Скарах се със свеки /мойта сага/

  • 7 583
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 277
А какво мисли мъжът ти по въпроса? Съгласен ли е да се изнесете?

# 16
  • Мнения: 475
Разбирам те, много е кофти...
Много точно си го казала- имаш право на свой живот, и още как!
Успех! Дано всичко се нареди по-скоро!

#Cussing out
Вземай се в ръце......  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 841
Права си! Три поколения под един покрив - не върви. Помисли за себе си, бъди егоист, остави ги свекървите да се оправят.

# 18
  • София
  • Мнения: 38 531
А какво мисли мъжът ти по въпроса? Съгласен ли е да се изнесете?

По принцип е съгласен, но е по-резервиран заради всички затруднения които ще възникнат  с тегленето на заема, купуването на апартамент, пренасяне, обзавеждане и всичко останало.

И изплащането на вноските  Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 38 531
А майката на мъжа ти няма ли си собствен дом, а този чичо еди кой си и той ли няма  Rolling Eyes
Айде да речем че за майката разбирам горе-долу да живее с вас, ама този там чичито - ами тва вече си е живо нахалство да ме извиняваш. Успех и дано намерите някакво разрешение на проблема  Hug  bouquet

Това жилище и е дадено на нея от общината преди години. Ама ние го купихме.
Чичо Б. по принцип няма къде да отиде. Даже сега ми е чудно къде е. newsm78

# 20
  • Мнения: 163
Това положение и един месец не мога да изтърпя. Със свекърва ми се виждаме рядко и все има за какво да се скараме, а пък да живеем заедно  ooooh!. Важното в случая е със съпругът ти да бъдете на едно мнение, заедно да вземете решението да се отделите, а пък свеки нека си приказва Whistling

# 21
  • Мнения: 3 459
Миличка, според мен не вие трябва да се изнасяте. В крайна сметка сте си го платили.
Искрено се надявам съвсем скоро за теб да свърши тоя кошмар (сори, ако съм те обидила, но аз така си го представям). Направо не ми е ясно какво търпение имаш.

# 22
  • София
  • Мнения: 38 531
Миличка, според мен не вие трябва да се изнасяте. В крайна сметка сте си го платили.
Искрено се надявам съвсем скоро за теб да свърши тоя кошмар (сори, ако съм те обидила, но аз така си го представям). Направо не ми е ясно какво търпение имаш.

Вече хич не ми се стои в тая дупка. Дреме ми за нервите, които изхабих като го купувахме.
Даже ако има начин да разтуря тъпия договор за заем.
Ако не - не ми пука. Не го искам това жилище.

Не беше чак толкова ужасно де - свеки по принцип е свестна и ни помага и гледа детето, но вчера си показа зъбките. Ама ние даваме паричките. И сега като усети, че може да изгуби тая благина - аууу.

# 23
  • Мнения: 27
С моята свекърва се разбираме перфектно, може би защото живеем отделно - всеки в своя дом.  Rolling Eyes Да ти кажа честно по - добро от това всеки да  е господар на дома си - НЯМА. Grinning
Така, че имаш и моята подкрепа!  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 38 531
А на всичкото отгоре вероятно ще й оставим нова готварска печка и някои други екстри като граногре в коридора и нова врата. А тя си прави устата за ремонт на бокса и банята. Ще има да си мечтае... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 94
Не мисля че свекърва ти е тази с която трябва да говориш по този въпрос,защото повечето свекърви скат синовете им да са до гъза им,че да могат да ги контролират.Тя за това реагира така според мен.Поговори наи-добре с мъжа ти,ако той държи на семейството си ще вземе най-доброто решение,което ще е във ваш плюс.Пожелавам ти успех! Peace

# 26
  • varna
  • Мнения: 676
Гледай си живота и не се съобразявай с никого.Имаш пълно право да искаш да сте самостоятелно семейство.Бори се за тази твоя мечта. newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 932
И аз мисля, че имаш право да искаш да сте отделно и самостоятелни. Ние засега решихме да не си купуваме апартамент и без това не се знае в България ли ще оставаме, и живеем под наем. В началото севеки мрънкаше, но знам че тайно се радваше, че ще си е сама в дома си, по -скоро мрънкаше за синчето си, че ще плаща наем заради мен , ама това е положението, може да плащаме ама ни  е 1000 пъти по спокойно от времето когато живеехме при свеки. И мъжа ми всеедно порасна, когато се отделихме.
Желая ти успех и дано скоро се сбъдне желанието ти да сте самостоятелно  Peace

# 28
  • Мнения: 682
Трябва да си поговорите сериозно с мъжа ти и да вземете решението заедно. Имаш един живот и не си струва да го пропиляваш в нерви. Направете всичко възможно, за да се отделите. Много трудно се живее, когато трябва да делиш 1 дом с няколко поколения. Колкото и да са интелегенти хората, рано или късно се стига до конфликт.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 890
 Ти че си права, две мнения няма. Притеснително е обаче, че мъжът ти май не е на твоя страна.

Общи условия

Активация на акаунт