Разказвате ли си ... приказки? (средно-петъчна

  • 2 061
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Обожавам да ми говорят.

# 16
  • Мнения: 700
Мда.  Blush
Аз му казвам - "Кажи ми нещо истинско и мръсно!", а той - "Нашата прекрасна кухня...." Whistling

С това обикновенно секва диалога и ...те така, че така...
Joy разби ме!

# 17
  • Мнения: 3 423
Обожавам!!!

Впрочем, и да чета обожавам, обаче грамотно.
Каквато и да е мръсотийка, написана сакато, не
е в състояние да ме накара каквото и да било.

# 18
И още как! Имаше период не минавах без приказка за... преди лека нощ. А с моето въображение такива сюжети описвах, че ме е срам да си кажа  Blush Но голям ефект има!  bowuu Колкото по-пикантно, толкова по-задоволена!

# 19
  • Мнения: 674
Да обожаваме и двамата!!
Той ги измисля много готини и мръснишки... Blush Embarassed

# 20
  • Мнения: 620
Аз пък искам да разказвам, но първо ме връзват с белезници, после ми слагат намордник, а на всичкото отгоре ми залепват и устата с тиксо.... абе приказка...  Whistling

old fashioned man Crazy Joy
Хората са измислили уреди за мълчание  http://www.sexwell.bg/products/1174656991.jpg Mr. Green

Приказки не си разказваме,гледаме и разборваме ситуации Whistling

# 21
  • Мнения: 6 993
Е то така се почна...105 имейла плюс ненам си колко смс с еротични приказки. Ако не бяха те, хич нямаше и да се запознавам с него.
Добре ми върза на акъла да ми отговаря, щото аз започнах да ги пиша първа Blush. Той обаче добре ги реализира на живо.

# 22
  • Мнения: 171
 Ммм да.Мъжът ми не е от най-приказливите, обича по същество, но аз обожавам всякакви мърсотийки.. Embarassed Whistling

# 23
  • Мнения: 3 423
Аз пък искам да разказвам, но първо ме връзват с белезници, после ми слагат намордник, а на всичкото отгоре ми залепват и устата с тиксо.... абе приказка...  Whistling

Глупави хора. Аз бих поизчакала с тиксото.
Лек бод тропоска също върши работа, но и
не пречи на издаването на приказни звуци.

# 24
  • Мнения: 5 940
Харесва ми. Разказваме си. Не всеки път естествено, но когато имаме разказвазваческо вдъхновение става наистина хубаво.

# 25
  • Мнения: 4 447
И кво? Никакви приказки за Дужданка и седемте Снежета, а?

 Thinking

# 26
  • Мнения: 122
Аз пък искам да разказвам, но първо ме връзват с белезници, после ми слагат намордник, а на всичкото отгоре ми залепват и устата с тиксо.... абе приказка...  Whistling

Глупави хора. Аз бих поизчакала с тиксото.
Лек бод тропоска също върши работа, но и
не пречи на издаването на приказни звуци.

Давай ти акъл, давай....  Crossing Arms

# 27
  • варна
  • Мнения: 1 830
Отдавна не ни се е случвало, караме я по същество Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 10 331
Ц! Naughty
Секс само по празници, задължително нощно време, на загасена лампа. Аз - с басмена нощница, той - с чорапи. Аз стискам очи и уста, че много ме е срам, той гледа да свърши мръсната работа по-бързо.
Всъщност в нашето семейство половият акт не се нарича секс, а опит за възпроизводство. Т.е. е само по същество.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Ми ние друго не правим в леглото.

Общи условия

Активация на акаунт