Режимите на Ипократис 7

  • 21 679
  • 413
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 599
Добро утро!
Вчера бях режимна и тази сутрин кантарчето ме зарадва( незнам точно с колко),но поне е под 69кг.
Да почерпя с по едно ароматно кафе  Coffee и водичка.
Режимен ден,момичета!

браво за кантарчето...  bouquet и благодаря за кафенцето и водичката... имам нужда

# 31
  • Мнения: 910
Вчера беше режимен ден...  дори и спортувахме вечерта... и ни се доспа... newsm44
smile3501 само така Aia
И аз имам нужда от кафенце,но малката не е на същото мнение,само ме тормози цяла сутрин.

# 32
  • Мнения: 23 159
Галче,честито на патерици,видях и в другата тема,че са те поздравили. Hug
Аз НЕ съм режимна,ужасна съм.Нещо съм се разкиселила,но ще се взема в ръце.

# 33
  • Мнения: 1 599
леле колко съм гладна ... хапнах 1 шопска салата ... и много ми е гладно... но ще хвана водичката и ще си пия... бавно и напоително  hit

# 34
  • Мнения: 195
леле колко съм гладна ... хапнах 1 шопска салата ... и много ми е гладно... но ще хвана водичката и ще си пия... бавно и напоително  hit
Айче, ко стаа, мина ли ти глада? Grinning
Аз днес работя от вкъщи (имаме право 1 път в месеца да работим така) и станах като 100-ръкия Шива - хем работя, хем правя още сума ти неща у нас, че даже и сметки търчах да плащам...психясах вече Grinning
Оф, аз не съм режимна, съседката ме покани на кафе и на мен понеже рядко ми се случва, така се зарадвах, че докато се усетя омахах 2 вафли с кафето...Ама днес пък няма да се ядосвам, утре заминаваме на гости и там пак няма да се спазва диетата, то е ясно, така че квото стане, кат се върна живот и здраве с нови сили пак почваме Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 599
леле колко съм гладна ... хапнах 1 шопска салата ... и много ми е гладно... но ще хвана водичката и ще си пия... бавно и напоително  hit
Айче, ко стаа, мина ли ти глада? Grinning
Аз днес работя от вкъщи (имаме право 1 път в месеца да работим така) и станах като 100-ръкия Шива - хем работя, хем правя още сума ти неща у нас, че даже и сметки търчах да плащам...психясах вече Grinning
Оф, аз не съм режимна, съседката ме покани на кафе и на мен понеже рядко ми се случва, така се зарадвах, че докато се усетя омахах 2 вафли с кафето...Ама днес пък няма да се ядосвам, утре заминаваме на гости и там пак няма да се спазва диетата, то е ясно, така че квото стане, кат се върна живот и здраве с нови сили пак почваме Simple Smile

Еми не ми е минал глада .... още съм гладна.... но съм стриктна....... хапнах 1 ябълка преди малко..... започвай на режим... не се скатавай

# 36
  • Мнения: 910
И мен ме гони глад от няколко дни,но поне сега ще съм стриктна че от неделя не се знае какви ще ги свърша.

# 37
  • Мнения: 1 599
И мен ме гони глад от няколко дни,но поне сега ще съм стриктна че от неделя не се знае какви ще ги свърша.

и аз за неделя се пазя... а сега 1 ябълка в повече хапнах ...ама тя не се брои

# 38
  • Мнения: 3 861
Момичета, как я карате?
Аз наминавам само набързо за да кажа, че след празниците пак ще се включа към отбора....
Много лежерно го раздавам напоследък, много  Embarassed
Голямо ядене, не бива така

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 523
Не съм режимна - не ми се яде, подула съм се като плондер (днес ми дойде), и само като през кухнята - мушна нещо (например шоколад или козунак) ...
Направо ме е срам като се замисля, че на 8.5 съм на контролно ... УЖАСТ!
Обещавам си от понеделник - режимна. Искам да си вляза в дънките преди бременността. И после в едни дето са още по-малък номер.
Ох, оплаках се. Ама така като чета явно не само аз съм в такъв гаден за режима период ... Дали е от честата смяна на времето  Thinking

# 40
  • Мнения: 3 479
Благодаря на всички за поздравите Laughing Тортата беше ммммм чудна Crazy, а днес още повече Embarassed
Аз също вече не съм режимна и се чудя кога ли ще стана пак Rolling Eyes Първо Великден, после големият ми син има рожден ден (в сряда), освен това съм на сватба (в петък), а пък децата са във ваканция до 6ти и покрай тях все мушвам по нещо Mr. Green Май целта ми ще бъде не да свалям, а да задържам тегло. Като минат празниците продължавам с нов ентусиазъм, защото заветните килограми са далеееееече, много далече Thinking
Смятам обаче в дните, в които няма празници и поводи за прегрешаване, да си карам по режима, че да не  се отпусна съвсем. Naughty

# 41
  • Мнения: 1 599
Добро утро момичета,

Днес кантара нещо ме ядоса... режимна съм...но кантара показа на горе.... иначе си продължава свободният режим... и си чакам неделята да си хапна козунак...леле колко обичам козунаци ...


доня КОПРИВА хайде чакаме те   bouquet

# 42
  • Мнения: 910
Добро утро!
И аз снощи прегреших с една курабийка,но поне кантарчето не е мръднало.Но днес не се знае дали ще издържа ще ходим на село и баба ми ще пече козунаци и като нищо ще си хапна.
Хайде лек ден,момичета и по малко издънки.
Да почерпя с кафенце Coffee и водичка.

# 43
  • Мнения: 2 492
Как сте момичета !  bouquet
Аз успешно смених местожителството поне за известно време и в момента съм в Дъблин .
Първите две седмици от стреса го подкарах доста неразумно на пици и сандвичи , но от два дена съм на диета и май взех да влизам в релси .
Поне разкарах пораженията , ако не друго .
Вчера си напазарувах за режима и от понеделник стартирам .
Решила съм до октомври , когато ще си ползвам отпуската и ще си ходя до в къщи да изглеждам много по - добре от сега .
Желая ви весели празници и от понеделник съм пълно тук .  Simple Smile

# 44
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Оффф, как сме ? Не питай. Положението е плачевно ми се струва на последък .

Общи условия

Активация на акаунт