Великден идва с козунаци и яйца, МАЙска мама чака своите слънца(31)

  • 17 125
  • 274
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 961
Честит малък мъж на мама Меган! Да се възстановявате бързо и двамата и скоро да докладвате от вкъщи как е минало всичко.  Wink

# 61
  • Мнения: 389
То със тези изненади....не виждам как ще предположиме коя ще е следващата.Аз поне идея си нямам newsm78.

Утре ще гледаме бебето на ултразвук и запис на тонове,че за последен път го гледа "док" от ЖК в 7мес и явно по здравна каса това му е било за последно Rolling Eyes

Няма ли вече новини за близнаците?

# 62
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка, благодарско много е хубава  bouquet

ЧЕСТИТО НА МАМА МЕГАН ЗА МАЛКИЯ СЛАДУР, ДА ИМ Е ЖИВ И ЗДРАВ, А МАМА БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯ!!! smile3525 smile3525 smile3525

ИВАЛИ, МАЛКИЯ Е НАПРАВО БОНБОН, ТОЛКОВА Е МИЛИЧЪК. НЕКА ДА ВИ НОСИ САМО РАДОСТ И ЩАСТИЕ, ГОРЕ ГЛАВАТА И НЕ ИЗПУСКАЙ ТЕЗИ МИГОВЕ С МАЛКОТО СЪКРОВИЩЕ, ЧЕ НИКОГА НЯМА ДА СЕ ВЪРНАТ  love001

УСПЕШЕН ДЕН ОТ МЕН!

# 63
  • Перник
  • Мнения: 211
Здравейте пак! Simple Smile Искам да попитам мамите, разбиращи от счетоводство дали вземането на болнични преди излизането по майчинство, т. е преди 45-те дни преди раждане, ще се отрази по някакъв начин на сумата която ще вземам като майчинство?
Предваритлно ви благодаря  bouquet

# 64
  • Мнения: 529
Честито и от мен на всички майки,мен доктора ме успокои,че няма да раждам скоро и ще си чакам термина.Освен ако бебето не реши друго.Това е от мен лек ден ви желая.

# 65
  • Мнения: 728
На мен днес ми се счупи малко парченце от един мъдрец и сега умирам от болки,че пих един парацетамол и си правих гъргара с разтвор,който ми дадоха в аптеката данож да ми мине,че ще полудея много ме е страх от зъболекари

iveto_varna и на мен така част от зъб ми се отчупи и падна заедно с пломбата, и аз пих Парацетамол, но отидох и на зъболекар. Оказа се пулпит (дано при теб да не е). Сега ми умъртвяват зъба, но не с арсен, а с някакво друго лекарство, което не било толкова агресивно. След като родя, трябва веднага да отида да ми вадят нервите. Искам да кажа, че зъбите са си сериозна работа - по-добре зъболекар да те види, въпреки страха, отколкото да се получи някоя инфекция. Мен от второто по ме е страх.


Здравейте пак! Simple Smile Искам да попитам мамите, разбиращи от счетоводство дали вземането на болнични преди излизането по майчинство, т. е преди 45-те дни преди раждане, ще се отрази по някакъв начин на сумата която ще вземам като майчинство?
Предваритлно ви благодаря  bouquet

Не.

# 66
  • Мнения: 425
Честито на мама Меган!!!!!

Май4ета искам да ви питам нещо-На кой ден след раждането трябва да дойде педиатъра? newsm78Ден,два след изписването май newsm78
Питам защото мойта педиатърка,ще ходи в 4ужбина за 5 дена,около термина ми то4но.Проблем ли е да дойде например към 4-5 ден от раждането на детето newsm78 newsm78
/ако така се слу4и например/

