"Лекари",причинили смърт на деца,поради некомпетентност и невнимание!

  • 287 804
  • 500
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 73
Бог да прости всичките ни малки ангелчета!!!!
Стискайте зъби, момичета и продължавайте напред, само това е начина!
За Мария...... Flowers Rose Flowers Rose

БЛАГОДАРЯ!

# 421
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Момичета , не търсете причините .. било то във вас ,във лекарите и във всички които са ви ядосали по някакъв начин по време на бременността ,това просто увеличава агонията , болката и океана от сълзи . Така е трябвало да стане по една или друга причина . Замислете се ,че може би е станало СЕГА , не за да ни е мъчно , да страдаме и да се питаме защо аз , защо на мен ...  а за да не стане по-нататък , когато децата ни са на няколко месеца или дори годинки . Тогава всичко би било много по-ужасно за всички ни Sad  Аз вярвам , че всяко зло всъщност е за добро .. че изгубените ни деца рано или късно се връщат при нас  .. Този горе има план за всичко , план който работи в наша полза .

   Бъдете позитивни и не се измъчвайте , времето назад не се връща . Но човек се променя и става все по-силен при всяко изправяне , изтупване и  продължаване на пред . И един ден когато сме повече от готови всичко ще си дойде на мястото  Praynig  Peace

# 422
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
С. Алекс не те ли е срам да се подиграваш с болката на хората. Това,че казваш какво милиш и чувстваш ти, не ти дава право да го вменяваш на тях.
Дали щеше така да мислиш ако наистина се беше случило на теб(не дай Боже).Много е лесно да даваш акъл, като не си опрял до нещо.
Какво значение има дали е на месеци, годинки или при раждането или дори преди него?За тези хора си е загуба, без значение какво мислиш ти.
И съвета ти, да не търсят причини и виновни е отвратителен и крайно неправилен.Ако някой им беше потърсил отговорност на "докторите" по-рано(вместо да чака на оня горе) може би този списък и темата нямаше да са толкова дълги(без намесата на оня горе)
Потресох се от поста ти

# 423
  • Мнения: 3 659
мама-коко доста избързваш с изводите си. Ако се вгледаш в подписа на С.Алекс ще разбереш, че е минала през този ужас.  ooooh! На твое място бих редактирала тази гадост, която си написала, за да не нараня допълнително момичето.

# 424
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Ужасно съжалявам, ако е минала през тоя ужас! Обаче поста й изобщо не ме наведе на тази мисъл. Това, че тя приема нещата така не й дава право да вменява и да налага същото на другите. Можеше просто да сподели нейния случай и чувства, поне в тази тема(не, че аз не спамя  Embarassed)

# 425
  • Мнения: 3 659
Ще си позволя да ти отговоря, защото е крайно неуместно това, което пишеш. Съжалявам, че го правя в тази толкова трудна тема.

Момичето просто е написало как тя чувства нещата, кое й помага да мине през болката по-лесно. Никъде не виждам вменяване и налагане на мнението й. Защо съдите така прибързано?

# 426
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Напротив написала го е, като обръщение към трети страни. Има само едно изречение от първо лице, за това как тя го чувства. Няма да спамя повече, ако имам време ще радактирам след малко

# 427
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
С. Алекс не те ли е срам да се подиграваш с болката на хората. Това,че казваш какво милиш и чувстваш ти, не ти дава право да го вменяваш на тях.
Дали щеше така да мислиш ако наистина се беше случило на теб(не дай Боже).Много е лесно да даваш акъл, като не си опрял до нещо.
Какво значение има дали е на месеци, годинки или при раждането или дори преди него?За тези хора си е загуба, без значение какво мислиш ти.
И съвета ти, да не търсят причини и виновни е отвратителен и крайно неправилен.Ако някой им беше потърсил отговорност на "докторите" по-рано(вместо да чака на оня горе) може би този списък и темата нямаше да са толкова дълги(без намесата на оня горе)
Потресох се от поста ти

Наистина не знам с какво предизвиках тази агресия у теб ,но разни хора - разни идеали . Някои момичета много правилно разбраха поста ми  .. просто споделям аз как се опитвам да мина през това .

# 428
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
   Наистина не знам с какво предизвиках тази агресия у теб ,но разни хора - разни идеали . Някои момичета много правилно разбраха поста ми  .. просто споделям аз как се опитвам да мина през това .
Изинявам ти се лично. Не си предизвикала агресия, а учудване у мен. С това, че не конкретизираш случка или нещо преживяно, а само съветваш как да го приемат и дали да търсят виновни.
Още веднъж съжалявам, че си преживяла загуба  Sad

# 429
  • Мнения: 28
Момичета , не търсете причините .. било то във вас ,във лекарите и във всички които са ви ядосали по някакъв начин по време на бременността ,това просто увеличава агонията , болката и океана от сълзи . Така е трябвало да стане по една или друга причина . Замислете се ,че може би е станало СЕГА , не за да ни е мъчно , да страдаме и да се питаме защо аз , защо на мен ...  а за да не стане по-нататък , когато децата ни са на няколко месеца или дори годинки . Тогава всичко би било много по-ужасно за всички ни Sad  Аз вярвам , че всяко зло всъщност е за добро .. че изгубените ни деца рано или късно се връщат при нас  .. Този горе има план за всичко , план който работи в наша полза .

   Бъдете позитивни и не се измъчвайте , времето назад не се връща . Но човек се променя и става все по-силен при всяко изправяне , изтупване и  продължаване на пред . И един ден когато сме повече от готови всичко ще си дойде на мястото  Praynig  Peace

Няма подходящи думи, с които да се помогне при такава  болка.
Винаги  ще си задаваме въпроса Защо на мен се случи? Как ли би било ако ?

И аз днес си мисля, че ако някога моята  баба, която никога не съм виждал,
беше имала възможност да роди майка ми в болница, тогава навярно  не би починала при раждането...
Сетне, ако и майка ми беше  родила моята завинаги непозната ,
/родена доста години преди мене/  сестричка в болница,
тогава вероятно и детето би оцеляло , и днес аз щях да си имам сестра...

Четейки написаното по-горе се сетих за една притча от  Св. писание:
 
...Когато  запитали майката какво да напишат на поставения кръст
върху гробчето на  току що роденото и починало  дете,
тя казала: "Напишете само "Защо, Господи?"
Всеки ден потъналата в скръб майка идвала на гроба на детето си.
И един ден, след като си тръгнала, гробарят забелязал, че тя е дописала нещо
под предишния надпис.
Приближил се и прочел : "Ти знаеш защо, Господи"...

# 430
  • Мнения: 425
Момичета , не търсете причините .. било то във вас ,във лекарите и във всички които са ви ядосали по някакъв начин по време на бременността ,това просто увеличава агонията , болката и океана от сълзи . Така е трябвало да стане по една или друга причина . Замислете се ,че може би е станало СЕГА , не за да ни е мъчно , да страдаме и да се питаме защо аз , защо на мен ...  а за да не стане по-нататък , когато децата ни са на няколко месеца или дори годинки . Тогава всичко би било много по-ужасно за всички ни Sad  Аз вярвам , че всяко зло всъщност е за добро .. че изгубените ни деца рано или късно се връщат при нас  .. Този горе има план за всичко , план който работи в наша полза .

   Бъдете позитивни и не се измъчвайте , времето назад не се връща . Но човек се променя и става все по-силен при всяко изправяне , изтупване и  продължаване на пред . И един ден когато сме повече от готови всичко ще си дойде на мястото  Praynig  Peace

100% СИ ЧЛЕН НА БЛС  #2gunfire #2gunfire #2gunfire МАЗНИ ПЛУЖЕЦИ,ПИРАНИ, ИЗТЪКАНИ СТЕ ОТ  НАГЛОСТ... #Cussing out Money #Cussing out

# 431
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Момичета , не търсете причините .. било то във вас ,във лекарите и във всички които са ви ядосали по някакъв начин по време на бременността ,това просто увеличава агонията , болката и океана от сълзи . Така е трябвало да стане по една или друга причина . Замислете се ,че може би е станало СЕГА , не за да ни е мъчно , да страдаме и да се питаме защо аз , защо на мен ...  а за да не стане по-нататък , когато децата ни са на няколко месеца или дори годинки . Тогава всичко би било много по-ужасно за всички ни Sad  Аз вярвам , че всяко зло всъщност е за добро .. че изгубените ни деца рано или късно се връщат при нас  .. Този горе има план за всичко , план който работи в наша полза .

