Юлче яйчице подава - първия Великден се задава!

  • 11 039
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • USA
  • Мнения: 559
Кирова, е как така нищо му няма като повръща детето?  Rolling Eyes Ох, дано да се оправи по-бързо.

Ели_дм, много сладък твоя мъник! Хубави са тези обувки на КК.

Елпетче, на мен много ми харесаха на Коко сандалките. Аз също търся сандалки - искам да са със затворени пръсти като вашите.

Боряна, честит имен ден (ако празнуваш)!   bouquet

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 19:31 от Winx

# 286
  • Мнения: 521
Наистина - честит имен ден на Бубето
П.С. Някой да пусне нова тема плс

# 287
  • София
  • Мнения: 17 592
За детски - само ако дохода на член от семейството за последните 6 месеца е до 300 лв.
Катииии не бъркай хората бе душата, за една година назад се иска дохода.

Мооже... Не съм сигурна къде съм го виждала туй, явно греша...

eli_dm, благодаря за снимката... Колко струват тези буйки? Като другите, или повече, как е?
Впрочем, я кажете как ще е лятото - нали не може да прохожда със сандалки, като плете крачетата кашкавалените?

h.kirova, тез вашите доктори ноав медицина, че и биология са открили - за човек е нормално да повръща!?

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 22:08 от katiABV

# 288
  • USA
  • Мнения: 559
Кати, според мен ако сандалите са със затворени пръсти и мека/тънка подметка, като тези които Елпет е показала, няма проблем. Тези, които Ели_дм е показала също са със тънка/мека подметка. Кристиан още си щупурка с кожените терлици, за лятото ще вземем сандали. Искам да са със затворени пръсти, въпреки, че той вече е доста стабилен и ще ходи дотогава.

# 289
  • Мнения: 329
здравейте и от нас
Днес оставих Ева на майка ми и поскитах из софийските улици-ама много гот така полупразно  Laughing Ева обаче така е плакала за мен като тръгнха че на майка ми сърцето й се е късало.Това дете много свикна с мен и вече и с татко си се държи по-различно Rolling Eyes
Тези буйки с дупчици май са нов модел,когато търсех на Ева имаче само такива но без дупки и едни без връзки.
Ива - честити пердета,на мен много ми се иска да си сложа външни щори ,ама май не го доизмислихме с мъжа ми като сменяхме дограмата и сега няма да стане  Thinking
Бубе- честит празник  Hug,Дели е невероятен ,а ти си се стопила.Има една снимка в една като че ли празна стая- така ли е наистина- има ли мебели или само кошарката на малчо и свободно пространство за пълзене???
Ели- Коки е голям чаровник, и Ева много гони кучетата ,ама мен ме е страх да я пускам в такава близост,все си мисля че може да я излае някое и да се стресне.Тя много им крещи и определено има вариянт на кучо да не му хареса този тон и да я нападне  Sick
Кирова- прегръдки на Сашко, много странни лекари ,повръщането е лощ признак ,особенно за малко бебе  Crossing Arms Дано да не е нещо сериозно
Някой има ли намерение да ходи да види Марти като младоженка  Blush,аз много искам

# 290
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Добро утро

Вчера голямо обикаляне обикалях докато намеря отворена обувка която да стане на младежа. Е намерих това    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=156972&photo=33

доволна съм, само цвета не ми харесва, исках да са сини, но естествено това което ни става няма цвят. Гледах ги тия на КК, обаче като знам нашите какви широки са отпред и въобще не мерих, не ме грабнаха, щото много криви едното краче с тях и се спъва и пада. Иначе с новите е още по-голям смелчага и шета навсякъде. Трябва да издебна и да го снимам като върви, ама той като види камера или апарат и застава като за фото сесия  Joy

Ей сега ще пусна новата тема

Дописвам се
Заповядайте на НОВАТА ТЕМА малко глупаво заглавие ама толкова в движение

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 09:46 от шушоната

Общи условия

Активация на акаунт