Скарах се със свеки /мойта сага/

  • 7 598
  • 139
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 337
Подкрепям те изцяло Hug
А чичо Б. явно има къде да отиде щом сега го няма, и що за мъж е тоя да позволи децата на любовницата му да го издържат и той да живее в тяхното жилище. Единственото което ви е грешката е че сте останали изобщо да живеете с тях, камоли да купувате жилището.
Но сега то е ваше, така че две мнения няма. Naughty

# 31
  • Мнения: 1 942
Защо не се пробвате първо малко под наем да живеете? Да видите кое как и как се справяте с парите и после да купувате.  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 38 773
Защо не се пробвате първо малко под наем да живеете? Да видите кое как и как се справяте с парите и после да купувате.  Peace

Мислила съм го като вариант. Но по-добре заем, отколкото наем да плащаме. 
С парите трябва да се оправим.

# 33
  • Мнения: 3 092

Не мога да се почуствам като в мой дом. Не мога да направя ремонт.


Ей така. И аз имам право на живот.

съгласна съм да , имаш право на живот .Права си .
Съчувствам ти ,но не мога да ти помогна със съвет  Hug

# 34

Днеска му казах по телефона и той ми се навика. И е прав, че правя конфликт от нищо, ама какво да направя като тоя проблем ме яде от 2006 и мира не ми дава.


Ако мъжът ми ми се навика за нещо  такова  бих се скарала и с него. И защо  да е прав,защо смяташ че правиш  конфликт от нищо?
Според мен трябва ти и мъжът ти да сте единодушни по този въпрос.

# 35
  • София
  • Мнения: 38 773

Не мога да се почуствам като в мой дом. Не мога да направя ремонт.


Ей така. И аз имам право на живот.

съгласна съм да , имаш право на живот .Права си .
Съчувствам ти ,но не мога да ти помогна със съвет  Hug

Аз вече съм решила какво ще правим.
Благодаря на всички за подкрепата.  Hug

# 36
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ти че си права, две мнения няма. Притеснително е обаче, че мъжът ти май не е на твоя страна.

Не,дори и да е съгласен.Това е една съвсем рационална мъжка позиция.Естествено е да се притеснява.

# 37
Ти че си права, две мнения няма. Притеснително е обаче, че мъжът ти май не е на твоя страна.

Не,дори и да е съгласен.Това е една съвсем рационална мъжка позиция.Естествено е да се притеснява.
Аааа  именно  това имах  предвид и аз.

# 38
Абе Хора, откъде тази злоба във вас?
Как ви дава сърце да гоните стари хора изобщо?


Според мен просто авторката не е трябвало да взима този апартамент, ами да си тегли заем за друг, в който да се изнесе ... Не може след толкова години да застанеш и да гониш хората, дори и апартамента ти да си го купила междувременно....

Извинявам се, но това да се настройва мъжът към собствената му майка го намирам за адски мизерно и подло.

Подобни Методи и Мисления и особено Съвети , които се дават ,не ги разбира моето възпитание честно.

# 39
  • Мнения: 641
Ами авторката да вземе да купи и на мен  един апартамент, и да тегли още един заем, и да си купи друг, а?
Това как го разбира твоето възпитане?
Че какво ще й стане ? Колко му е? Има само мъж и едно дете?Бълха я ухапала.

И като си толкова възпитана защо не пишеш с ника си, а се криеш?

Цитат
Искам да теглим отделен заем и да се изнесем, а свекърва ми се цупи.
Как така ще ги оставим тях.
Как ще ангажирам синчето и да изплаща такъв огромен заем доживот.
Как така мисля да ги оставя те с Б. да си изплащат тоя апартамент.


Родителите ако не могат да им помогнат, поне да не им пречат!

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 21:25 от Рамбо Силек

# 40
  • Мнения: 6 803
Маргарита74, за какви стари хора говориш, засрами се. Тя свеки си има приятел - това не са стари хора, извинявай.


# 41
  • Мнения: 4 465
Извинявам се, но това да се настройва мъжът към собствената му майка го намирам за адски мизерно и подло.

Подобни Методи и Мисления и особено Съвети , които се дават ,не ги разбира моето възпитание честно.

Още по мизерно е ако майка с поведението си съсипва младо семейство. И моето възпитание идеята за чичо Б някак не я разбира.

# 42
  • Мнения: 219
Подкрепям и аз напълно,не мисля,че на толкова малко място като площ,толкова много хора могат да живеят нормално.Живяхме на същото една година,аз мъж ми и големия син с кучето и ни беше страшно тясно и неудобно,нямах търпение да се махнем.

# 43
  • Мнения: 446
Е, нямам думи newsm78 В такъв момент съпруга трябва да подкрепи съпругата си...а, не да я навиква.
И как живеят 4-ма възрастни и дете в 48 квадрата ?????

# 44
  • Мнения: 2 759
...Със свекърва ми се виждаме рядко и все има за какво да се скараме, а пък да живеем заедно  ooooh!. ...
                     Някой е твърде агресивен  Mr. Green.

... свеки по принцип е свестна и ни помага и гледа детето, но вчера си показа зъбките. Ама ние даваме паричките. И сега като усети, че може да изгуби тая благина - аууу...
                    Не бъди жестока към жената. Някой ден може да се окажеш на нейно място, и предвид накъде вървят нещата може и съвсем пенсии/доходи да няма... Според мен не трябва да се опитваш да я унижаваш или подчиняваш с темата за парите. Хубаво е да не забравяме, че всичко се връща рано или късно...

Общи условия

Активация на акаунт