Юлче яйчице подава - първия Великден се задава!

  • 11 051
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • USA
  • Мнения: 559
Ели, има бг свидетелство за раждане. Познай къде се легализира - по местожителство на майката  Mr. Green

Пусни снимки на Коко с ретрийвъра.

# 271
  • София
  • Мнения: 3 524
Ели, има бг свидетелство за раждане. Познай къде се легализира - по местожителство на майката  Mr. Green
Пусни снимки на Коко с ретрийвъра.
оф леле аман, и ти верно ще видиш зор с Бг админ. направи си копие на всичко ама на всичко, че да не ти затрият нещо....

коко ей сега ще го изтипосам  Laughing Laughing Laughing

дописвам: ето ги снимките от днешния трудов за коко ден  Laughing Laughing Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=242228

това мило куче издържа на неговите набези и е герой Mr. Green Heart Eyes


п.с. 3ти ден на режима на Дюкан- чувството е добро, да видим. кантара е на 68, целим се в поне 58  Praynig

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 23:19 от elpet

# 272
  • USA
  • Мнения: 559
Коки е голям симпатяга!  Heart Eyes Много смело разглежда кучето. Представям си как сте се смяли като е получил целувки  Simple Smile Напълни ми душата със снимката пред НДК.

# 273
  • София
  • Мнения: 17 595
Зъбките аз реших без паста да ги мия.Моето педи не ми е препоръчвал допълнителни хапченца за зъбките.Незнам дали не е грешка и задължителни ли са... ThinkingДа не би да има значение все пак водата в населеното место каква е,дали е по-бедна или по-богата на флуор ?

По принцип има значение. Аз давам от кашките, ама не всеки ден, ами когато се сетя - по няколко (2-3  Embarassed) пъти в седмицата...

За буйките,ние купихме отдавна на Колев и Колев и сме много доволни.Нашите са на дупчици и дишат и са подходящи за топло време! PeaceИначе зная че чак като проходят трябва истински обувки ,които отзад са твърдички да се обуват.

Може ли да ги снимаш тези дишащи / дупчести обувки? Що за чудо са? И колко чинят?

Ще ми обясните ли откъде се взима еднократната помощ и какви документи трябват? Сега ми светна, че и аз трябва да си я взема.  Simple Smile

От социално подпомагане по общини, трябва ти оригиналния акт за раждане на дечко, док. за семейно положение (издава се от общината срещу 4 лв. и има "срок на годност" 6 месеца) и личните карти на мама и тати.

# 274
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Шушонче благодаря много са хубави пердетата.Поръчах си пердетата и корнизите купихме,след празниците ще са готови.Не са от скъпите но за хола ми излезна всичко 400лв а пердетата са 6м.Като си помисля ме хваща яд и как децата ще висят по тях,мъж ми каза че ще укрепва корнизите поне да скъсат пердето ама да не падне на главите им.
Коки е страхотен,къде го намерихте това куче?
Дели е станал много голям и хубав. Heart Eyes
Днес почваме тапетите в стаята на децата,никой не поиска да ни ги залепи били малко и пипкави,пари да им даваш и те да не искат да ги вземат.Дано не се избием докато залепим 7 квадрата с мъж ми.
Честит имен ден Боряна  bouquet

# 275
  • София
  • Мнения: 17 595
Жената каза че и за детски и майчински трябва да подам молба.То незнам как стои въпроса като си в чужбина дали трябва наистина да се подава за детски и за майчински ? Thinking

Нито за едното не може.
За майчинство не се подава в соц. подпомагане, а в НОИ ( за самоосигуряващи се) или при работодателя.
За детски - само ако дохода на член от семейството за последните 6 месеца е до 300 лв.

Еднократната помощ за 1во дете е 200 лв.
Удостоверението е по твоя постоянен адрес.
На личните карти семейно положение (за разлика от зелените паспорти едно време) изобщо не се отбелязва. М/ународния паспорт пък не ти трябва тук.
Сметката не може да е на друг човек, трябва да е на майката. Може да ги изтегли друг човек, ако е с дебитна карта.

