Хайде, време не остава - в испанско среща се задава!!!

  • 13 543
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Сега ще ви се оплача.Предупреждавам, щото може на някой да му е писнало да слуша за "аман от българи"
Значи, да си кажа аман от българи.Знаете всички с какво се занимавам.И тук също почти всички знаят.Днес разбрах, че някой ми е "хвалил" работата толкова много и така обрисувано с краски, че сега се носи слух, че нищо не струва това което правя, че само на картинка било хубаво, а когато излезе на торта нямало нищо общо със снимката.  #Cussing out Абе общо взето, леят се едни помии....Знам вече коя е въпросната личност и прителките и.Ама какво мога да направя  newsm78 Все се заричах, че няма да работя  с българи, ама вече найстина няма да работя с тях.Ще бягам вече от тях като дявол от тамян-поне в това населено място де.
Хайде оплаках се.Не че ми олекна, ама поне си казах   Embarassed
Хайде лека вечер на всички и дано не съм ви натоварила много с моите глупости.

МИла ,изобЩо не е трябвало да им показваШ каталога Naughty,следваЩият пьт да знаеШ Close,ти пьк ,4ак се ядосах като видях...................нали знаеШ какви сме бьлгарите #Cussing out #2gunfire...........Твоите торти нямат нужда от преценка на на някой си бьлгарин.....................ВьрШи си работата дале4 от "вси4ко бьлгарско и родно" Mr. Green Laughing и спокойно....и това Ще отмине.Жалко ,4е не си по наблизко Sad,4е идва рожденният ден Алекс и Щях да се вьзползвам от твоите услуги Crazy,аз пьк не знаех ,4е с това се занимаваШ Embarassed.Видях ти едни торти на снимки но мислех ,4е вси4ко е лУбителско занимание.

# 16
  • Мнения: 1 818
Добро утро!
Силрай  Hug ,знам че е трудно,но не обръщай внимание на простотията на хората! Чудя се аз заащо не мога да вляза във въпросният сайт,а то трябвало SMS да пусна ..../gabby се регистрирах отново / Hug  А за Гергьовден ще помисля....
Вес Hug ,прави ново албумче...може да сложим и албуми от срещите ни .

Отивам да оставя Додо на автобуса и започвам да правя яйцата  Peace !

Днес е отново един слънчев ден...дано да се задържи хубаво времето до неделя !   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 818
Честит Първи Рожден Ден на Адриана!  Hug

Асто,да ти е здрава дъщеричката и много да те радва
bouquet

# 18
  • Мнения: 1 271

Честит рожден ден, Адриана!Много усмивки и весели игри!

габи, не е нужно да пускаш никакви смс-и, ще ти активирам акаунта.Имаше бъг на тракера и за това се загуби част от информацията, заедно с регистрирани потребители .
Вал, аз също съжалявам, че не си наблизо  Sad

# 19
  • Мнения: 259
честит първи рожден ден на Адриана. Асто 4честит празник, да ви е жива и здрава рожденни4ката. Весело и безгрижно детство, усмивката да не слиза от лицето й.

# 20
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
4естит рожден ден на Адри!Да е здраво,весело и щастливо дете и да радва много мама и тати! newsm51

Аз пак да благодаря на вси4ки за моралната подкрепа.Много съм ви задължена,моми4ета,бяхте ми страхотна опора   bouquet.

В4ера нямах Интернет и не можах да пиша,но сега да докладвам,имаме ве4е запазен хотел в Бенидорм.В Бали ще сме,най вероятно на 29-я етаж #Crazy.От много време съм му хвърлила око на този хотел,казват 4е е най-високата зграда в Испания(ама не съм много сигурна дали новите небостърга4и в Мадрид не са го надминали по висо4ина)Така де,ще сме на високо Grinning.

Хайде да бягам,4е съм сложила да варя яйца,после пак ще се вклю4а.

# 21
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aсто, честит рожден ден на Адри!  bouquet
 Да расте здраво, весело и умно дете и много да ви радва!





Силрай, аз на твое място щях да почерпя въпросната личност с едно парче, и ще ѝ кажа после, че го правя за да има лични впечатления от качеството все пак, когато обсъжда тортите, а не да говори наизуст.

Габи, влязох аз да правя ново албумче, но се оказа, че това с децата се е появило (а вчера не само аз видях че го няма  Laughing). А за времето, аз го гледах и прогнозата е за слънце, така, че да си носим кремовете против изгаряне  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 271
Вес и на мен ми хрумна същото, но пък като ги знам какви са-това едва ли ще повлияе....Тук всички са такива, ако може да се прецакват взаймно-до живот ще го правят.Както и да е.Не ми пука вече-то ако се задълбае....ще стане една....абе с две простички думи ще го кажа-аман от българи  Grinning

габи , готова си-можеш да си ползваш акаунта в тракера-активен е.Вес, ако искаш и твоя да активирам-не можах да те намеря в потребителите  newsm78

Хайде и да се отчетете, кой месил козунаци днес, кой яйца боядисвал  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 818
Силрай,благодаря !  Hug
Отчитам се....боядисах си яйцата и направих малко курабийки ! Сега ще поизчистя ,ще наготвя и ще седна да поизрисувам някое и друго яйчице....след като заспи Додо,разбира се.Не броя опаковането на багажа ooooh!...Утре козунаците...нали такъв е обичаят  Peace

Саби...ще разказваш в неделя какво е да гледаш от високо... Hug
Вес Hug ,странна работа това с албума...важното е,че вече е налице.

# 24
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вес и на мен ми хрумна същото, но пък като ги знам какви са-това едва ли ще повлияе....Тук всички са такива, ако може да се прецакват взаймно-до живот ще го правят.Както и да е.Не ми пука вече-то ако се задълбае....ще стане една....абе с две простички думи ще го кажа-аман от българи  Grinning

габи , готова си-можеш да си ползваш акаунта в тракера-активен е.Вес, ако искаш и твоя да активирам-не можах да те намеря в потребителите  newsm78


Въпроса е да знаят, че всичко стига до теб. Защото такива хора са и използвачи, ако могат да влачат нещо от теб, до последно ще се крият и лицемерничат. И ако имат и малка надежда да измъкнат нещо на далавера от теб, ще си държат езика зад зъбите  Laughing. А пък ти ги остави да се надяват. Блажени вярващите  Laughing.
А за тракера - и там съм Вес, само че написано на латиница, и ако се прочете на кирилица, ще бъде Бек  Mr. Green. Опитах се да вляза, но ми казва, че името или паролата са ми грешни, а и нямам регистрационен мейл, а се регистрирах още когато даде линка преди време.  Thinking

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 16:08 от Bec

# 25
  • Мнения: 259
Мимки къде се изгуби, дойде май4ето ти и ти забрави за нас  Laughing, шеги4ка. как сте с Никол, сигурно много е пораснала, трябва скоро да покажеш нови снимки да я видим
Извинявам се на другите 4е не ги споменавам, но нещо днес не ми е ден.

# 26
  • Мнения: 350
zdraveite momicheta ne pisha poneje ni se razvali kompa. i nyamam kirilica na drugiya. Ne sum vi zabravila. Mama pristigna i naistina sum mnogo dovolna che e tuk. Kato mi opravyat kompa povechko shte pisha. Nikol e dobre i e osobeno shtastliva s baba si taka se razbirat dvenkite che az ponayakoga se chuvstvam izlishna.
Saby mila chestito mnogo se radvam za teb i tvoeto semeistvo. Pozdravi i celuvki ot nas i da nagushkash ot men Yoana.
Ne sum zabravila i drugite momicheta no moeto sukrovishte me zove i tryabva da i oburna vnimanie.
Chestito na vsichki imashti povod za praznik.

# 27
  • Мнения: 773
Момичета албумът на децата го няма или аз съм толкова сляпа, че не го виждам 
Честит рожден ден на Адриана

# 28
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
4естит рожден ден на Адриана на АСТО,много усмивки и сладкиШи му желая на малкото 4ове4е а на на майка му желая да и живо и здраво детенцето и винаги да я радва само с хубави неЩа.

Силрай,забрави ги тези хора само ти се тормозиШ Naughty,няма смисьл,истината е 4е просто няма мисьл,каквото и да направиШ ,каквото и да кажеШ няма да те разберат.....само ти Ще си изгубиШ времето и нервите.Нали знаеШ поговорката.....ейййй не си спомянм то4но как беШе Embarassed hahaha,но беШе неЩо от рода,4е най_голямто наказание за някой е да не му обьрнеШ внимание.ДА ти кажа аз откакто я следвам тази поговорка Laughing,ми е много леко на дуШата,просто смятам ,4е 4овек който е способен да говори или направи неЩо лоШо на друг 4овек не е достоен за моето внимание ,нито за ни4ие друго.После казват 4е сьм надута Laughing hahaha.

Мимки,наслаждвай се майка ти докато е тук,ние няма да избягаме......все тук сме вси4ки.

Като говорихте за паролите се сетих ,4е имам вирус в компИутара,да видим кога Ще стигна да го занеса в магазина да го видят Sick,ако до тогава оЩе имам някоя програма в ПСто ,заЩото той моя вирус много гладен "бе",хапва си упорито от програмките Laughing,ейййй глад е това #2gunfire.