# 67
  • Варна
  • Мнения: 175
ЕТО БЪРЗАТ,БЪРЗАТ ЩЪРКЕЛИТЕ - АМА СА ДВА И С ПО ДВЕ БЕБЕТА И ЗАТОВА СЕ ЗАБАВИХА smile3535 smile3535
ВЧЕРА,24.04.08, FRUIT Е РОДИЛА ДВЕ МОМЧЕТА-ДВЕ БРАТЛЕТА,ИМЕНАТА НЕ СА УТОЧНЕНИ ОЩЕ,НО ПЪК МОМЧЕТАТА СА ГОЛЕЕМИ- 3300 И 3200!!!! newsm10
ДНЕС ,25.04.2008, МАМА ПЛАМЕНА - PLAMPETQ - РОДИ ГЕОРГИ - ГОЛЯМ ЮНАК 3200 Г И ЦВЕТИ -МАЛКО ЦВЕТЕ - 2350 Г С ПЛАНОВО СЕКЦИО И ОБЩА УПОЙКА,МИНАЛО ДОБРЕ И ВЕЧЕ В 13 ЧАСА ЗВУЧЕШЕ ДОБРЕ ПО ТЕЛЕФОНА newsm10
ЧЕСТИТО!!!
ЧЕСТИТО И НА МЕГАН - ДА РАСТЕ И СЛУШКА БЕБЧЕТО!

# 68
  • Мнения: 85
Честито на мама Меган!!!!!

Май4ета искам да ви питам нещо-На кой ден след раждането трябва да дойде педиатъра? newsm78Ден,два след изписването май newsm78
Питам защото мойта педиатърка,ще ходи в 4ужбина за 5 дена,около термина ми то4но.Проблем ли е да дойде например към 4-5 ден от раждането на детето newsm78 newsm78
/ако така се слу4и например/

Не бой се мила, при Ая дойде чак на 10-тия ден. Тя идва за да види и пише, ако имаш някакви въпроси за бебенцето и т.н., да ти обясни как да го къпеш, пазиш пъпче и такива разни дребни работи. Да останови жълтеницата и да ти обясни за храненето.
Няма да се притесняваш. Ако имаш въпроси НИЕ СМЕ НАСРЕЩА!!!

Аз да се похваля, държавата ни ми е превела първите "ГОЛЕМИ ПАРИ", точно днес.
Направо не мога да повярвам. Навреме, даже по-рано бих казала, защото болничния ми е от 02,04,2008 - представяте ли си???

Честити бебета на всички мами. Бъдете живи и здрави, ние ще почакаме още малко!!!

# 69
  • Мнения: 87
Честито на новите мами   newsm03 Да са живи и здрави ! А на мамите леко и бързо възстановяване!  newsm10

# 70
  • Мнения: 369
Честити бебчета на Пламена и Fruit!Да са ви живи и здрави,много да ви радват,а на вас бързо възстановяване и много сили че ще са ви нужни.Какви големи бебоци за близнаци!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 903
И от мен ЧЕСТИТО на Megan, fruit i plmpetq. Вече мъъъничко им звиждам Embarassed...че са си гушнали щъркелчетата. Да са здрави и спокойни и мамита, и бебета
aneta77, добре завърнала се сред нас:) Какви са ти проблемите с кърменето??? Не му мисли толкова, ами казвай да помагаме Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 448
Честити рожби на Пламена и Fruit!Да растат здрави и много да радват гордите си родители!На мамите бързо възстановяване!

# 73
  • София
  • Мнения: 376
Ехааа, днеска  4  бебчета Hug
Честити рожбички на plаmpetq и Fruit   bouquet  bouquet  bouquet
Бързо възстановяване на майчетата Peace

Аз продължавам да чистя, да няма след малко пак изненада Mr. Green

# 74
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Леле, само една нощ преспива и имаме вече цели 5 бебета  newsm51 newsm51 newsm51 Това е невероятно! Честито на всички новородили! Да са живи и здрави бебоците, да се възстановяват бързо мамите, а татковците много да помагат!!!

Анетка, добре дошла! Надявам се да нямаш проблеми и бебчо да расте здрав и силен!

Общи условия

Активация на акаунт