Великден идва с козунаци и яйца, МАЙска мама чака своите слънца(31)

  • 17 120
  • 274
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Браво за бебенцата големички за близначета да са живи и здрави,а майчетата бързо да се възстановяват и прибират

# 76
  • Мнения: 420
Честито на всички ,които са родили тия дни!Много щасливи мигове и бързо възтановяване. newsm51 newsm51 newsm51Момченцата май са по-нетърпеливи.

# 77
  • Мнения: 0
привет и от мен боядисахте ли вече яйцата Grinning аз не  чух че бременни не трябвало да боядисват яйца вярно ли е

# 78
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Аз си ги боядисах, а и вчера гледам доста момичета са боядисвали! На мен това ми прави удоволствие,а и на боите изрично пише, че са безвредни!

# 79
  • Мнения: 0
значи няма проблем утре ще боядисваме с таткото яйчица Laughing

# 80
  • Мнения: 389
Е ние кого чакахме,то какво стана newsm44.

FRUIT и PLAMPETQ,ЧЕСТИТО!!!Да са ви живи и здави хлапетата!Само малката госпожица е по-фина,ама нали си е дама.Бързо да се възтановите и да разказвате.


geleva1,боядисвай си спокойно яйцата.И ние утре с децата ще боядисваме-те нямат търпение вече.

# 81
  • Мнения: 41
Ехааа, днеска  4  бебчета Hug
Честити рожбички на plаmpetq и Fruit   bouquet  bouquet  bouquet
Бързо възстановяване на майчетата Peace
За яйцата и аз боядисвах, незнам защо да не боядисвам?

# 82
  • Мнения: 48
Oхоооооо, БРАВО бе милички !!!!!!!!!!!!!!!
ЧЕСТИТО НА Рlаmpetq и Fruit. ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ МАЙЧЕТА
МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ. ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА ДА ВИ ВРЪХЛЕТИ.

# 83
  • София
  • Мнения: 186
Честити бебчета на Пламена и Fruit,да  са им живи и здрави рожбите
много бебета  почнаха  да  валят-страхотно  Peace

# 84
  • Мнения: 4
Наистина прогнозата за  umbrella   ylinfant се сбъдна. Честито на новите мамчета, да са им живи и здрави бебоците и много да си ги гушкат Hug

# 85
  • Мнения: 236
Олеее честито на  fruit  и  Plampetq  да са им живи и здрави дечицата, а на мамите бързо
възстановяване

ама тук наистина бебета валят,само така.... Hug

# 86
  • Мнения: 147
Меган  bouquet, Рlаmpetq  bouquet, Fruit  bouquet,, честити рожбички. Да са живи, здрави и много щастливи дечица.
Ивали, момченцето ти е чудесно изваяно, всичко му е прекрасно изпипано. Красив е и с тези ококорени оченца - прелест. Бързо мила да ти минава душевния смут. Само като го погледна и се умилявам. Нека наистина повече маминки се сетят да качат снимки. То едва ли те сила ще имат де в първите дни, ама домашните да помогнат, че е много хубаво и мило да гледаш бебенцата, за които си говорим почти година  bouquet Grinning .
Мона-бонбона, това за блаженното невежество на първескините ми харесва Laughing . И аз се чудя бива ли да съм тооолкова спокойна, при все, че не знам, с колко ще се качат все още цените в Токуда, където ще раждам, че ми казаха, че бенцето май се кани да се появи повече от седмица преди термина, че... още легълцето не можем да си го набавим, че... какви ли не допълнителни нещица дребни. Пък всеки момент може да реши да се пръква малката. А на мен ми е спокоооойнооооо Crazy Blush. Чудех се нормално ли е? Е - явно е. Хахаха.
Хубав ден на всички. Айде до утре да видим, колко нови мамички ще се появят Laughing  bouquet

# 87
 ЕХАААААААААААААА, ЧЕСТИТО НА PLAMPETQ I FRUIT, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ, МНОГО ДА СИ ГИ ОБИЧАТ И ГУШКАТ!!!  newsm51 newsm51 newsm51

АЗ ДОКАТО ПУСНА ЕДНА ПРАХОСМУКАЧКА И КАКВО ДА ВИДЯ 4 БЕБОКА, СУПЕР!!!

И СЕГА ЧАКАМЕ ВЕСТИ И ОТ АИВАНОВА, ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД И СКОРО ДА ИМАМЕ ОЩЕ ЕДНО БЕБЧЕ В ОТБОРА Simple Smile

# 88
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ивали, страхотен сладур е малкият Иван  Hug Бързо да излизаш от депресията  bouquet
Не съм влизала от вчера и си имаме вече цели 3 бебчета  Heart Eyes
Честито на Меган,  Рlаmpetq, Fruit , да са ви живи и здрави бебенцата и мноооого да ви радват.Нека израстнат здрави , послушни и много щастливи дечица   bouquet
Мен ме пишете за 16 май секциото, пък ще видим кога ще излезе принцесата  Crazy
Мен предният път също не ме беше страх , ама сега да ви кажа честно като знам какво е и повече ме е страх, като знам първото ставане след операцията, първото изкашляне и т.н. неприятни неща.Естествено всичко си струва и бързо се забравя но пак ми е свит корема на топка.
Вчера омазахме яйцата с малкия, малко неудобно беше, че още не сме се наместили ама какво да се прави.
Аз питах и в предната тема ама пак да нахалствам- няма ли някоя варненка която ще ходи в началото на май на запис на тоновете в АГ да отида с нея, че незнам кое, как, къде и защо Embarassed

# 89
  • Мнения: 236
Alabala това за секциото все едно аз съм го писала ,и мен така сега ме е страх
повече ,може би защото знаем какво ни очаква- както казваш първото ставане.......
Ама наистина всичко се забравя като видиш малките мишленца............
Ще стискаме палци за 16 май
Моето секцио още не е уточнено като дата

Общи условия

Активация на акаунт