   Бъдете позитивни и не се измъчвайте , времето назад не се връща . Но човек се променя и става все по-силен при всяко изправяне , изтупване и  продължаване на пред . И един ден когато сме повече от готови всичко ще си дойде на мястото  Praynig  Peace

Няма подходящи думи, с които да се помогне при такава  болка.
Винаги  ще си задаваме въпроса Защо на мен се случи? Как ли би било ако ?

И аз днес си мисля, че ако някога моята  баба, която никога не съм виждал,
беше имала възможност да роди майка ми в болница, тогава навярно  не би починала при раждането...
Сетне, ако и майка ми беше  родила моята завинаги непозната ,
/родена доста години преди мене/  сестричка в болница,
тогава вероятно и детето би оцеляло , и днес аз щях да си имам сестра...

Четейки написаното по-горе се сетих за една притча от  Св. писание:
 
...Когато  запитали майката какво да напишат на поставения кръст
върху гробчето на  току що роденото и починало  дете,
тя казала: "Напишете само "Защо, Господи?"
Всеки ден потъналата в скръб майка идвала на гроба на детето си.
И един ден, след като си тръгнала, гробарят забелязал, че тя е дописала нещо
под предишния надпис.
Приближил се и прочел : "Ти знаеш защо, Господи"...



Какво знае Господ за моето изгубено дете, което за пет месеца си отиде в страшни мъки в детска онкология на 10 години?

Какво ми пишеш притчи и ми намесваш Господ тука и не знам си кой още? smile3528 smile3527

Ако тогава някои от тези "лекари" си бяха свършили работата както трябва детето ми щеше да е живо...

Нелепо е да се пише за Господ и грехове на деца... когато някой си позволява да се гаври с живота...Защото те са чисти  и душите им са невинни...

# 432
  • Мнения: 28
Какво знае Господ за моето изгубено дете,
което за пет месеца си отиде в страшни мъки в детска онкология на 10 години?

Какво ми пишеш притчи и ми намесваш Господ тука и не знам си кой още?

Ако тогава някои от тези "лекари" си бяха свършили работата както трябва детето ми щеше да е живо...

Нелепо е да се пише за Господ и грехове на деца...
когато някой си позволява да се гаври с живота...Защото те са чисти  и душите им са невинни...

Именно, Невинни са, но Урокът е  за друг...

***
"Почитай лекаря с чест според нуждата от него,
защото Господ го е създал,
и лекуването е от Вишния,
и от царя получава дар.
Знанието на лекаря ще възвиси славата му,
и между велможите ще бъде на почит.

Господ е създал от земята лекарства,
и благоразумен човек не ще ги пренебрегва.
Нали чрез дърво водата стана сладка,
за да бъде позната Неговата сила?
Затова Той е дал на людете знание,
за да Го прославят в Неговите чудни дела:
с тях Той лекува човека и премахва болестта му.

Синко, в болестта си не бивай небрежен,
а се моли Господу, и Той ще те изцели.
Остави греховния живот, изправи ръцете си
и очисти сърцето от всякакъв грях.
и дай място на лекаря, защото и него Господ е създал,
и да се не отдалечава той от тебе, защото е потребен.

 В някое време и в ръцете на лекарите има успех;
защото и те се молят Господу,
за да им помогне да дадат на болния облекчение
и изцеление за продължаване живота.

Но който съгрешава пред Твореца си,
да падне в ръцете на лекаря!"
(Сир. 38:1-15).

Последна редакция: пт, 19 апр 2013, 16:11 от Ivsistem

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 183
Днес се навършва 1год. от раждането на моето момченце,което почина поради лекарска некадърност...  Cry  Cry  Cry  Cry  Cry

# 434
  • Мнения: 425
Момичета , не търсете причините .. било то във вас ,във лекарите и във всички които са ви ядосали по някакъв начин по време на бременността ,това просто увеличава агонията , болката и океана от сълзи . Така е трябвало да стане по една или друга причина . Замислете се ,че може би е станало СЕГА , не за да ни е мъчно , да страдаме и да се питаме защо аз , защо на мен ...  а за да не стане по-нататък , когато децата ни са на няколко месеца или дори годинки . Тогава всичко би било много по-ужасно за всички ни Sad  Аз вярвам , че всяко зло всъщност е за добро .. че изгубените ни деца рано или късно се връщат при нас  .. Този горе има план за всичко , план който работи в наша полза .

