ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ деца шарят алени яйца!

  • 21 001
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 951
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Нищо,че седмица по-късно! Mr. Green
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛКА НА ПАТЕРИЦИ,леко раждане и спокойно бебе!  bouquet Мноооого хубава виртуална почерпка,за всеки вкус!мммммммммммммммммммммм
С риск да стана досадна,но пак на патерици искам да честитя на Елена_Мл порасналото детенце!Да е живо и здраво!
НЕЛА-Много ми харесаха коментарите за циците-остатъците и огризките   bouquet,това да не е лека самоирония?  hahaha И си права,Чоча трабва да позлати яйцата на мъжо!С това често сменяне на коли,телефони,направо ми скри шапката....Чоча,какви ли ги вършиш в леглото? Дай малко акъл! Thinking Mr. Green Ще ти бъда благодарна...не че не си харесвам колата,но да знам занапред....
Люска,споко,на моя фон ти направо блестиш /като сбутаме Минимо под масата,за да не се перчи много с курабийките  Joy Аз не съм боядисала нито едно яйце,толкова ме мързеше!
Ние пък след малко тръгваме за Варна с влак,Дани с голям мерак чака този момент.Ще видим какво ще излезе от цялата тая рабта.3 дни сме там,а сакът ми е все едно че не нем колко време ще седим там,ама с това скапано време не мога да предположа дали ще вали или пък ще е адска жега,вземам всякакви дрехи за Дани ,а за мен чадър и слънчеви очила.
И Аз не бих си пуснала детето на море самичко.И мен много ме е страх,спокойно ми е само когато Дани е с мен.Мислех си,че съм параноичка,но сега виждам,че не съм.Вярно е,че децата повече слушат госпожите,отколкото майките си,но ми е интересно след кого ще хукне въпросната учителка,ако не 6,ами две от децата хукнат в различни посоки и какво ще правят останалите през това време.Аз ако си пусна детето на такова нещо ще се обрина от притеснение и ще подпаля телефона на учителките.
Чао,че трябва да тръгваме,а не съм направила никакви сандвичи.
И дано времето е хубаво.
Янче,а бузести момченца не ви ли трябват за реклама?

# 61
  • Мнения: 1 568
И аз ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ не съм ви казала. И ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИ също.

И искам да напомня, че днес Боянчето става на 1 годинка!!!
Да е жива и здрава синеоката ти принцеса, Янче! Щастливо и палаво детство й пожелаваме всички!

Аз се позатрих, защото на Великден бяхме в Благоевград. Естествено боядисахме и изпочупихме 30 яйца у едната баба и още толкова у другата. Дара се влюби в кучето на дядо си, порода померан - мъничко, рошавко, гальовно животинче и сега само повтаря "Мамо, искам да ми родиш едно кученце!"  Crazy Това ми изглежда по-възможно от предишната ми задача, да й родя кака  Laughing
Видяхме се и с благоевградските декемврийчета Вики и Анна-Мария и техните майки. Снимки - друг път  Mr. Green

След празника водихме Дара на преглед в Токуда. Диагнозата се потвърди - серозен отит, насрочиха дата за операция за махане на третата сливица /26 май/, но според доктора там се налага слагане на макаричка само на едното ухо, другото било добре, което го отчитам като резултат от хомеопатичното лечение. След прегледа Чами й накапа от нейното конституционално лекарство и мисля след празниците да повторим прегледа при Френгов и да сравним тимпанограмите. Много ми е интересно какво ще покаже, защото не сме следвали неговите указания за лечение.
Крис, вие до къде стигнахте с лечението на третата сливица? Подобрение?

Сега Дара е при баба си в Благоевград. Замина още в четвъртък. Аз ревах поне 5 пъти въпросния ден. И сега продължава да ми е скучно и дори тъпо понякога. Но се опитвам да се убедя, че тази почивка ми е нужна. От 2 дни не съм крещяла по никой  Embarassed Ще си я приберем чак другата седмица, защото Румен заминава в командировка в Прага за няколко дни. Аз съм замислила пролетно почистване  Crazy
А Дара се чувства добре там - глезундрят я по ресторанти и магазини, разходки насам натам. Ще я видя каква лигла ще се върне.

Работещите - потупване пред строя поне ще има ли?

Хайде. Весело допразнуване от мен  Sunglasses

# 62
  • Мнения: 2 567
Честит рожден ден на Бо! Да си здраво и весело дете! Hug
Малко едносрично се вмъквам напоследък, имам си гости и ми е мнооого добре.  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 4 195
Нелка до никъде
чудя се кво да правя
ще взимам и аз направление и ще ходим или в МВР или в Токуда
Нали само направление от личната ми трябва


Янче, да ти е жива и здрава малката сладура, все по реклами да я гледаме, много много целувки от мен и Виктор. Обичам виъф Hugф

# 64
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА БОЯНА!!!
Да е жива и здрава и многоооо щастлива.
Весело изкарване на празника!!!


