Режимите на Ипократис 7

  • 21 653
  • 413
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 945
Добро утро,от дне стриктен режим,че се излагам.Пак се чувствам ДЕБЕЛА и ГРОЗНА.Хапнах ябълка,сега и един банан.Гони ме глад,голям,не знам какво ми става.

# 16
  • Мнения: 910
Аиа,това че ходиш един два пъти в седмицата на аеробика е много добре,а и ако включиш степера и ще е супер.
Като пуснах голямата на ясла и преди да започна работа ходих около 2 месеца на фитнес по 2 3 пъти в седмицата и си имаше ефект,но сега трябва да ангажирам бабите да гледат за да ходя и става много сложно.
Аз нямам никакъв уред в къщи,но съм се замислила за нещо,дали колело или степер още незнам.

# 17
  • Мнения: 1 599
dess76  аз не мога по 2  пъти да ходя на аеробика (преди ходех) понеже съпруга замина и все на майка разчитам да  гледа малкия ......... поне на степера да тренирах ама пуст мързел! Аз си взех степер понеже е по - малък и лесно се прибира.... а колелото много място ще ми заеме

ДесиХ2  няма грозни жени милата...  така , че почвай от днес режима ти - нова тема нови свалени килограми... а и дебели Ипократки няма... има отслабващи Ипократки   Hug

# 18
  • Мнения: 910
Момичета помагайте,днес трябва да ям пилешка пържола,може ли да я заменя със 2 сварени яйца.
Аиа,много си права за степера че по малко място заема.А долу горе на какви цени са?

# 19
  • Мнения: 1 599
Момичета помагайте,днес трябва да ям пилешка пържола,може ли да я заменя със 2 сварени яйца.
Аиа,много си права за степера че по малко място заема.А долу горе на какви цени са?

може да с 2 яйца..... а иначе степера е 100 лв

# 20
  • Мнения: 910
 Аиа, благодаря за бързия отговор!  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 435
Ей здравейте Hug
Помните ли ме?Ronita 55
Отбивам се да ви кажа че постите приключват и след празниците мисля да се връщам при вас ако ме приемете отново Embarassed
А и да ви кажа че по време на постите кантара не показа нагоре а дори напротив 1.5кг надолу.
Айде весели празници и до скоро Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 599
днеска съм на режим  newsm10 !! сега се стягам и отивам на аеробика  newsm39 newsm44

roni '  Hug ДОБРЕ ДОШЛА ОТНОВО...

# 23
  • Мнения: 3 479
Оф, чудя се къде изчезнахте от вчера, а пък то нова тема Laughing

Днес имам рожден ден и диетата отиде ... на кино ooooh!
Затова пък ви черпя диетично и от сърце

# 24
  • София
  • Мнения: 435
оф тук трябва ше да има едно букетче за Галя - честит рожден ден. Нещо не мога да ги слагам тези картинки вие как ги слагате?

# 25
  • Мнения: 910
 newsm51Честит рожден ден,Галя!
Много здраве и щастие!

Рони,добре дошла!

# 26
  • Мнения: 195
Оф, чудя се къде изчезнахте от вчера, а пък то нова тема Laughing

Днес имам рожден ден и диетата отиде ... на кино ooooh!
Затова пък ви черпя диетично и от сърце


Галя, Честит Рожден Ден и от мен!  smile3525
Пожелавам ти много  Gift и да ти е сладка тортата!   cook
Айде де, човек няма всеки ден рожден ден, разбира се, че ще отиде диетата на кино, то това му е най-хубавото!  Grinning
Хихи аз верно, че пих преди малко един фреш от грейпфрут, ама не се сетих, че е от тебе Simple Smile
Айде весело изкарване!
  bigdance2

# 27
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Оф, чудя се къде изчезнахте от вчера, а пък то нова тема Laughing

Днес имам рожден ден и диетата отиде ... на кино ooooh!
Затова пък ви черпя диетично и от сърце


Амчи почерпи и нас де кът имаш рожден ден Simple Smile . Мен нещо ме боли главата.
Гале ЧРД. Повече режимни дни ти желая и постигане на желаното тегло в най-скоро време.

# 28
  • Мнения: 910
Добро утро!
Вчера бях режимна и тази сутрин кантарчето ме зарадва( незнам точно с колко),но поне е под 69кг.
Да почерпя с по едно ароматно кафе  Coffee и водичка.
Режимен ден,момичета!

# 29
  • Мнения: 1 599
Добро утро момичета,


Галя честит рожден ден  на патерица!!!! Много здраве щастие и сбъдване на всички желания  newsm59  Gift  party023 nbirthday



Вчера беше режимен ден...  дори и спортувахме вечерта... и ни се доспа... newsm44

Общи условия

Активация на акаунт