Великден идва с козунаци и яйца, МАЙска мама чака своите слънца(31)

  • 17 123
  • 274
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
честити нови бебоци.да са живи и здрави и да радват много своите мами и тати. smile3525

# 256
  • София
  • Мнения: 376
Христос Воскресе и от нас майчета Hug
Ние също се прибрахме успешно, не успях да родя из селата драгомански, въпреки, че бях стегнала багажа Mr. Green, и само се ослушвах за води или тапи, ноо засега си кротуваме Wink
Още едно юначе се е появило, честито бебче на мама Вили и тати Мариан, много да ги радва  bouquet
Успях да устискам за лекцията за контракциите утре, на девет месеца аз съм на линия, кой друг ще идва Laughing

# 257
  • Мнения: 147
Христос Возкресе, скъпи мами.

Ончето, честито момиченце, живо здраво и щастливо детенце да расте Grinning .
Вили, честит Александър, красив, умен и достоен мъж да порастне Grinning .
Гери, чета и ми се доплкава. Мила не знам раждането ли е било по-тежко или да си безпомощна дни наред и бебенцето да е било на системи. Чудесно, че всичко вече е минало и сте си заедно. ПОвече да нямаш такива тревоги и всичко да забравиш. Да ти е жива и здрава рожбичката.
Муцунке, прекрасна песен. Благодаря, слушах си я наколко пъти Wink .
sundey, успешно и спокойно, мила.

# 258
  • Мнения: 111
Честито на мама Вили! Да е жив и здрав юнака и много радост да ви носи!

Аз ще раждам в клиниката на д-р Щерев. Там отскоро цената е 1800 лв., защото здравната каса не е предподписала договора. На мен ми казаха да си нося само тоалетни принадлежности, всичко останало за мен и бебчето ще е осигурено от клиниката.
Рени (reniuga), избрала съм те за вестителка. Надявам се да нямаш нищо против.

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 21:04 от lyubka

# 259
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Alabala защо са ти казали че още ти е рано newsm78, нали вече си в 9 месец? Братовчедка ми роди на третия ден от както влезе в 9 месец. Но щом доктора е казал ... ще изпълняваме и това е.
Вярно, но пък имам цял месецкажи речи до термин и е добре да си постои още малко вътре.Секциото ми е за 16 май.Дано устискам до тогава.
mutzunkata,  не се тревожи много всичко ще бъде наред (то няма как да не се тревожиш де но все пак).Пожелавам малката да си изкара страхотно с бабите  Hug
Хич не залагайте на мене, не ми се и мисли даже.Не съм готова и толкос, да си седи вътре бебката  Mr. Green
Направо ужасно си объркахме режима в нас, спиме по цял ден и по цяла нощ се чудим какво да правим  Crazy
То живот и здраве като се роди бебето ще ни оправи ама ме е яд много, че ми заминават дните ей така и не мога на един шопинг да изляза.Ще се стягм тези дни, че багажа ме чака да оправям и още някои дреболии да накупя. Rolling Eyes
Лека и спокойна вечер ви желая  Hug

# 260
  • Мнения: 369
Честито бебче на мама Вили!Да е жив и здрав юнака и много да ги радва!

# 261
  • София
  • Мнения: 186
Христос Воскресе и от нас майчета Hug
Ние също се прибрахме успешно, не успях да родя из селата драгомански, въпреки, че бях стегнала багажа Mr. Green, и само се ослушвах за води или тапи, ноо засега си кротуваме Wink
Още едно юначе се е появило, честито бебче на мама Вили и тати Мариан, много да ги радва  bouquet
Успях да устискам за лекцията за контракциите утре, на девет месеца аз съм на линия, кой друг ще идва Laughing
Воистина возкресе Рали,
радвам се че си тука,тъкмо мислех смс да ти пращам
че нещо ми се губиш Simple Smile
Аз много исках да дойда,обаче утре  от 9  съм на  единя лекар,после  ще  се срещаме с муцунката
за по кафе и веднага  ще  ходя  при следващия доктор,
и няма как,да записваш всичко и да преразкажеш после,
хайде чао засега  от мен-до утре....
м/у другото чух се със Сиси след падането на  тапата  вчера,
днес е имало още  нещо подобно на  тапа,
но още  си  е в къщи-не е родила,
реших да й звънна че  от сутринта  не е писала,
чакаме я  всеки момент-каза, че Злати  й  топли леглото в  Шейново
Hug

# 262
  • София
  • Мнения: 6 173
Честити бебчета на Fruit, Plampetq, Ончето, vili20012001! Да им носят много щастие и усмивки!   bouquet

Христос Возкресе! Пожелавам на всички много здраве и късмет!

На всички, които ще раждат в следващите дни - да бъде бързо и безболезнено и здрави хубави бебчета!

Аз утре влизам в болница и в сряда вече от 2 в 1 трябва да бъдем 1+1. Ако някоя от вас (или по-скоро бебчето) реши да се появи в почивните дни в "Света София" може да се обади. Казвам се Евелина и би трябвало да съм в стая за раждали секцио.

# 263
  • София
  • Мнения: 376
Mrs Jan , стискаме палци всичко да мине успешно и да гушкаш в сряда едно хубаво бебче Heart Eyes

САмо за протокола, незнам дали корема ми пада или продължава да расте, но вече пъпчето ми слиза все по надолу newsm78, вие как мислите?

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 22:42 от Orchidee®

# 264
  • Мнения: 2 910

Рени (reniuga), избрала съм те за вестителка. Надявам се да нямаш нищо против.

За мен ще е голямо удоволствие да съобщя такава радостна вест Hug

veskata, честит ти рожденник  bouquet, а ти сега заслужено си почини Hug
Надявам се, че Sundey вече е родила и всичко е минало лесно като песен Hug
Mrs Jan, ще стискаме палци и на теб за сряда и ще чакаме с нетърпение хубавите новини Hug

# 265
  • София
  • Мнения: 376
Сиси нещо наистина се губи newsm78, да не ни изненада с някое бебче Laughing

# 266
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет МАЙчета!
Днес бяхме с мама свеки на пазар. Много хубави неща си накупих исъм много доволна! Ето ги и тях: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223141&photo=63

Останаха ми само козметиките и нещата ми за болницата! Бебо вече спокойно може да идва!  Flutter Сега съм някак много по-спокойна!

Айде, аз ще наням вече!

Mrs Jan, късмет!

# 267
  • Мнения: 559
Здравейте мацки  Simple Smile
Аз имам един тъп въпрос. От вчера вдигам и свалям температура - не повече от 37,5 това нормално ли е според вас? Говори ли ви за нещо? Не съм пила парацетамол. Не се чувствам болна  Rolling Eyes
Сиси, стискам силно палци всичко да е наред и да мине леко  Heart Eyes
Mrs Jan, ще чакаме добри новини и от теб  Grinning

# 268
  • София
  • Мнения: 376
Селин , страхотни неща за бебо, Peace и ние почти привършваме с покупките, в събота понакупихме доста неща, та наистина е по леко като знаеш че си подготвен Flutter
Офф, а мен нещо сън не ме лови вече, като гледам как бебоците започнаха да излизат, нашия татко обаче така хубаво спинка напоследък и аз само му се заканвам, да спи, че после ни чакат безсънни нощи smile3532, а той милия не ми вярва Mr. Green
mu6muro4e , не мисля че е много нормално тази температура, може нещо от притеснение да е  newsm78

Хайде лека нощ от мен отивам да се мушна  на топло, че замръзнах тука Hug

# 269
  • Мнения: 7
Здравейте мацки, аз малко отсъствах от Варна че не успях много-много да следя. От телефона колкото успях да вляза да попрочета набързо.
Аз на 30.04 съм на преглед при доки дето ще ме изражда. С него трябва вече да определим дата на секциото. Моята доки от ЖК ми каза че няма да е по-късно от 16.05. Но на мен ми се струва че ще е по-рано. Вече ми се иска да отивам да раждам. И моя мъж последните дни все ми вика: "Айде да те карам да раждаш вече!" А и бебо май вече си го иска. Виждам че от няколко дни тапата ми пада по малко. Въпреки магнерича корема ми се втвърдява на моменти, корема ми се "падна" надолу... И все едни такива предвестници на скорошно раждане... Ама и аз каква съм незнам ама вече наистина нямам търпение.

Общи условия

Активация на акаунт