Аз така и неможах да я видя в рекламата, уж дебна, дебна ама нищо....Дано не са я спрели вече. Laughing
Честит Рожден Ден и на Ели на патерици!!!
Желая ти многооо положителни емоции и леко раждане. Laughing
Нели дай ми ако искаш телефона на бабата, или пък моя на нея та да излизаме с Дарата на разходки докато е тук. Можем да направим пак някоя разходка до зоопарка или пък на кафенце.

# 65
  • Мнения: 203


Честит Рожден Ден, мило дете Бояна!
Бъди здравичка, пожелания за слънчеви дни и усмивки от Боби и Калоян
!


Ние днес пък си имахме гости от Пловдив  Peace- Монката, Марто, Яна с компания ни гостуваха в Пазарджик. Ще се отчетем със снимков материал. Децата се налудуваха, но ние едва ли си казахме, всичко което можехме, защото всички деца ходеха в различни посоки, ели пък моите. Надуваеми замъци, акумулаторни колички, детски площадки , люлки и какво ли не само обаче не седнаха на пейка за 5 минути - уви. Още в 1,3 ние се прибрахме, защото положението с хленча и мрънкането взе да излиза от контрол. Марто се държеше обаче много зряло - влиянието на каката се усеща веднага.

Ванилийка, ти първа откри сезона с морето, разказвай като се върнеш.

# 66
  • Мнения: 987

Честит рожден ден, малка Бо!!!Бъди едно щастливо дете,радващо се на слънчево детство!

                   


                 Янче ,да ви е жива и здрава малката принцеса !Весел празник на цялото семейство!


                                   

# 67
  • Мнения: 1 568
Крис, за първичния преглед в Токуда ти трябва обикновено направление. Час се записва по телефона. Аз държах да ни прегледа Златков, който е шеф на отделението и затова чаках 2 седмици докато ни дойде ред.
За операцията трябва направление за хоспитализация и една камара изследвания. Не се нощува в болницата - отиваш в 8 и си тръгваш следобяда.
Обаче има доплащане от 180 лв. по клинична пътека за операцията - имай го в предвид.
Освен това - Златков ми каза, че не се налага повторна операция за махане на макаричките, падали си сами между 6-ия и 10-тия месец. Може би са някакъв нов модел, защото Френгов каза, че  ги махат пак с пълна упойка след 6-тия месец.
А вие на контролен преглед при Френгов бяхте ли?

Марси, домашния телефон е 840156. Звънни им. Майка ми се казва Магдалена. Дара ще се радва много!  Simple Smile

Има ли желаещи за Мр. Пица за УТРЕ - НЕДЕЛЯ - 04.05?
Ние двете с Филотелия сме ентусиастки.

# 68
  • Мнения: 5 790
Има ли желаещи за Мр. Пица за УТРЕ - НЕДЕЛЯ - 04.05?
Ние двете с Филотелия сме ентусиастки.

Има.  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН
НА МАЛКАТА ТВ ЗВЕЗДИЧКА БОЯНА!
ЗДРАВИЧКО, ВЕСЕЛО, ИГРИВО И ЩАСТЛИВО
ДА РАСТЕШ, ДЕТЕНЦЕ МИЛО!

Янче, жива и здрава да ти е рожденичката!

# 70
  • Мнения: 987
да кажа и аз , че днес изкарахме супер готино в Пазарджик. децата са много доволни от рзходката. с Раичка наистина почти неможахме да си побьбрим....ама така е с деца . снимки ще кача утре .  

# 71
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА БОЯНЧЕТО


ПОЗДРАВИ НА МАМА

# 72
  • Мнения: 987
ето и малко снимки от вчера - по-кьсно ще добавя още.  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=242779&view=1&photo=1

мартин е с нова прическа - най-накрая успях да го убедя да пострижем дьлгата коса   ooooh!  сега е като истинско момченце...( след като преди това няколко пьти му казаха - какво хубаво МОМИЧЕНЦЕ   Mr. Green  ) .

# 73
  • Мнения: 6 390
Честит Рожден Ден на Боянчето!
Много здраве, усмивки и безгрижно детство ти желая! Grinning
Янче, Честит празник! Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 2 493
Момичета, много много ви благодаря за хубавите пожелания за малкото Боянче Simple Smile Вчера празненството беше удница. Все пак имахме късмет и времето не оправда прогнозите, та поиграха децата и малко на двора, не само в нас. Бояна получи много подаръци, все интересни, веднага окупирани обаче от кака й... въпреки че всички гости донесоха и за Мая по нещо... В момента качвам снимките, така че като никога ще гледате и снимки Wink
А вечерта бяхме и на един друг РД (на едни наши приятели момченцето стана на 3), та девойките капнаха. Все пак рожденичката стана днес в 7 и нещо... Сега обаче се е отдала на предиобедна дрямка.

Аз довечера не мога да се класирам, щото съм на работа. Пийте едно и за мен.
 
Деска, обадиха ли се за кастинга и ходихте ли? Как мина?

Райче, Мони, отивам да разглежам снимките Simple Smile

Аз също не бих пуснала Мая на лагер все още. Мисля, че трябва да стане поне на 5... Да видим дали и тогава ще съм на същото мнение Wink

Общи условия

Активация на акаунт