# 276
  • Мнения: 384
Добро утро!
За обувките и аз съм си купила направо сандалки-важното е отпред да не са отворени и отзад да са по-твърди,както и да са до глезенчето,а не плитки.Инъче имам и едни маратончици на Чипо,които му ги слагам,с тях също се чувства добре.Купих буйки на една бълг. фирма,но не улучих номера и са ни големи,а е много важно първите обувки да са точни.В смисъл като си вкара крачето детето и един пръст да може да вкараш още.А Нико има висок свод,че и глезен няма много много.  Laughing
Много хубав Коки с куче!И ние имаме същата блузка.
Гоце,верно висят по пердетата.Наште вечено са свлечени и разкачени в хола,затова в спалнята и детска едновремено сложих по късо детско.Но положението с щорите е още по-трагично-всичките са начупени и намачкани.Надина например си е направила прозорче намачкала ги е яко тия до леглото си.

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
За детски - само ако дохода на член от семейството за последните 6 месеца е до 300 лв.

Катииии не бъркай хората бе душата, за една година назад се иска дохода.

Гоца айде дано ти ги ушият хубаво, пък за висенето е доста индивидуално, Ивчо видя че не му обръщам внимание като отиде да се закача с пепрдетата и вече не са му интересни  Mr. Green

И аз мисля да се разходя да му взема нещо по-отворено днес, щото с тия на Колев и Колев краката му все изпотени. А човека вече е смелчага и навън се спуска да гони топките  Crazy кой ли ден ще обелим носа  Thinking

Ели, пу да не му е уроки на Коки, ама сладур  Heart Eyes

Честит имен ден на Боряна   bouquet И Дели един сладур, има един такъв поглед...  Heart Eyes пу пу пу

# 278
  • Мнения: 122
Това са буйките на Колев и Колев с дупчици отпред.В момента малкия е с тях на разходка ,но може по късно като се върне да ги снимам отблизо...


Освен тези обувчици му купих и сандалкии,напълно отворени ,с лепки отгоре,отстрани и отзад,но засега не ги носим,понеже времето не е особенно подходящо  Crazy

# 279
  • София
  • Мнения: 3 524
благодаря от името на коко  Laughing
иве този куч го намерихме в парка при нас или по-скоро го напданхме ние  Laughing
за пътъците, на снимките се виждат неговите сандалетки, има подобни и в хиполенда Peace
после пак ще пиша че дава зор да излизаме Hug

# 280
  • Мнения: 521
Бубе, верно си много слаба!Завиждам  Sick благородно. Дели е много сладък и много ми харесва как до обличаш  Hug
Капчица казаха че са като КК, а иначе съдрахме едни на Сали, сега щрапаме с FOX но ще взема от тия на дупките, ако намеря в тоя загубен град.
Буба я паркирах в кревата защото вече не ще да заспива в него, а в кошарката заспива както си играе newsm78
Ели, Коки е страхотен с тази доброта - голдъните ги дават като кучета съвместими с малко дете, защото не са натрапливи.
Мойто дете припада от кеф като види котарака.Много му се радва.Същите емоции предизвиква лейката

# 281
  • Мнения: 616
Здравейте
Много са ви пораснали момчетата и имат много косичка и приличат на малки мъже а Сашко все още има много малко рядка косичка.
Той днес не е добре изобщо от сутринта повръща стомашен сок и водичка само носи го до бърза помощ и да детско отделение казаха че нищо му няма да му сложа свещички за повръщането и да го наблюдавам днес ако не спре да повръща ще го сложат на система.

# 282
  • Мнения: 521
Много кофти, какво му е на бебчо?
Дано се оправи бързичко  Praynig

# 283
  • Мнения: 384
Кирова,много неприятно!Предствям си какво ти е,а и на Сашко,милия!Е,как така са казали,че нищо му няма,а той си е в това състояние?Пиши как сте?Да не е вирус?
Ние бяхме в ЮП,много духаше но изкарахме добре.Дават го да се застудява пак за жалост,тая пролет не е хубава.Ей,сег анаправих варена ябълка с грис за Нико,много гадно ми се струва.Тоя грис направо си е солен и без мляко не струва,щото аз без захар и мляко реших.Някой прави ли грис?Царевина става най-яко засега,дайте идея за закуска с пресен плод?

# 284
  • Мнения: 384
Сложих малко пюре слива и ябълка вътре в гриса и той си го изпапка.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт