М & БИ - 66

  • 20 273
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 113
Привет  Hug
Тони- аз пък знам, че яйцата задължително се боядисват по светло. Нещо голямо разминаване се получи  newsm78 Абе, здраве да е- цункай малкия Тарик и да оздравява по- бързо, че да помогне на мама да разкраси яйчицата  Heart Eyes
Дезърт- аз пък се зарадвах, мила, за това, което ти се случва. Излизай си с младежа, щом ти е приятно с него, не се затормозявай с много дълбоки мисли, горе главата и се радвай на живота, млада си още.
Лиле- хич не е спокойна обстановката в Афганистан, талибаните пак са надигнали глава. Още докато бях там станаха няколко атентата и не крия, че се страхувах много...единствено спокойствието на родата ми вдъхваше кураж. Удивляват ме тези хора- приемат всичко с усмивка, забавляват се, без да се впечатляват че наблизо избухват бомби. И въпреки всичко- не знам дали ще повярвате, но сега ако ми предложат да замина за Кабул, изобщо  няма да се замисля и ще отида.
Оф, няколко дни съм много зле- ниско кръвно  #Crazy Вие ми се свят, лошо ми е... сигурно е от диетата. Та сега навивам една дружка да отидем на пицария и ще хапна като хората.

# 46
  • Монреал
  • Мнения: 1 469

Оф, няколко дни съм много зле- ниско кръвно  #Crazy Вие ми се свят, лошо ми е... сигурно е от диетата. Та сега навивам една дружка да отидем на пицария и ще хапна като хората.

Хммм, на мен на друго ми намирисва с тия симптоми  Wink

# 47
  • Мнения: 113
А, Тони, де да беше от друго, ама не е  Sad Тези дни си правя тестове за овулация, миналата година лекарката се съмняваше, че яйцеклетките ми не узряват. Още не съм видяла какво е положението де. Та сме решили- живот и здраве да се върне младежът- ще ходим по други доктори в по- големи градове.
Айде до скоро и стискайте палци.

# 48
  • Мнения: 3 804
ра не те мразя бе моми4е-спестявам ти предупреждение от модераторите,но пък коя ли съм аз да давам съвети newsm78 ако искаш и снимки по цяла страница пускай
амал4е 175 лири са-горе доло 4,55 лв
сабинка пуснах ти пълномощно bowuu
сега полу4ав3ам смс от една приятелка от БГ с въпроса каквоп става,а то дребната да набере номера и да затвори #Crazy

# 49
  • Мнения: 110
Деси???? Такива хубави чехлички за 5 лева? А за телефона до Бг - добре, че все пак само набрала и затворила момата, че иначе бррр.

За статията съм съгласна: много мистика, много чудо, тц, тц, тц.

Нафасима, да, в твоя град има хууубави пицарийки!

Кой каза СРЕЩА на кафе??? Аз нали имам 50 късметлийски лева - наречени за почерпка! И тъй като в онзи късметлийски вторник не дойде моят мъж, а още по-малко - голямата му рода .... си ги имам още.  1crib  bigdance2 lalalala dancing lovekiss 

Жасмин, благодаря ти за пожеланията! Дано придумам някой да ни снима на берберската церемония!!

# 50
  • Мнения: 48
хайде и ние в новата тема Peace
тези дни само ви чета,че няма какво да се пише...

ох,добре че заваля днес в Пловдив,малко хлад да има,последните дни бяха такива жеги ,че през деня не можехме да излизаме с Адам,само след 6-7 часа вечер,и като се сетя че е само април месец а толкова топло #Crazy
Дуа,красавице ,този козунак на голямата снимка ми е любим,ммм Heart EyesТайната е в магазин Метро hahahaТези къщички от Боровец много добре изглеждат,и как хубаво си почива човек на планина..ще потърся повече инфо за тях.
Деси и Адам все ми взима телефона без да видя и почва да набира номерата,и се радва като някои му говори отсреща и той вика "Ало,АЛо"...
Абе при вас голяма евтиния,хубави чехлички за 5 лева CrazyВие нямате ли инфлация ??Щото в БГ сме  в хиперинфлация вече Shocked
ДАни  bouquetвидях снимките ти,ама много е красива малката госпожица ,пу пу..каките помагат ли?ДА са ти живи и здрави и трите след време ще ти бъдат голяма помощ и подкрепа Praynig
Тарик да оздравява по-скоро малкия инжинер Praynig