Ако смените паролата пратете ми я и на мен моля. Praynig

Сега и аз да се похваля wavey,имаме си писмо от Дядо Коледа newsm10,не можах да повярвам като го видях Shocked,отдавна бях забравила ,4е на Коледа му пратихме ние.От Финландия Two Hearts 4ак до мойта поЩа е стигнало Heart Eyes.Много сьм happy,Алекс го погледна ,порадва му се и го заряза Laughing,толкова,пьк аз мисля да си го сложа в рамка Laughing(това в крьга на Шегата разбира се).

Такаааа и много важен факт Wink,изкарах писменият изпит за ШофИОрската книжка newsm44,то голямо постижение де hahaha,оба4е ми стана кеф,заЩото от 7 които се явихме от наШата autoescuela само аз и оЩе едно моми4е сме минали Sad,кеф ми е 4е сьм минала ,но ми стана гадно за другите.Имам една греШка а другото моми4е няма нито една, newsm78 newsm78 newsm78 newsm78аз много се питам коя е мойта греШка Laughing,а си мислех 4е мойте отговори и тези на девой4ето са еднакви ,заЩото после си ги проверихме(говорейки hahaha).Както и да е...кеф ми е Crazy.

Днес бях в екстранхерията,голям купон hahaha,накрая ве4е ме изпратиха с кафе Joy,зна4и отивам пьрво аз да си взема великият сертификат за комунитарио и нося за мен и за Алекс документите,но се оказва ,4е Алекс трябва да е с мен...да ама не ,Алекс си е на у4илиЩе Confused.Това става в 13.15 4аса ,дадоха ми "лис4етата" за таксите и ме пратиха да си ги плаЩам,аз ги попитах дали ако доведа Алекс до 2 4аса Ще ми дадьт и неговият документ а те пьрво побьрзаха да ми кажат 4е трябва да пристигна преди 14.00 4аса.
Взима ми служителя паспорта и ме гледа,гледа,и ми казва....обьркала си паспортите,аз отварям другият паспорт и гледам 4е е на Алекс,казвам му 4е този в него е моят а той ми казва,4е е на друг 4овек,аз по4нах да се сме и му показах  НИЕ_то на което пове4е си прили4ам и той ми вика след 2 минутно гледане в мьл4ание"Каква ти е истинската коса на теб hahaha"Аз.."аМИ ве4е не помня много добре hahaha",Той..."недей да си променяШ косата пове4е"и ми со4и паспорта на който сьм с ярко 4ервена коса Sick  доста по дундава  Crazy от сега,паспорта си го направих месец след като се роди Алекс.Каза ми....на теб трябва да ти взимат отпе4атьци на границата като минаваШ за да са сигурни 4е си ти . hahaha hahaha.От там ти4ам аз до банката кьдето служителят се оказа ,4е има работник бьлгарин в кьЩата си и 4е много го харесвал ,само не можел да разбере заЩо ние бьлгарите не се сьбираме по между си .....разказахме си историйте набьрзо  Laughing и от там пак ти4ам ...все ти4ам ......добре 4е у4илиЩето на Алекс е близко до екстранхерията(сравнително близко Confused)взимам детето и пак се по4ва едно ти4ане само 4е сега на обратно кьм екстранхерията Crazy ,ти4ам аз,ти4а Алекс,ти4ам аз ,ти4а Алекс....и ме пита "Мамо заЩо ти4аме",АЗ му казвам ,4е трябва да отидеме на едно място да ни дадьт един документ за да можем да си ходим  в Бг ,а той се развика,МАМО ТИ4АЙ,МАМО ТИ4АЙ,и както уж беШе уморен по4на да ти4а по бьрзо от мен Rolling Eyes.Стигнахме в екстранхерията в 13.52 4аса ,влизаме вьтре и Алекс на висок глас и на испански ми вика "МАМО  хайде ,4е няма да ни дадьт документа  ако не ти4аШ "Laughing hahaha,след което обра бонбоните от вси4ки служители на сградата и най_после си полу4ихме сертификатите ,които всьЩтност се забавиха то4но половин минута докато ги издадоха.Аз потна от всякьде ве4е не зная на кой свят сьм  Crazy им казвам 4е днес ми спестиха фитнеса а те се смеят и ми казват не сьм ли забелязала ,4е вси4ки които излизат от офиса са по вталени.На раздяла им казах 4е няма да се видим в близките 5 години а единият от тях ми каза ,да не сьм много сигурна,заЩото можело да се промени регламента и да трябва пак да се видим.........
Еххххххх,а сега само искам да си легна,........

# 29
  • Мнения: 1 156
Вес, вклу4и ме в списъка с месо пържоли и пиле, салати, итн. 6те взема яйца и козухак, масата за децата, хляб, хап4ета за разпалване на огъня, въгли6та.

Общи условия

Активация на акаунт