ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ деца шарят алени яйца!

  • 20 967
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Ели,честит рожден ден!  bouquet
Много е рано още и не мога да се сетя какво да ти пожелая Embarassed

# 46
  • София
  • Мнения: 2 493
Ели, ЧРД и от нас Simple Smile Пожелавам ти леко раждане като за начало... Много здраве и любов!

# 47
  • София
  • Мнения: 938
Христос Возкресе!
За срещата за сега съм пас, но ще следя, и ако имам чалъм, ще дойда! По празниците ще съм си в София, ако има и други, можем нещо да измислим с децата.

Честит рожден ден, Ели!

# 48
  • Мнения: 2 567
Ели, честит рожден ден!  Heart Eyes Здраво, кротко бебе, помагащ татко и отзивчива Емма! Hug
И нашият Великден мина супер, наште са ни още на гости и ми е мноооого добре.
Янче, мерси за поканата за снимки на Емата, но засега не се очертава да сме в БГ по това време. Евентуално лятото. Hug

# 49
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЕЛИ

# 50
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
докато се донеса до работата - и съм разконспирирана  Mr. Green
Виртуално ви черпя

мерси за сърдечните пожелания Hug
оправихте ми настроението на мах  Whistling Mr. Green

Миленке
айде бе жена, как си вече? Липсваш на компанията  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛИ!
ЗДРАВЕ И МНОГО ИСТИНСКИ, ПЪЛНОЦЕННИ МИГОВЕ НА ЩАСТИЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 493
Нищо не съм запазила за утре, защото се оказа, че аз няма да мога да дойда - Мартин е на нощни снимки и няма кой да варди зверилника...
ОК ли сте да го отложим за четвъртък или петък?

# 53
  • Мнения: 772
Скъпа Ели, макар и чак днес - и от мен : много пожелания за щастие по случай случая и много спокойствие и никакви проблеми около появата на беб!

за среща - утре, четвъртък, бих опитала да дойда, за петък - може би няма да сме в Сф.

Янче, а какво стана - ти сдоби ли се с ново братче / сестриче?

хайде, хубав ден!

# 54
  • София
  • Мнения: 938
Четвъртък и петък аз съм се обзавела с мъж, като за петък не е сигурно съвсем. Пристига тази вечер, утре е тук, в петък трябва да пътува обратно, но ще разберем чак в петък сутрин дали наистина му се налага да замине или ще го оставят и съботата. Така че за утре съм пас, за петък - не е ясно още.

# 55
  • софия
  • Мнения: 181
Здравейте мацки! Черпя ви по едно-която каквото обича!! HugМойто голямото става днес на 8г!!!!

# 56
  • Мнения: 166
  bdbaloni Да ти е живо и здраво, Елена, и все така голямо да расте!

И умничко, и добро, и щастливо! bdbaloni

# 57
  • София
  • Мнения: 2 493
Леле Алекс какви страхотии говориш! Sad

Елена, да ти е жив и здрав юнака Simple Smile


# 58
  • Мнения: 4 195
аз съм на бачкане...........в момента Close
върнаха ме от провинцията

утре ще водя Вики в Зоопарка - ако има желаещи да ми звънкат, че не знам дали ще влизам
към 10 сигурно ще сме там
елате да ви видя, че после го дават 5 дена скапано време

# 59
  • у дома
  • Мнения: 708
Хелоу,

И аз съм на работа - и вчера бях и днес  пак .. щото някой требе да дежури тука, докато другите се плацикат на минерална вода и отдъхват на спа процедури във Велинград.  Confused

Монка, много ми хареса Великденската ви украса. Може ли да разкриеш тука рецептата за курабийките - супер шаренки са и веднага грабват. Разбирам го Марто  Laughing  Катето гледа Франклин снощи и ми за мрънка за курабийки та се сетих да направим от твоите.   Flutter

Ели, на голяма патерица - честито порастване! Бъди все така енергична, усмихната и прекрасна .  Hug

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт