Великден идва с козунаци и яйца, МАЙска мама чака своите слънца(31)

  • 17 128
  • 274
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 256
Цитат
Цитат на: veni_04 в петък, 25 април 2008, 18:34
ЩЪРКЕЛОВИ НОВИНИ

Днес е родила lapenceto, има си момченце  3 200 кг и 51 см ,казва се Николай
Да им е жив и здрав юнака , а на мама бързо възстановяване
Ееееейййй докато да  влезна в нета и да се явя като щъркелче и вече се знае за лапенце.
Майката и бебо са добре и са случили на готин екип!

# 106
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Деси, не се ядосвай ще успеете  Hug
Тапата ще я разпознаете естествено, представлява слуз (прозрачна или жълтеникава) примесена със жилки кръв (при мен нямаше жилки кръв първият път).Доста е обилна и се вижда Peace
Аз родих 7 дни след като падна моята така, че не е много показателна Simple Smile

# 107
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Честито Николай на Лапенце! Да ви е живо и здраво бебчето!

# 108
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Брях! Много бебенца, много нещо! Ех че готино!
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ!!! Ако знаете само как им завиждам!

Иначе нещо съм ужасно вкисната! Направо не знам къде се намирам! И извикаха мъжо спешно на работа и тапетите и первазите в детсктата така си останаха!  Close Тая година май вместо да празнуваме ще довършваме ремонта и ще чистим!  Cry


# 109
  • Мнения: 7
Лелеееее, честито на новите мами! Да са им живи и здрави бебоците!

Аз от обяд не съм влизала и хоп - 3 нови мами. Ама направо страхотно. Чак ми се прииска да прибягам и аз до родилното вече.

# 110
  • Мнения: 389
И да ви питам какво представлява тая прословута тапа newsm78, дали ще разбера като ми падне Embarassed

Деси аз съм родила две деца и да ти кажа тая тапа и със двете не съм я видяла.Белкем сега с третото я видя най-накрая smile3503

# 111
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА МЕГАН, ФРУИТ, ПЛАМПЕТЯ И ЛАПЕНЦЕ!!! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И ПОСЛУШНИ!!! А МАМИТЕ ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАТ БЪРЗО!!!

# 112
  • Мнения: 37




МАЛЕ МАЛЕ МАЛЕ НЯКОЛКО ЧАСА НЕ СЪМ ВЛИЗАЛА И КОЛКО МНОГО БЕБЧЕТА СИ ИМАМЕ
FRUIT
PLAMPETQ
LAPENCETO
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИТАТА МИЛИЧКИ   bouquet

# 113
  • Мнения: 369
Честит Николай на Лапенцето!Да е жив и здрав и много послушен,а на мама бързо и леко възстановяване!

# 114
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Момичета приемате ли нови членове във вашия пъстър майски свят?Много отдавна следя темите тук,но все не се престрашавах да пиша EmbarassedИ така аз съм Цвети,на 25г. от София,бременна съм в 37 г.с и очаквам момченце Simple SmileИскам да пожелая на всички бъдещи мами да се сдобият с най здравите и красиви бебчета на света,а на настоящите майчета,да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват!Май се оплетох ама се развълнувах от всичките приятни емоции които бликат от вас момичета!Лека вечер засега от мен Simple Smile

# 115
  • Мнения: 256
Момичета приемате ли нови членове във вашия пъстър майски свят?Много отдавна следя темите тук,но все не се престрашавах да пиша EmbarassedИ така аз съм Цвети,на 25г. от София,бременна съм в 37 г.с и очаквам момченце Simple Smile......
Добре дошла в отбора !

# 116
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Момичета приемате ли нови членове във вашия пъстър майски свят?Много отдавна следя темите тук,но все не се престрашавах да пиша EmbarassedИ така аз съм Цвети,на 25г. от София,бременна съм в 37 г.с и очаквам момченце Simple SmileИскам да пожелая на всички бъдещи мами да се сдобият с най здравите и красиви бебчета на света,а на настоящите майчета,да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват!Май се оплетох ама се развълнувах от всичките приятни емоции които бликат от вас момичета!Лека вечер засега от мен Simple Smile
Добре дошла при нас! Пожелавам ти леко раждане!   bouquet

# 117
  • Мнения: 48
ЧЕСТИТО НА ЛАПЕНС!!!!!!!!!!!   bouquet   bouquet   bouquet
МНОГО ЩАСТИЕ И ЗДРАВЕ НА БЕБОКА И БЪРЗО ДА СИ ИДВА, ЧЕ ДА РАЗКАЗВА.

МНОГО СКОРО МАЙ ПО НЯКОЛКО БЕБОКА НА ДЕН ЩЕ ИМАМЕ.
БРАВО МОМИЧЕТААААААААА, ТОВА СА ПРЕКРАСНИ НОВИНИ - И ТО ОКОЛО ПРАЗНИЦИТЕ. newsm44
ПРИЯТНА ВЕЧЕР ВИ ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ
П.П. Gugalinka - Добре си дошла миличка. На финала се вкл., н о по-добре късно , отколкото никога. Лека бременност ти пожелавам и прекрасно бебче на финала.

# 118
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Благодаря момичета!
А само да кажа,аз работа в стоматологичен магазин,в една от най големите фирми за консумативи в София,така че ако на някой му трябва добър стоматолог или специалист с радост бих ви помогнала да си намерите!Лека вечер засега от мене че таткото ни е болен и трябва да му обърнем внимание Simple SmileЦелувки!

# 119
  • Мнения: 389
Благодаря момичета!
А само да кажа,аз работа в стоматологичен магазин,в една от най големите фирми за консумативи в София,така че ако на някой му трябва добър стоматолог или специалист с радост бих ви помогнала да си намерите!Лека вечер засега от мене че таткото ни е болен и трябва да му обърнем внимание Simple SmileЦелувки!

Добре дошла при нас Hug!Кога ти е термина и нормално ли ще раждаш?В кой магазин работиш?

Общи условия

Активация на акаунт