Скарах се със свеки /мойта сага/

  • 8 251
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 556
Ох, за последно пиша тук, но се изкуших просто  Simple Smile

Дилянка, от едната страна имате осигурен евтин апартамент и грижи за детето, от другата ви чака заемче за ремонт и ти имаш някакви оплаквания от роднини  Mr. Green  Развеселих се  Grinning

# 136
  • София
  • Мнения: 46 758
Ох, за последно пиша тук, но се изкуших просто  Simple Smile

Дилянка, от едната страна имате осигурен евтин апартамент и грижи за детето, от другата ви чака заемче за ремонт и ти имаш някакви оплаквания от роднини  Mr. Green  Развеселих се  Grinning


Ммм да всичко изглежда почти перфектно. Отстрани.
Отвътре 5 човека на 48 квадрата не е толкова перфектно, вервай ми.

# 137
  • Мнения: 2 755
...Отвътре 5 човека на 48 квадрата не е толкова перфектно, вервай ми...
                    Ако при вашите е по-широко, можете временно да се преместите там. Не съществува ли и такъв вариант?

# 138
  • Мнения: 2 556
Дилянка, аз с родители и на 300 квадрата не бих се заселила, но никой не задължава никого да живее точно там, това му е хубавото на живота. Важното е, че реално нямаш проблеми, а мисля, че и сама ще го схванеш скоро.

# 139
  • София
  • Мнения: 46 758
...Отвътре 5 човека на 48 квадрата не е толкова перфектно, вервай ми...
                    Ако при вашите е по-широко, можете временно да се преместите там. Не съществува ли и такъв вариант?

Наште са със брат ми в двустаен. Както се сещаш, няма къде.

Общи условия

Активация на акаунт