извадиха го с форцепс и унищожиха малката му главичка-след няколко дни почина в болницата newsm61 newsm45 Същия ден ние с приятеля на приятелката ми бяхме в болницата и тя излезе с няква акушерка да ни го съобщи, а аз бях бременна тогава в 3 месец #Crazy и го съобщи се едно казва умря бълхата на кучето ви Sick bash и аз бръмнах и такъв шамар и отвях, че и счупих очилата, акушерката изкрещя как си позволявате и тя си отиде с синио око newsm61 Rage Така, че питайте я, ако още работи тази мърла за Стефи с сигурност ме помни, защото аз й се заканих много сериозно #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 301
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
Stefi_shoko малко е било това което си направила на Попова,но ако може да дадеш повече инфо в кой град и болница се е случело това.Ще бъде от полза на много хора Peace

# 302
  • Мнения: 23
Вкючвам в черният списък и Галина Дюлгерова от Русе.Обърка пневмонията на дъщеричката ми с обикновенна настинка #Cussing outА детето- с 40 градуса температура и втрисане и хрипове .И когато я попитах дали все пак не е пневмония, тя ми отговори:"Аз съм лекарка с 32 годишен стаж , и мога да позная пневмонията!"????! А тогава защо не позна  #2gunfire  Слава Богу, успяхме да излекуваме детето с помощта на друга лекарка, на частна практика  bouquet Вкючвам в този списък и Свилен Досев-вкара детето ми в детска хирургия а тя трябваше да влезе в Ифекциозно отделение- беше с адено-вирус(много силно заразно заболяване)
А в детска хирургия , не трябва да има зарази!

# 303
  • Мнения: 17
Здравейте,
Четейки страниците напред видях името на Радева практикуваща в мед. сентър София.Тази жена на мене ми обясняваше , че било кухо яйце , била извънматочна ,  било киста на яйчника (оказа се жълто тяло). Караше ме всеки ден да ходя на преглед с ехограф.Наречеме истеричка, прокървих , успокои ме ,че и през почивните дни ще ме приемат за аборт и т.н. На финала имам живо и здраво бебе , вече малък мъж.Благодаря на Господ , смених я навреме, като лекар. Моя позната чака дете тази година.Отиде при същата "лекарка".Пак същото..кухо яйце...аборт..извънматочна.Смени я и тя , но за жалост тази патица все още практикува и е като бомба с часовников механизъм.....Дано не става беля!!!
Поклон пред мъката ви майки , нека почиват в мир малките душици!

# 304
  • Мнения: 2
     Zdraveite ,skupi mami !Mnogo sujaliavam da pro4eta 4e ima i drugi kato men.Izkarah edna bremennost s bolki,no bebeto be6e dobre pone spored lekarite.Poradi sedali6no predlejanie na ploda rodih sus sekcio.Niakolko 4asa po kusno sa razbrali 4e ima problem s di6aneto.Az nau4ih na drugia den kogato uj napravi dvustranna bronho pnevmonia?!Autopsiata ne pokaza da e imalo niakakuv defekt pri deteto ,no to po4ina 34h. sled rajdaneto.Lekariat doide pri men i mi kaza novinata vsiaka6 mi suob6tava6e 4e doma6nia mi lubimec e umrial...sled koeto izleze ot staiata.Po negovo mnenie deteto e imalo nedorazviti helievi membrani i to za6toto sled tova zapo4nah da se interisuvam i da 4eta za takiva slu4ai,pri koito decata sa spaseni.Motaha me pove4e ot mesec za epikriza i taka i ne mi ia dadoha.Edna ot sestrite se oburnala i kazala na svekurva mi 4e bilo s podut mozuk!?Mozakut se e podul ot mnojestvoto kruvoizlivi ama tia nali e mnogo kompetentna...V PAMET NA MOETO ANGEL4E:KOKO,RODEN NA 02.03.2001g.,po4inal na 03.03.2001g.,v grad Targovi6te.Az ve4e imam dve malki slunca,STEF4O NA 7g.1m.i 08dena,i KRISI NA 2g.7m.i 14dni.Pregru6tam vi silno i vi pozdraviavam za smelostta,i neka BOG da e s vas!

# 305
  • Мнения: 384
nellyna,най-искренно ти съчувствам!Моето сине се роди на същата дата ,8г.по-късно с почти същата зла участ!За нашите мънички , несбъднати мечти  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose !

Нека здравето,щастието и късмета бъдат винаги с теб!     bouquet

# 306
  • Мнения: 14 133
Съчувствия на всички.  Cry Мир на всички малки душички.  Praynig
Аз да добавя още една русенска гинеколожка - Матеева в черния списък:
http://news.ruse24.bg/152715.html  #Crazy

# 307
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
Да и това ако е наказание ooooh!

# 308
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Наистина е ужасно малко това наказание, но все пак е нещо. Това май е първият ОСЪДЕН лекар в България. Дано не бъде и последният, а вече всички виновни да си получават заслуженото наказание за убийствата, които са извършили. Поклон пред паметта на всички ангелчета  Flowers Rose Flowers Rose

# 309
  • Мнения: 73
Потресена съм отново!!!!
Случая който съобщиха по новините тази вечер!
Как е възможно......плача с тези родители.....много ми е мъчно Cry Cry Cry
Да обяжят тези безхаберници да ги видиме!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 310
  • Мнения: 35
И аз съм потресена от този случай във Варна #Cussing out
Много ми е мъчно и за детето, и за родителите Sad((

# 311
  • Мнения: 1
Съчувствия на всички.  Cry Мир на всички малки душички.  Praynig
Аз да добавя още една русенска гинеколожка - Матеева в черния списък:
http://news.ruse24.bg/152715.html  #Crazy
забележете И заглавието на статията...Излиза,че бебето е непредпазливо Crazy #Crazy #Crazy??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Това пък е моят случай..http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=492807.0 ...В майчин дом,при все кръвните изследвания десет дни не можеха да разберат дали съм бременна...

# 312
  • Мнения: 41
Моите искрени съболезнования и поздравления за това смело семейство  Praynig Жалко че повечето пострадали родители потъват в своята мъка и всеки ги убеждава, че лекарите не могат да се осъдят #Cussing out Дано в нашите редици се нареждат все по-малко "тъжни мами" и дано съда започне да си върши работата и ние да вярваме в него, защото в противен случай УБИЙСТВАТА ПРОДЪЛЖАВАТ Cry

Съчувствия на всички.  Cry Мир на всички малки душички.  Praynig
Аз да добавя още една русенска гинеколожка - Матеева в черния списък:
http://news.ruse24.bg/152715.html  #Crazy

# 313
  • Мнения: 1
Ако може пишете и имената им в черния списък..Ето тук-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29506.0,спрямо града,с кратка препратка към тази тема,за да бъде всичко нагледно...

# 314
  • Мнения: 193
STEFI SHOKO само не ми казвай,че ПОПОВА  е тази от ТОКУДА!!!Защото аз също искам да я  #2gunfire #2gunfire тя ми умори детето  #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт