КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 21

  • 16 397
  • 286
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 419
Мастерче, иди на лекар,защото вируса е много упорит.Аз така почнах да се лекувам с останали лекарства от сина ми,та после ги сменях два пъти.И бях болна цял месец.Но имах много силна кашлица.

# 211
  • Видин
  • Мнения: 961
Мастерче, иди на лекар,защото вируса е много упорит.Аз така почнах да се лекувам с останали лекарства от сина ми,та после ги сменях два пъти.И бях болна цял месец.Но имах много силна кашлица.
Наистина е много упорит вируса.Лекувай се и бързо оздравявай Peace

# 212
  • Мнения: 23
Привет и от мен! Hug


           
Мастерче, мен ме вдигнаха на крака 3 прахчета Тайлол Хот миналата седмица. Ако не отидеш на лекар поне това си вземи. smile3525

На всички пожелавам хубав и усмихнат ден!
                 

# 213
  • София
  • Мнения: 1 534
Девойки как ще изкарате празниците? Ние на Великден имаме двама именяци дядо Велико и внуче Велизар. Мисля да ходим на църква. В понеделник ще си гушна мама и тате. После работа из градината и евентуално ремонт в кухнята и т.н

# 214
  • Мнения: 5 001
При мене, в неделя ще има ходене на църква,Великденска трапеза с агнешко и великденска салатка и глезотийки....И задължително ще се ходи на разходка към Витоша...Малко проветрение на дробовете....

# 215
  • София
  • Мнения: 2 419
     Ние ще имаме гости-дъщерята и затя.Ще пека агнешко с дроб сърма и картофки. за козунака още умувам дали да го меся или да го купувам.А на вторият ден ще се занимавам с цветя и градина.За понеделник имам да ходя на едно гости/при възрастна вуйна/ Но зависи от времето.Ако е хубаво ще е по-добре.

# 216
  • София
  • Мнения: 1 534
 Нашето агнешко ще е ярешко,ама трябва да си го вземем от село след баш Великден. То много почивни дни се събират до 7-ми ще пада готвене...
Какво изживях преди малко... Замириса ми на изгорялои коридора задимен,та бързо се евакуирахме на балкона с внуче. Пожар на 8-мия етаж. Изгаси го пожарната и дойдоха светкавично,че пожарната ни е близо.

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 11:50 от Шпунц

# 217
  • Мнения: 5 001
Нашето агнешко ще е ярешко,ама трябва да си го вземем от село след баш Великден. То много почивни дни се събират до 7-ми ще пада готвене...
Охааа,и ярешкото е много вкусно....Да ви е сладко!
Аз ще съм на работа на 29-ти....Т.е.  ние ще почиваме само 3 дена....

# 218
  • София
  • Мнения: 1 534

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 12:19 от Шпунц

# 219
  • Видин
  • Мнения: 961
Ние утре ще боядисваме яйцата, easter в Неделя ще ходим на църква, а на обяд сме при вуйчо ми и там ще хапваме печено агънце, че прави 60 годишнина, в понеделник ще сме пак на трапезата lalalala и ако е хубаво времето ще си ровя в градината...Ми това е в общи линий - пълен релакс Grinning

# 220
  • Мнения: 5 001
Лелеее Шпунц,какви красоти си намерила.....

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Утре зет ми има рожден ден и ще го отпразнуваме както си му е реда.В неделя ще идват децата и ще ги гощавам с пекано агънце,руло от пиле за снахата че тя не яде агнешко,пюренце че внуците много обичат моето пюре ,салатка и другите му там вкусотийки.
През другите дни на язовир на риба,на село при майка ми и баща ми да ги видя и незнам какво още ще ни дойде друго на уммм. newsm78 newsm78

# 222
  • Мнения: 5 001
Зиче....моля те да ми обясниш как правиш това руло от пиле и какво слагаш вътре,че ми стана любопитно?  Blush Blush Blush

Подмазвам ти се с ягодки....
 

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 12:47 от TheNMaster

# 223
  • София
  • Мнения: 2 419
     Зиче и аз чакам рецептата за ролото от пиле.     

# 224
  • София
  • Мнения: 1 534
Подмаз и от мен...

Общи условия

Активация на акаунт