Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 454
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 12 345
  • Мнения: 22 036
Иначе бутон "Към пълна редакция" всеки път го чета "Към пълна ерекция". Всеки път!

И сега всички прочели този пост ще се сещат за това като видят бутона. Всеки път! Joy
             + 1!!! Grinning
             Представяте ли си за майтап в бета версията да променят бутона на "Към пълна ерекция" - колко ли от нас ще го прочетат като "пълна редакция", а?

           



Добра идея, ще се попълни мъжкото присъствие, но ще забива по-често Simple Smile.
Това с осъзнатото напикаване явно е често срещано. Казвам осъзнато, защото явно сънят е свързан по някакъв начин. Аз така търсих тоалетна сигурно цяла нощ, проблемът се прояви, когато я открих Simple Smile.

# 12 346
  • Мнения: 13 082
Случвало ми се е и на мен това с пишкането на сън 😁. Също и много отдавна имах един Сименс, на който бях сложила аларма за събужне тон, който кугурига като петел. Е една сутрин се успах страшно, защото си сънувах най-спокойно, че съм си на село и петела ми кукурига в двора.

# 12 347
  • Мнения: 39 413
Аз зная тия топчета като "коски".
Според мен не може във женски форум да няма един такъв бутон "Към пълна ерекция"! Много ще му отива, а може и да ощастливи много дами! Kissing Heart

# 12 348
  • Мнения: 2 136
Стана ми интересно, и вече няколко минути го търся този бутон, но нито пълна ерекция, даже и пълна редакция не откривам.

# 12 349
  • София
  • Мнения: 1 223
До бутона "публикувай" е, на мобилната не знам как е.

# 12 350
  • Мнения: 207
Аз като не много малка сънувах, че ставам, отивам в тоалетната, сядам на тоал.чиния и ....сещате се какво последва.Flushed
И аз също съм се напишквала насън, спокойно.
И то с ясното съзнание и напълно спокойна, че го правя където си трябва  Blush
Явно е разпространено, кой да знае Laughing Отдавна съм нащрек- щом започна да търся вецето насън, значи  е време да се събудя.

# 12 351
  • Мнения: X
Скрит текст:
Не знам кого точно да номинирам, мен или Уишмастъров, ама фемилито здраво се изложи днес. Връщаме се от море. С Уишмастъров действаме по схемата на отиване карам аз, на връщане той. Съответно по бензиностанциите е отговорен този, който кара. За протокола, и двамата имаме карти от банковата сметка, та организацията е пИрфектна. Мда, точно перфектна се оказа. Спираме на ОMV да заредим и аз барабар с щерката се затичваме към тоалетната. Свършваме работата, сядаме в колата, Уишмастъров потегля. След половин час телефонът ми звъни. Вдигам. Насреща ми басов глас:"Госпожо Уишмастърова, Х от криминална полиция съм". Уишмастърова е така  Shocked. Оня отсреща продължава:"Автомобил с номер едикой си, регистриран на Ваше име, е заредил на бензиностанция на OMV Ямбол и е потеглил без да плати сметката." Аз пак така  Shocked Започвам да пелтеча:"Уишмастъров, бе, къде е касовата бележка?" Уишмастъров мълчи. "Е, не пазиш ли касовата бележка?"- крясвам аз, докато оня от криминалната полиция все още е на линия и слуша милия семеен разговор. "Защо не отговаряш???!!!"- дера се аз истерично. "Бях до тоалетната. Мислех, че ти си платила"- смотолеви Уишмастъров. Още е жив. Отбележете. Още е жив. Не съм му светила маслото.
[/quote]Тази история има продължение. На гости на майка ми съм този уикенд. Сутринта точно си лоча кафето (а с мен не бива да се говори преди да съм излочила кафето, защото съм тотално неадекватна) и влиза майка ми и ми подава лист хартия. Гледам- призовка. Рипвам аз и си удрям главата в тавана. Призовка, моля ви се! В главата ми се върти ужасната мисъл:"Ето! Уишмастъров ме е излъгал и не е платил бензина и полицията вече ме е открила! И ме викат в участъка!" Ужас! Ужааааассссс!!!!! Аха да усмъртя Уишмастъров и поглеждам пак призовката- за майка ми е. Викат я да свидетелства по един проблем със съседи пияндурници. Ех, Уишмастъров пак отърва кожата.

# 12 352
  • Мнения: 2 195
Вземи си едно малко тиганче за такива случаи - когато не е виновен... Mr. Green

# 12 353
  • Мнения: 39 413
Идеята за малкото тиганче напълно я подкрепям!

# 12 354
  • Майничка
  • Мнения: 12 587
Ай ся тиган! Палка за мухи стига, от мен да мине - може кожена. Mr. Green

# 12 355
  • Мнения: X
Ааа, белезници и камшик може ли?  Embarassed

# 12 356
  • Майничка
  • Мнения: 12 587
Викаш, току-виж му харесало? Wink

# 12 357
  • Мнения: 39 413
Тц, не. Щото ще трябва да добавиш латексови гащи и сутиен.... И отидЕ идеята за наказание.

# 12 358
  • Мнения: X
Ех, а аз мислех да го наказвам, наказвам, наказвам. Тогава ще се фръцна и ще спя. Фръц.  Crossing Arms

# 12 359
  • Мнения: 22 036
Ех, а аз мислех да го наказвам, наказвам, наказвам. Тогава ще се фръцна и ще спя. Фръц.  Crossing Arms

Специален поздрав за мъжът ти Simple Smile
юhttps://www.youtube.com/watch?v=7nqcL0mjMjw

Общи условия

Активация на акаунт