3-та тема на чакащите

  • 64 032
  • 779
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 33
КЪСМЕТ  ти желая и аз Lilia!   bouquet Искрено се радвам за теб и те разбирам напълно как се чувстваш. Така бих се чувствала и аз със сигурност. Даже като чета последните ти думи така го изживявам, че все едно се случва с мен. Бъди спокойна всичко ще е наред. Целувки с теб сме.

# 166
  • Мнения: 33
апредвам малко по малко Flutter Днес ни мина и втората среща със социалните. Остана ни още една и посещението вкъщи. Засега всичко е ок. Дано и занапред нещата да се движат по мед и масло. Стискайте ми палци thumbsup

# 167
  • Мнения: 1 327
lilia_n_s , желая ти от все сърце късмет и никакви нерви! Hug

# 168
  • Мнения: 883
Lilia, честито и от мен!  Hug
Дано това да е вашето детенце! Стискам палци!
Когато видях моята дъщеричка за първи път тя беше точно на толкова - 2,5 месеца. Беше толкова мъничка!

Вече е 22-ри. Едва ли можеш да спиш, сигурно се опитваш да си представиш срещата... Всичко ще е наред!

Чакаме новини!
 Hug

# 169
  • Мнения: 180
Lilia, честито ! Страхотна новина.  Стискам палци. Всичко ще мине добре.  Praynig Моля се това да е твоето детенце. Praynig

# 170
  • Мнения: 2 494
Миличка Лили, стискам палци и се моля и вярвам, че всичко ще е наред, не издържам вече, чакам да разбера какво става Praynig Hug Heart Eyes
Сигурно вече са го видели бебчо!!!!!!!  Hug Hug

# 171
  • Мнения: 883
Лили, в момента всички сме в групата на чакащите.... новини от теб  Hug

# 172
  • на път
  • Мнения: 2 804
Здравейте на всички!
Слънцето изгря и на нашата улица!
Получихме писъмце за детенце - момченце на 2,5 месеца от Разград!  Laughing
Не мога да Ви опиша колко съм щастлива!
.......

Аз както обикновено напоследък изосавам с новините но  Hug Hug Hug много се радвам и дано да сте щасливи ....
Стискам палци до посиняване и се моля newsm17 да сте добре ....

# 173
  • Мнения: 1 612
Ето ме и мен!
Видяхме НАШЕТО ДЕТЕ! Казвам нашето защото като се прибрахме взехме решението!
Много е красив! (пу да не му е уроки)
Висок е 53 см., тежи 4,5 кг., русичък със сиви очи и невероятно бяла кожа!
Тази седмица живот и здраве подаваме документите и започва обратното броене!

 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Не мога да Ви опиша как се чувствам - усещам, че имам температура, а в действителност нямам, имам една буца в гърлото и една в стомаха. Мъжленцето ми се чувства по същия начин!

Благодаря за подкрепата!   bouquet
Пак ще пиша.

# 174
  • Враца
  • Мнения: 5 730
браво Лили, честито!!!!!!!!! Grinning
Много ме зарадва новината, сега бързо насрочване на делото и бързо да си приберете юнака вкъщи!

# 175
  • Мнения: 1 612
Благодаря ти Ва!
Аз сега се ровя в нета и разглеждам бебешките магазини!

# 176
  • Русе
  • Мнения: 212
lilia_n_s ЧЕСТИТО!!! Бързо и безпроблемно дело.Приятно пазаруване и повече да си почиваш...

# 177
  • Мнения: 157
Честито, Лили! newsm51 Честито! smile3525 Честито!  bouquet Да ви е живо и здраво детенцето! Да ви носи много радост! Да му е хубав късмета в живота!  И т.н. и т.н. ,все хубави неща ви желая! Heart Eyes Нали така се поричат всички новородени Grinning. За новия живот на бебето, твоя Лили и на твоята половинка cheers

# 178
  • в сърцето на моето дете
  • Мнения: 64
lilia_n_s ЧЕСТИТО и от мен , Мамче!!!  bouquet
Сега предстоят най-красивите мигове , най-приятното чакане и обратно броене, най-прекрасното неизвестно!
Да сте живи и здрави и още по-щастливи , вече трима.
 Hug Hug Hug Hug

# 179
  • Мнения: 157
Лили, а може ли малко подробности за вашата първа среща? Знаеш,че  за нас чакащите тези неща са много важни. Като че ли новини от този вид скъсяват времето до срещата и с  нашето детенце. А може само аз да  имам такова усещане  newsm78. А успяхте ли да го снимате? Какъв е реда при първа среща в този дом? Защото ние сме вписани в регистрите в цялата страна и както разбирам от другите майки, има различен ред във всеки дом... И въобще пиши каквото се сетиш в момента. Благодаря и още веднъж ЧЕСТИТО! Hug

Общи условия

Активация на акаунт