Режимите на Ипократис 7

  • 21 656
  • 413
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 492
Оффф, как сме ? Не питай. Положението е плачевно ми се струва на последък .

Защо ?
Не ти ли се отразява добре режима ?
Колко свали досега ?

# 46
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
А, аз за свалянето свалям, ама с тези празници. Напоследък все сме в издънки, като чета и пиша кво става. Най-вероятно ще вляза пак в режима след7-8 май, че много празник много нещо. Дано не кача много килограми, че как ще ги свалям, само аз си знам.

# 47
  • Мнения: 2 492
А, аз за свалянето свалям, ама с тези празници. Напоследък все сме в издънки, като чета и пиша кво става. Най-вероятно ще вляза пак в режима след7-8 май, че много празник много нещо. Дано не кача много килограми, че как ще ги свалям, само аз си знам.
Аз затова съм решила само утре да си хапна и от понеделника на режима .
Кой ял , ял - и без това празници много , ако не ям на един няма да умра .  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 241
Христос Возкресе, Скъпи Дами!  lovekiss Бъдете много щастливи и обновени

хей хей:)
тук от почти торнадестия Тексас надигам и аз гласец... засега одържам положението, и се надявам и утре да е така и така нататък до първи свободен денн... с една приятелка съм се разбрала да и ида на гости през два щата, дано стане защото много скъпи билетите бее та там го мисля първия свободен, с МНОГО морски неща за ядене  Hamburger , защото обожавам. И винце  Crazy   smile3559
А я кажете, има ли проблем да се пият хапчета против забременяване по време на режима? smile3547 
Има ли проблеми и да пия Мерц например? Пречи ли това на метаболизма, и изобщо, на режима на Ипократис? Имам предписани едни витамини, но то ми е казвал че не са абсолютно задължителни...

чакам отговор да знам дали да си почвам Мерца и хапчетата:)

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 08:04 от SharenaSol

# 49
  • Мнения: 910
ВО ИСТИНА ВОЗКРЕСЕ!

Голяма съм издънкааа Embarassed,от вчера само козунак набивам,направо не е за приказване.

# 50
  • Мнения: 910
Добро утро,момичета!
Как сте?
Пуки,радвам се че се завръщаш при нас Hug
Аз от днес съм решила пак да мина на режима,дано издържа,че всички са си вкъщи и ще ми е много трудно.
Да почерпя с водичка и кафенце Coffee
Лек ден!  bouquet

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 503
Здравейте ,момичета
Честито възкресение!
Приемате ли нови попълнения?От няколко дни се чудя коя диета да почна след голямото преяждане вчера ,а от вашата има нещо ,което особено ми харесва-7-мия ден Mr. Green.От днес съм на линя.
Приятен ден на всички   bouquet

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 523
Здравейте!
От днес тържествено обещавам да съм режимна! Преди малко си допих кафето.
А и това безразборно ядене предните дни ми разказа играта на стомаха - така зверски ме наболява от време на време, че не е истина  ooooh!
Сега ще се постарая да стабилизирам положението.
kyky_, добре дошла! Да знаеш, че първия 7ми ден е след 2 седмици от старта Wink.

# 53
  • Мнения: 2 492
Моя старт се отлага за утре ... просто имам да дояждам , едни картофи .
Днес ще ми е моно ден , то се е видяло .
Иначе ми е пети ден на режим .

Малко ощетена се чувствам с тукашните активии - по 125 грама са , но затова пък има сто вида , поне няма да ми писнат .
Заредила съм хладилника , да видим .  Simple Smile

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 503
kyky_, добре дошла! Да знаеш, че първия 7ми ден е след 2 седмици от старта Wink.
Благодаря Hug
Ех жалко,но нищо ,все пак има 7-ми ден Laughing
И да ви питам,киселото мляко може ли да е обикновено и аз да си сложа мюсли допълнително,че ме мързи да ходя до магазина Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 910
куку,добре дошла!
Аз си ги добавям мюслите,защото активията не ми харесва.

# 56
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ и от мен!!!
Аз въобще не съм в режим от вчера. Надявам се от утре да съм вече в крачка.

# 57
  • Мнения: 1 599
    Х Р И С Т О С   В О С К Р Е С Е    М О М И Ч Е Т А



  На PC -то ми  преинсталираха windows-а и бях без PC и затова не пишех.... Не ми се казва за празниците за 2 дни бях +2 кг. от вчера съм на режим и за сега съм 51 кг. ама скоро се надявам да ги махна , че то не бяха козунаци.... то не беше шоколади и тн...

nepukistka  много се радвам да те видя.... пътя сигурно е голям стрес... ужас и мен ме чака същото... но добре , че е края на юли... и да не го мисля от сега...въпреки, че ме майтапят ,че ще заприличам на американка  Joy

SharenaSol  няма проблем противозачатъчните ... но мерц - нее  Naughty това са витамините от които сума ти жени станаха по 100 кг. аз ги препоръчвам на девойките, който искат да напълнеят ... иначе са супер..но доста наддаваш..Ама ти в тексас ли си???


dess76  всички сме издънки покрай празниците...аз от вчера съм на режим...че ще стана +5   Joy



kyky_  добре дошла  Hug



Giggerotta   къде изчезна???



# 58
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета!
Добре сте се справили по Празниците, също като мен  Blush
От днес подкарвам житния режим за три дни, че от толкоз яйца се отрових. Малко прочистване и след Гергьовден съм пак при вас.
Пуки, много се радвам да те "видя"  Heart Eyes
Солчице, само да знаеш как обожавам морски дарове и винцеее...Хапни и за мен някой и други килограм от тия вкуснотии Laughing
Който е режимен, много му завиждам - който като мен се ослушва още, да стяга колана, че лято идва!!!
Слънце и усмивки...

# 59
  • Мнения: 910
Здравейте!
Вчера бях режимна,но вечерта пак се издъних,дано за морето по отслабна че положението е ужасно,ще изплаша народа.
Aia, и аз от ядене съм +2 кг,дано ги разкараме бързо.
Лек ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт