Априлски бебета

  • 15 473
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 354
Аз не знам нищо, ако някой има инфо да казва
вени-б, съгласна съм с теб Peace

# 16
  • Мнения: 134
Седя пред монитора и незнам какво да напиша .............
не мога и не искам да асимилирам какво се случва иска ми се да е просто една жестока шега  Cry ,защо е нужно да минаваме през изпитания като тези ?  има толкова много въпроси на който няма отговори ........
Дори ми е трудно да се зарадвам на новите бебета !
Ася мила каквото и да напиша ще е малко ,но трябва да бъдеш силна ,трябва да мислиш философски и да вярваш ,че един ден ще гушкаш най-милото същество за теб !!! Съжалявам страшно много  Flowers Rose Flowers Rose

# 17
  • Мнения: 6
Честито на новите майчета и бебчета!!!  bouquet Да са ви живи и здрави малките душички!
И само хубави вести вече! Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 62
Момичета,поправка!Бебка на Теди се казва Борислава,а не Белослава и съм я вталила с 50 грама.
Извинявам се за грешката и на Теди и на вас,а на бебка ще купувам рокличка,за дето я прекръстих  Embarassed!
Честита рожбичка на Маги!Да и е здрава,весела и много щастлива!

Една голяма прегръдка   action032 за Ася от мен и Теди!Каквото и да напиша все няма да е подходящо...Единственото,което мога да кажа е КУРАЖ АСЯ и да се моля  тя да е добре newsm17!

# 19
  • Мнения: 269
Ася, прегръщам те силно и ти пращам цялата положителна енергия , която имам.Толкова много те мислих последните дни , че наближава и твоя миг , а сега толкова много скърбя с теб.

# 20
  • София
  • Мнения: 289
Аз от снощи съм в шок, като прочетох просто неможах да повярвам.....................
Ася много съжалявам, няма какво да ти кажа ................ Дръж се и бъди силна
  Praynig

# 21
  • Мнения: 32
Изказвам искреното си огорчение и съжаление...не е честно...но живота ни поднася неразбираеми за нас препятствия...Ася, няма да забравиш, но ще го преоодолееш, бъди силна в мъката си.

# 22
  • София
  • Мнения: 749
Знам, че от една страна е по-добре да спрем да коментираме нещастието (най-вече заради неродилите още мами)...ясно е, че всички сме потресени и съпричастни с тази огромна трагедия....
От друга страна просто не мога да спра да мисля за тази абсолютна несправедливост...главата ми не може да го побере. Знам, че такива неща се случват...даже за съжаление често, но всеки път се питам "ЗАЩОООООО?"

Малката ми дъщеря цяла сутрин плака (тя много активно чете и се вълнува от всичко във форума ни, "познава" всички)... и по едно време ми каза през сълзи: "Мамо, аз съм толкова разстроена, дето не ги познавам тези хора, а представяш ли си на майката, бащата и бабите какво им е ?"

Момичета, по едно време си помислих, че и ние донякъде сме виновни...Сетих се, че бабите казват, че колкото по-малко хора мислят родилката, толкова по-добре... А като се сетя колко възторжено изпратихме Ася снощи....
Ох, млъквам наистина....но не можех да го задържа в мен....

Дано любовта и силното желание за "дъщеря, красива като тати" й дадат куража скоро да опита пак ...
Едно момиче от мартенките е имала същата съдба преди година...да загуби първата си рожба съвсем накрая. Тя вече гушка своето мъничко слънчице Simple Smile

Ася, гледай напред, мила...колкото и да боли! Hug

# 23
  • Мнения: 6 274
Много съжалявам за вашата мама Ася  Cry. В такива моменти каквото и да кажеш, звучи кухо и безсмислено. Пожелавам й да е много смела и силна, а вие я подкрепяйте и нека Бог още догодина й подари най-хубавото и здраво бебче ! Господ да бди над малкото ангелче ! Flowers Rose Flowers Rose
Аз забравих за какво влязох  Cry- бебчето на Мама Ави ще се казва Анджелина и е висока "само" 45см. Късмет на всички вас, момичета и Бог да ви пази !!!  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 130
Честити на Александър, Борислава, Анджелина!!! Да са здрави бебоци и само да радват мама и тати!!!
След всичко написано за милата Ася иска ми се само да допълня нещо, което макар че звучи абсурдно, вярвам, че е така - вярвам, че природата си знае най-добре (понякога) какво трябва да стане ...и се присъединявам към мамите, които пожелават след около година мама Ася да гушка малко здраво бебешорче...Мила Асе, бъди мноог силна - бъдещите ти деца имат нужда от теб, мила! Много те целуваме всички!

# 25
  • Мнения: 2 751
Не съм влизала от няколко дена и сега съм много много тъжна! Cry Cry Cry

Ася, моля се да намериш сили да превъзмогнеш огромната болка. Всички сме с теб

# 26
  • Мнения: 70
Влязох да пиша нещо, но вече нямам сили да напиша каквото и да било.

asja, мила, моите съболезнования  Flowers Rose  Flowers Rose Прегръщам те силно и ти пращам цялата си положителна енергия и сили за да се пребориш с това трудно изпитание.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Не мога да проумея какво се случва!!! Толкова е нелепо и жестоко! Мила asja, прегръщам те силно и ти изпращам цялата си обич и подкрепа! Знам, че животът не може да бъде безкрайно жесток и скоро ще гушкаш желаната рожба. Мир на малкото ангелче, нека бди над мама!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose


# 28
  • Мнения: 100
И АЗ ОСТАНАХ БЕЗ ДУМИ...МНОГО МИ Е ТЪЖНО ЗА АСЯ.... Weary
ДАНО ГОСПОД ДА И ДАДЕ НУЖНИТЕ СИЛИ ДА ПРЕВЪЗМОГНЕ СЛУЧИЛОТО СЕ,КАКТО И НА СЪПРУГА Й Flowers Rose
МОЛЯ СЕ ЗА ТЯХ Praynig

# 29
  • Мнения: 2 022
БОЖЕ, КОЛКО МЪКА ИМА НА ТОЗИ СВЯТ, БОЖЕ!
Ася, наистина има моменти, в които думите са безсилни. Не могат да изразят нито болката, нито ужаса, безсилието, гнева от несправедливостта, отчаянието и празнотата.... Не могат да изразят чувствата, които всички ние изпитваме към теб и нероденото ти ангелче - състраданието, съпричасността, мъката, любовта и подкрепата ни.  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Прочетох ужасната вест по-рано, но не писах досега, защото наивно се надявах някой да съобщи, че е станало грешка, че лекарите нещо не са разбрали и че бебчето е добре... Уви! Не прочетох такава новина. Не знам защо Господ изпраща такива изпитания. Същото се случи на две момичета от мартенките. И всеки път си казвах, че не може да е истина, че такива неща не може да се случват и че този път ще е последният, в който подобен кошмар сполетява някоя майка....
Ася, мила, от "разговорите" с теб през последните месеци разбрах, че си силна жена. Сега събери всичките си сили и цялата си любов към съпруга ти, за да преодолеете заедно непоносимата болка. И вярвам, че след година в приготвената люлка ще спи най-прекрасното същество на света - вашето ново бебе.
Ще чакам момента, в който ще се похвалиш с това щастие. Прегъщам те силно и винаги съм насреща, ако искаш да поговориш с някого.
  Hug

Общи условия

Активация на акаунт