Великден иде, рисуваме яйца, силно нека в нас да тупкат НОЕМВРИЙСКИТЕ ни сърчица

  • 10 197
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 588
Янорен, не се притеснявай - нормално е. Мен ту ме болят, ту не... В началото всеки път като спираха да ме болят и много се шашках... Дори се обаждах на доки дали да ходя да ме види. Вече мога да кажа, че свикнах и не се шашкам чак толкова.

Момичета аз така съм се размазала от мързел, че направо не мога да си представя, че утре съм на работа, но поне е само за два дни...

 Hug

# 226
  • Мнения: 3
незнам за вас , но моите гърди толкова много ми пораснаха , че сега ми тежат отколкото
 да ме болят  Embarassed , първо килцата там ми се залепиха  Tired напраов не знам какво ще стане до края  Embarassed

# 227
  • София
  • Мнения: 588
Мила, да ти имам проблемите  Wink . Мен само ме болят..., чак си мечтая да понаедреят още малко (не че се оплаквам от размера си де  Embarassed ) . Моите килца сякаш на коремчето се лепят..., иначе дрехите ми стават, но на корема всичко ми отеснява...

# 228
  • Мнения: 3
Мила, да ти имам проблемите  Wink . Мен само ме болят..., чак си мечтая да понаедреят още малко (не че се оплаквам от размера си де  Embarassed ) . Моите килца сякаш на коремчето се лепят..., иначе дрехите ми стават, но на корема всичко ми отеснява...

   Нали ???? И аз си викам да си имам проблема , ама тежи тежи  Joy Joy Joy все още и аз се побирам в старите си дънки , но на коремчето естетвено трудно ги закопчавам и затова да не мъча моето мъниче се отказах от тях , пробвах м магазин за бременни да меря нещо , но там всичко ми стои като чувал  Embarassed така , че сега съм на спортните екипи , само се чудя като тръгна работа какво ще обличам  newsm78

# 229
  • Мнения: 340
Със закъснение

честит празник, момичета!

Христос Воскресе!

Аз се скъсах да готвя през празниците, но не успях да направя снимки, та да ви почерпя. Бях именничка, кръстена съм на баба ми, която е родена на Великден. Празнувахме в наши приятели, които имат градина и моя мъж така и не ми направи обещаните снимки, едва яйцата снима, и то ужасно качество, а някои бяха страшно красиви!!

Ето ги тук, все пак и моите

Маценца, мен гърдите са ме боляли всичко на всичко 2-3 дена досега и то не в началото, изобщо без никаква логика. Спрях да ги мисля. Забелязвам също, че след като се намажа (ги намажа) стават още по-отпуснати и меки. Това ме кара да мисля, че болят при нарастване и опъване на кожата, а при мен засега има накъде да си се уголемяват. Надявам се всичко да ми е наред, защото съм се наточила да ставам перфектна кърмачка.  Sunglasses

Май имахме скоро рожденичка, честито със закъснение, дано не бъркам форума   bouquet  Hug

Отивам да пусна някоя бременна снимка в албумчето и да разгледам новите попълнения  Wink

# 230
  • Мнения: 3
Сиската Добро Утро !!!   Nature Sunny Отново най- ранобудни  Grinning

# 231
  • Мнения: 8 991
Добро утро, момичета!
Къде сте? Само аз ли съм на работа днес?!  Sad

На мен доста ми е лошичко тия дни. Каквото и да хапна, става ми ужасно тежко на стомаха, направо не се диша...  Sick Коремчето ме преболява от време на време. Дали е нормално?   newsm78

Вие как сте?

# 232
  • Мнения: 7
Добро утро и от мен,милички!
Христос Воскресе! Живи и здравички да сме и да родим най-здравите бебинки на света!!!!
Утро и на мен ми е лошоо все така към следобеда,почти не вечерям,някой кисел плод евентуално - грейпрфут или ябълка......добре че козунак поемам,но вече и от него........едни от най-любимите ми ястия ,салати и подправки като балсамов оцет не мога да подуша просто Sick какво е това чудо.......но ще се трае! Laughing
Лека къса седмичка на работещите!  bouquet

# 233
  • София
  • Мнения: 588
Добро утро и от мен. Минавам само да ви поздравя и отивам да работя, че доста се е понасъбрало и мен чака. Надявам се, че всички сте в добро здраве! Мен ме мъчат киселини от всичко почти - останаха ми едните плодове и зеленчуци и то в сурово състояние... Да не повярва човек започнала съм да се храня здравословно... - мама и тати чак не можаха да ме познаят през уикенда...

Целувам ви и ви прегръщам  Heart Eyes  Hug   bouquet

# 234
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро!
И аз съм от работливите ooooh! Два дни- ще се изтраят някак си Crossing Arms
Ама така бях набрала инерция с тези почивни дни, че сутринта не знаех на кой свят съм newsm78
И мен от вчера ми е кофти на стомаха- каквото и да хапна- става още по-зле, не са точно киселини, ама ми е супер дискомфортно, даже нощес се събудих от гадене Sick. Но това да му е болката Mr. Green
Хубав ден на всички ви, само положителни емоции и мисли!  bouquet

# 235
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен момичета.Ваканцията свърши Sad,но са само два дни Grinning.Аз да ви се похваля през почивните дни ходихме до Рилския манастир и после в Сандански.Страшно го харесвам този град.Страшно добре ми се отрази тази разходка. newsm68

# 236
  • Мнения: 611
Добро утро кукли  Flutter
Как прекарахте празника , хапнахте ли си Mr. Green

Сисе , радвам се че прегледа е минал добре Hug Все така да е със всички нас Hug

Утро и аз съм на работа , не си само ти  Heart Eyes Но лошото е че и другите почивни дни ще съм и направо ми иде да ги разстрелям тези мойте шефове , никой не ти признава ни празник ни нищо Close
На вас дето ви е лошо направо ви завиждам честно  Mr. Green При мен няма нищо такова , хапвам си здраво и от нищо не ми се гади , ама и килцата ми сигурно са нагоре вече Crazy та вие поне си спестявате някой друг килограм Laughing Аз бях така с предната бременност , направо бях като парцал , даже бях свалила 2-3 килограма от начало Flutter , а сега тц , съвсе на другата крайност съм Crazy Ама да ми е живичко и здраво , пък за килцата ще мисля после Flutter
Валето де е , не се е разписала още Rolling Eyes

# 237
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ,МНОГО ЗДРАВЕ БЕЗКРАЙНО ЩАСТИЕ И ВЕЧНА ЛЮБОВ ЗА ВСИЧКИ НАС И ЗА НАШИТЕ СЛЪНЧИЦА!                                                                                                           easter                                                                                                                                                                                         

# 238
  • Мнения: 3
момичета кажети ми от коя до коя  седмица се отчиташе четвъртия месец

# 239
  • Мнения: 8 690
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!

Добро утро ! Днес и аз съм на работа. Сутринта единия шеф ме посрешта с новината , че колежката заминава в чужбина при мъжа си поне за месец и аз ще поема част от работата и, направо #Crazy Sick #Cussing out, ама неможах да откажа. Ама поне празниците си прекарах добре. Simple SmileМомичета, вие боядисвате ли се ?Аз съм на сватба в края на май и трябва да се понаправя малко, но незная какво да предпочета -кичури или да се боядисам с боя-оцветител на Палете.Дайте идея Peace

Общи условия

Активация на акаунт