ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ деца шарят алени яйца!

  • 20 984
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 181
Райче,ние да не излезем роднини???? Половината ми рода е  в Пз ...само че аз рядко ходя,даже и имот имам там  Laughing.Като малка всяко лято карах при баба ми и имам много хубави спомени.

# 31
  • Мнения: 4 195
аз се чудя къде сте, а те - в нова тема ooooh!
едвам оживях, егати мутиралите болести ooooh!

# 32
  • Мнения: 166
Крис, к`во пак? Ти направи ли нещо със св. Киприановите работи? Thinking
Минимооо, страшна си! Какви украси, какви корабии, к`ви работи... тц,тц,тц. Няма да разрешавам на Гошо да влиза тука, щото ще му угасне възхищението към мен в очите, като види какво правят другите майки. Mr. Green
Смайли, не пускам и аз, категорично. То си е до човека, до детето и ето мен ме е страх - майка-бъзла с дете-смотличка. Верно ви казвам, тази моята е като есенно листо, че и порцеланово при това. ooooh! За майката няма да говоря - нея я знаете. Laughing
Диля още нито една извъналергична пъпка не е имала. Аз съм спокойна за външния си облик, защото съм карала всички възможни ошарвания + онази, модерната за времето си шарка - "Пеперуда". Crazy
"Ейцата" ги боядисах снощи. Взех триста и петдесет вида украси, като че ще боядисвам 100 яйца. Да не говорим, че ми се напукаха няколко... но пък са красивички де. Пердизвиках пак оня бласък в очите на мъжо, за който ви споменах по-горе. Grinning
Чоча, честито возило - леко и безаварийно каране!

# 33
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Чоча честито

Криска  Hug

# 34
  • Мнения: 987
ейййй, най-накрая боядисах яйцата. от 50бр. само две се пукнаха  - много сьм доволна. защото миналата година едва успях да боядисам 10 яйца   ooooh!
децата много ми помагаха и бяха много вьодушевени.
ако ви се гледат нашите творения - линка , който сьм дала в по-горният ми пост.

весели праници , момичета. за вас и цялото ви семейство - много здраве , кьсмет и любов.   bouquet  Heart Eyes  Laughing

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Мони,ти за целия квартал ли боядисваш яйца

# 36
  • Мнения: 203


Мили момичета,
пожелавам ви спокойни празници, 
посрещнете Великден с весели яйчица и добро настроение
!

# 37
  • Мнения: 987
Чочи, не , ама имам голяма рода и утре всички като дойдат сьс 7 деца и трябва да имам материал за двубоя по чукане на яйца  Laughing

# 38
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ, МОМИЧЕТА!!!
Много здраве и щастие на вас и семействата ви!!!

# 39
  • Мнения: 166
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ,
ХАРМОНИЯ И ЛЮБОВ В СЕМЕЙСТВАТА ВИ!

# 40
  • Мнения: 772
Честито Възкресение Христово!

Надявам се, че празниците са наистина светли и щастливи за вас!

И ние доста яйца /поне 50/ боядисваме, но все доста се и пукат, та всъщност варим за всеки случай още повечко... освен това, днес Сав наистина по едно време държеше да се чука с всички по 4-5 пъти, та се наложи да крием оцелелите яйца  Wink

ние сме си в София, днес пробвахме водните колела на Ариана, не е зле.

Ще следя дали има уговорка за кръчка след вторник!

 

# 41
  • Мнения: 2 567
Христос Воскресе, скъпи приятелки!

# 42
  • Мнения: 987
                                                Честит рожден ден, мила Ели!
              Желая ти здраве, много щастие и късмет, нека всичко, което си пожелаеш на този ден се сбъдне! Бъди все така усмихната и всеотдайна! Нека никога нямаш повод усмивката да слиза от лицето ти!!!  Хубав празник
Hug
                                           
                          

# 43
  • София
  • Мнения: 2 493
Христос Возкресе Simple Smile
Прибрахме се. След леко напрегната "почивка"... Но вече сме си у дома. Направихме и ние към 50-60 яйца. Най-активно участваше Мая в боядисването. И съответно няма 1 дюс яйце... всичко е на пръстчета, ама свиркай си Wink Купон да става. Освен това докато чакахме яйцата да се сърят правихме кошнички и други арт неща по темата...

Срещата е в сряда нали? Кой ще идва и к'ва маса да пазя?
Да, в м-р Пица, освен ако няма други предложения. После ще ходим на бар нали?

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 03:09 от Yanche

# 44
  • Мнения: 5 790
Христос Возкресе! Здраве, щастие и любов на всички!

Аз ще идвам на срещата. Пак в м-р Пица, нали?

Общи условия

Активация на акаунт