   Бъдете позитивни и не се измъчвайте , времето назад не се връща . Но човек се променя и става все по-силен при всяко изправяне , изтупване и  продължаване на пред . И един ден когато сме повече от готови всичко ще си дойде на мястото  Praynig  Peace

Няма подходящи думи, с които да се помогне при такава  болка.
Винаги  ще си задаваме въпроса Защо на мен се случи? Как ли би било ако ?

И аз днес си мисля, че ако някога моята  баба, която никога не съм виждал,
беше имала възможност да роди майка ми в болница, тогава навярно  не би починала при раждането...
Сетне, ако и майка ми беше  родила моята завинаги непозната ,
/родена доста години преди мене/  сестричка в болница,
тогава вероятно и детето би оцеляло , и днес аз щях да си имам сестра...

Четейки написаното по-горе се сетих за една притча от  Св. писание:
 
...Когато  запитали майката какво да напишат на поставения кръст
върху гробчето на  току що роденото и починало  дете,
тя казала: "Напишете само "Защо, Господи?"
Всеки ден потъналата в скръб майка идвала на гроба на детето си.
И един ден, след като си тръгнала, гробарят забелязал, че тя е дописала нещо
под предишния надпис.
Приближил се и прочел : "Ти знаеш защо, Господи"...



Какво знае Господ за моето изгубено дете, което за пет месеца си отиде в страшни мъки в детска онкология на 10 години?

Какво ми пишеш притчи и ми намесваш Господ тука и не знам си кой още? smile3528 smile3527

Ако тогава някои от тези "лекари" си бяха свършили работата както трябва детето ми щеше да е живо...

Нелепо е да се пише за Господ и грехове на деца... когато някой си позволява да се гаври с живота...Защото те са чисти  и душите им са невинни...



Мила Мари,

белите убийци на децата ни са омазали пейзажа=свършили са си работата още до 2-ят час след раждането на детенцето ти,т.е. ваксинирайки го,после пак на др.ден и така всеки мес. в следващите 6 мес. са го тровили и така с малки почивки извивайки ни ръцете,че е за тяхно добро и набеждавайки ни за неграмотни ако протестираме, а то ОТДАВНА Е ДОКАЗАНО И КАЗАНО ОТ САМИТЕ СЪЗДАТЕЛИ НА ВАКСИНИ,ЧЕ ВАКСИНИТЕ ПРИЧИНЯВАТ И РАК... Sad Cry #Cussing out #2gunfire

СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ Praynig

КАКВО ЩЕ КАЖЕ ТУК С.Алекс,

КОЛКО Е ХУМАННО е НАСИЛСТВЕНО ДА НИ АБОНИРАТ ДА СМЕ ИМ КЛИЕНТИ ДОЖИВОТНО ?!
С техните бомби със закъснител = ВАКСИНИТЕ, на невинните деца им отключват автоимунни заболявания,които хроницифират благодарение на реваксинациите:КАКЪВ ДИАБЕТ,АРТРИТ,РАК ПРИ ПЕЛЕНАЧЕТАТА,а мн.склезора и т.м. при 25г.... #2gunfire #Cussing out #2gunfire

НАЙ-ВАЖНОТО ПРАВИЛО НА ХИПОКРАТОВАТА ИМ КЛЕТВА Е НЕ ВРЕДИ, А ТЕ ОТ РАЖДАНЕТО НИ И СА ЗА ЗАТВОРА И ЧЕРНИ ПРЕСТИЛКИ... Sick #Crazy, КАКВО ДА ГИ ПОЧЕРПИМ ЛИ...
 Crossing Arms

Последна редакция: пт, 19 апр 2013, 22:45 от GIULIA

Общи условия

Активация на акаунт