# 51
  • Мнения: 333
Тони много се радвам, че сладура е по-добре днес...цункай го по топчестите му и сладки бузки от мен.  Heart Eyes Hug
Този път от кафтаните си избирам от долния ред първия-черния кафтан. Кой е дизайнера на тези хубави кафтанчета?  Thinking
Ааа все още нямам си либе....в размисли и страсти съм.  Laughing ooooh!

акхиял Много интересно инфо - мерси!  Peace

Другарче и аз точно заради това се дърпам - заради наще. Че ако стане нещо по-сериозно и ако разберат ще има 3 световна война. Арабин беше по-приемливо, но кюрд - съвсем ще ме отпишат.  Confused А иначе за момчето нямам никакви съмнения...много е свестен и интелигентен и мил, и по принцип си живеят в столицата, а баща му май съм го виждала по ТВ беше ми мн познат.  Thinking Не мисля, че ще се окажат лоши хора, напротив но проблема е там, че аз мисля, че не сме подходящи двамата.

Кате знам ли...може и да се окажат рода..и той разправя колко му е голяма родата.  Grinning Трябва да го поразпитам, но не е споменавал да има роднини от Сирия, а и да има вероятност и да не знае за тях....не са малко... Mr. Green Двоумя се за него, защото знам че мн ще ме оценява...толкова е добър като ангелче е и много е уравновесен. Но аз просто след връзката ми с Ахмед си обещах повече да не се захващам с чужденци, а да следвам думите на баща ми "всяка жаба да си знае гйола" - искам жаба от нашия гйол..  hahaha А тя съдбата пак какво ми предоставя. Чудя се някакъв изпит ли е това. След тази връзка си направих извод, че с чужденец е мн трудно и има лош край...не искам пак да повтарям грешки или да започна старата песен на нов глас. Това са ми главните причини за да се дърпам от него, нито го харесвам него, нито пък съм безразлична, не мога да си реша. Оффф много съм объркана. Май по-логично е да не се захващам.

Нафасима благодаря ти  Hug И аз мисля за сега просто да си излизаме, а ако ще се случи нещо ще се случи..то така с мислене наистина само се тормозя.  Tired
А на теб кръвното ти е паднало, ако не е по друга причина с по-голяма вероятност е от диетата.
Внивайте много с тези диети момичета...не е шега работа!

Вал благодаря ти много за милите думи.  Hug Ще го преживея с времето, колкото и да ми е гадно сега. Но явно такъв е живота.  Tired

# 52
  • Мнения: 3 804
а то сега се оказа 4е и на Снежа е званила,и тя и вдигнала,но когато 4ула гласа и разбрала каква е работата и затворила,м/у говорих със снежа малко тежко бременее,но ина4е е добре
еваи тук ско4иха цените на хран.продукти,но леко,много народ станахме,има поне 2-3 милиона ирак4ани
а сега 4ао ,4е в кухнята ми е паднала бомба Shocked

# 53
  • Мнения: 800
Деска,при вас може и да не се усеща, ама в кюрдските райони вече мрели от глад Confused Нали предимно от земледелие се изхранват, а доста сушави години се струпаха.  Днес разбрал, че  баща му е фалирал съвсем Confused то се очакваше де, ама се надяваха на чудо, всичко му е вложено в земята. Житото изобщо не било поникнало.  А той не е лош човек и е много работен, наравно с работниците си се трепе толкова години по нивите, с месеци не се е прибирал докато е трудовия сезон, и в крайна сметка нищо Confused   Преди виках на момчето, кажи на вашите, че сушата господ им я праща заради греха дето правят с мен, ама вече не смея да му издумам пак това....
В техния град кг. картофи струвал повече от 2 наши лв. Магазините затварят, че няма купувачи. Дори на лекарите и аптеките е намляла работата, нямат пари болните да се лекуват. А 3 от вуйчовците му са аптекари. Моя любимец е зъболекар, ама не го е страх , защото е скатал и за правнуците.
 Изплашили са се много хората , не е шега.

# 54
  • Мнения: 610
Привет и от мен в новата темичка  Hug  Хайде докато малките хрупат пуканки и гледат трите прасенца да се разпиша че днес цял ден не ме оставят  Whistling
Деска  много ти се зарадвах  Heart Eyes и мерси за сайта   bouquet чехличките са ти много хубави  Flutter  за паролата съм за и за трите момичета
Амалче  къде са ти издокараните снимки  Flutter
Дуа   Heart Eyes  пак много красиви картинки си сложила  Party отпих си кафенце от зелената чашка че цвета ми е любим
Магде  хубава идея си дала за пиленцата  Party ама с мойте пиленца като почнат да прелитат край мен  Crazy и незнам дали ще имам време да ги направя  Whistling
Другата седмица ще ти се обадя за кафенце, къде ходите в Огняново?
Жасмин  ще чакам  Hug тъкмо на 7 живот и здраве малките ще тръгват пак на градинка и аз ще съм свободна
Марси  как сте  Thinking
Мароканско Кате  Hug Днес ти разглеждах албума и Йоанка много хареса твоя човек  Party каза- ей  какъв хубав батко и с какви големи устни , и ми казва на мене- като порасна и ще имам много гаджета  Crazy  а Теди и каза - леле  Йоана ако те чуе баща ти и ще полудее  Simple Smile
Момичета аз яйцата ще ги боядисвам довечера като заспят малките, че няма как, знам че първото трябва да е червено и се натъркват бузките и челцето на децата да са здрави, нашите яйца сигурно половината ще бъдат с лепенки на спайдермен и барби, вчера ги купихме от пазара и малките цял ден ме питат къде са яйцата да слагали лепенките

# 55
  • Мнения: 110
Близнаците, реших, че сте болни - не беше писала доста време!
Казах му на баткото по телефона, че е много красив и го харесват млади момичета и той "А, благодаря много, но аз съм обикновен човек!" А за многото гаджета...това момиченце твоето
- много оперено!

За яйцата с лепенки, при това със спайдърмен и барби - какво да се прави? Както беше казала Дуа - децата от малки научават какво е търговия и какво се продава.


 
   
   

# 56
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
сабинка, благодаря,4е сме ти липсвали! Hug в един финансов лабиринт сме и на кръстопът, та мозъкът ми пуши от въпросителни и комбинации, проблемът е,4е не знаем къде е изходът!утре и свекито се прибира от тунис!сега е ред да ни се помогне,ама нъцки,по-бедни са мискините, от църковните мишки, в москетата дали имат мишки? newsm78
както и да е! да сме живи и здрави, да са живи и здрави близките ми, дето ни мислят хубавото и са загрижени; бог  да ни подкрепя, другото е късмет! Praynig
толкова хубаво време е тука, ама за жалост не мога да го усетя както преди! Tired Crossing Arms
аз боядисах яйца, ама ми се напукаха, то като не го правя с желание! Sick да видя какъв  козунак ще забъркам събота!за жалост фотоапарата още не са ми го върнали да ги снимам- с бг  бои са!  chef
оба4е се наложи да пускам перални днес , уж не се работи, ама нямаше как! тюх, пак не съм по канона!да прости господ! Praynig
някой местил ли е багаж с карго,но самолетно?да ми пише за инфо!
има ли някой познати араби във варна за инфо с установяването на още един?
мама миа ,какво стана с вас, накъде сте с документите, пиши ми какво ново по документите за мъжа ти,ве4е след идването му? Praynig Peace
тони, амал оздрававайте бързо! Hug
вси4ки сте позитивни, това е  Peace  bouquet добре за темата и за обстановката "по света и у нас"!

# 57
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Моми4ета не се сьрдете на моми4ето което беШе писало ,4е арабите са едва ли не най_голямите изроди Laughing,имайте в предвд ,4е в Бьлгария обЩественото мнение като цяло е такова.Бьлгарина е устроен да казва 4е той е на_добрият,най_умният,най,най,най.....
За сьжаление наШата нация все оЩе не е дорасла да разбере ,4е хората не се сьдят по националността им ,а по характера им.
Не забравяйте 4е ваШите мьже си ги познавате вие......другите отсрани само можем да гадаем какви са.Нали знаете....хора всякакви_идеали всякакви.
Арабите като цяло имат друго виждане кьм семейството отколкото ние  и понеже ние(бьлгарите)се "модернизирахме"прекалено бьрзо не можем да разберем тяхната гледна то4ка.
В една предиШна тема мисля ,4е беШе ДДТ ,беШе писала как като има проблем в семейството на арабин идват вьзрастни хора да ги "помиряват",при нас като има проблем в семейството и всеки си хваЩа багажа и кой от кьде е Confused. ConfusedТака е по лесно.Разбира се винаги има изклУ4ения
Имам колеги които са араби_мароканци и са най_страхотните хора на света,много по приятно ми е да работя с тях отколкото с някой невьзпитан испанец,бьлгарин,италянец......

Единят от  колегите ми е женен и има дете и един ден като си говорихме ми каза,4е него са го оженили...не си е избирал той жената ,но просто ако го 4уете как говори за жена си,Ще ме разберете.СтраШно уважение и загриженост има в този АРАБИН....ами аз ги предпо4итам такива Wink

Дезьрт,мила дано избереШ правилното реШение и правилният пьт  bouquet,само дай си време..в смисьл не се обвьрзвай толкова лесно....наслаждавай се на мом4ето което ти харесва и си дайте време наслаждавайки се един на друг.

СЕга да ви се похваля(и на вас Wink)имаме си писмо от Дядо Коледа Heart Eyes,от Финландия до мойта поЩа е стигнало Laughing,голям кеф Wink,Алекс му се зарадва малко и после го забрави hahaha,естествено аз сьм най_Щастливата от цялото семейство.

И много важно Crazy Blush Crazy,изкарах писменият изпит за ШофИОрската книжка Laughing...еййййй,голям кеф Embarassed

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 21:42 от Val

# 58
  • Мнения: 110
Вал, като почнах да те чета и си казвам .... "ужас, то било заразно!" Не ни се сърди и ти, че се сърдим .... не е въпроса за сръднята, а за това как често, понякога твърде често живеем с подобни вметки, забележки и абсурдни изказвания. Препрочети и ти какви си ги написала - вярвам, не е нарочно.... защо ми е да познавам другите араби ... важното е в моето семейство и с околните да се държа подобаващо човек и така, както с мен и семейството ми била искали да постъпват. Правилно си казала, хората не се съдят по нацията, а по характера, ама и ти, мила, не защитавай тези, които пишат глупотевини за арабите - то излиза за нашите мъже.... пък и моя като е мароканец?? Какво да кажа  newsm78         

# 59
  • Мнения: 502
ех че готски чехли Деси! и аз искаааам такива Sad...............ама май ми е рано да мисля за летни работи, че тук пак се развали времето и днес хладнооо.а ми беше едно лятно тия дни, чудесно временце беше!

Общи условия

Активация на акаунт