3-та тема на чакащите

  • 61 788
  • 779
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12 070
Момичета, май дойде моментът и аз да кажа довиждане на тази тема и да пожелая успех на останалите.Отивам в темата за новостите.

# 91
  • Мнения: 448
много се радвам  smile3501,но дай малко подробности не ни дръж в неведение,писмо ли получи

# 92
  • Мнения: 310
ЧЕСТИТОООООООООООООООО!!!!! Hug  :bouquet
Светкавица, знаеш колко сме нетърпеливи.разказвай. . . . желая ти като начало всичко да приключи максимално бързо.

# 93
  • Мнения: 262
след като съм вписана сега си чакам детето нямам търпение да получа покана, дано е скоро Simple Smile

# 94
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Вече официално мога да се похваля-днес подписахме доклада и сега ще бъде разпратен във всички 28 дирекции.  newsm44

# 95
  • Враца
  • Мнения: 5 229
Вече официално мога да се похваля-днес подписахме доклада и сега ще бъде разпратен във всички 28 дирекции.  newsm44
Честито peta, дано бързо получите заветното писмо или обаждане

# 96
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря ти за подкрепата wa_wa и аз се надявам да е по-скоро, а до тогава ще продължавам да чета и се зареждам и донякъде подготвям чрез вашите разкази за малките ви човечета. Grinning

# 97
  • Мнения: 157
Може би някъде сте го казали, но съм го пропуснала, писмото с покана за среща с дете от името на Дома ли се изпраща или от комисията по осиновяванията, която разглежда случаите?newsm78

# 98
  • Враца
  • Мнения: 5 229
от комисията по осиновяванията се получава писмото

# 99
  • Мнения: 157
Благодаря ти wawa! Ние сме включени в регистрите горе-долу по същото време като вас (до колкото си спомням от постовете ти от миналото лято) и много се радваме, че вече се намерихте с вашето детенце!   Hug Дано и при нас скоро да дойде писъмце. Praynig

# 100
Здравеите  аз едва сега влизам за първи път в темата. Ще бъда благодарна ако споделите какво материално състояние трябва да притежаваме аз и съпругами за да ни разрешът осиновяване.Вобще нищо не зная по този въпрос.Изобщо как стоят нещата ?

# 101
  • Мнения: 448
няма нищо кой знае какви изисквания за материално състояние,имам позната,която си осинови детенце нямаха собствено жилище бяха под наем ,а само съпругът и работеше.ние със съпруга ми бяхме осигурени на мин.заплата и по документи дохода ни беше около 500лв.на месец.

# 102
  • Мнения: X
Колко много добри новини... Честито на новите МАМИ  Hug

Прекрасно е, че все повече дечица намират своя дом! Дано скоро в темичката не останат чакащи  Praynig

# 103
  • Мнения: 1 327
да се похваля! одобрена съм и регистрирана  Crazy надявам се скоро да мина в другата тема  Flutter

# 104
  • Мнения: 448
да се похваля! одобрена съм и регистрирана  Crazy надявам се скоро да мина в другата тема  Flutter

честото и хайде скоро минаване в другата тема newsm10

Общи условия

Активация на акаунт