Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 469
  • 18 481
  •   3
Отговори
# 13 680
  • Мнения: 47 996
Не само женска черта. Моят син беше остригал артистично колекцията от скъпи кукли Барби на щерката. Два пъти се е стригал сам, отново артистично. Та ножицата си ги влече децата. Важното е да не се наранят...другото някак го преглътваме и това е

# 13 681
  • Мнения: 3 542
Скрит текст:
Дребната много обича тайно да ми отмъква еднократни превръзки.

 една приятелка ми разказва: детето е около 3г. и бабата го наглежда в къщата на майката (живеят отделно). детето намерило една кутия с ежедневни превръзки, седнало на пода и с една ножица ги срязва на две.
бабата: Х, какво правиш?
детето: мама вече е голяма, не й трябват памперси  hahaha
бабата го оставила да реже, преди да бъде обстреляна с разни въпроси за какво са тези неща....
приятелката ми се прибира и намира една купчина срязани превръзки насред детската  Joy

казах й да се радва, че не са били ползвани  Mr. Green
Ха, моята дъщеря беше докопала един пакет с ежедневни превързки и ги беше залепила по стените (дървена ламперия). Те пък се оказаха с някаква супер силно лепило, едвам ги изчегъртах,е.............

Оххх, цвиля си тихо в офиса вече. Smiley

# 13 682
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Снощи привиквам семейството на вечеря. Остана да сервирам картофите, които са във фурната. Отварям да вадя тавата... фурната студена, картофите сурови. Изобщо не съм почнала да пека! Добре, че не бяха много гладни домашните, да изчакаха още 40 минути.

# 13 683
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
прясно-прясно...Trollface

Скрит текст:
отивам в тоалетната, свалям ципа, свалям... полата до коленете и се сещам, че може да се вдигне нагоре, вместо да я събувам като панталон.

тъй е тя!
 като слагам пола веднъж на високосна... Trollface

# 13 684
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Пак приключения с раницата на детето, а явно и с телефона съм сериозно срастналата. Глася раницата за училище, слагам водата, слагам телефона си вътре, а кутията със сандвича в моята дамска чанта. Усетих се де, защото се поизду необичайно чантата ми. Успокоявам се, че утре не са на училище, стигат ми простотиите за тази седмица!
Баща ми като малък е бил изключително любопитен. До степен да унищожава всичко! Разрязал е куклата на сестра си, за да види какво има вътре. Рязал е гумата и на колелото си, пак от любопитство. Бил е силно разочарован, когато е установил, че и двете са били празни отвътре Joy

# 13 685
  • Мнения: 9 716
Когато бях на 6-7, татко си донесе от чужбина нов касетофон, стерео, истинско бижу за онези времена. Същия следобед, аз го разглобих. Хванаха ме докато се опитвах да изчопля феритната антена.
След скандала, баща ми ми връчи един куп учебници по радиотехника и ми заяви, да не пипам нищо преди да ги изуча. Simple Smile 

# 13 686
  • Мнения: 12 892
Ножиците са голяма работа, когато си малък Laughing
Случката става с мен, толкова малка съм била че аз лично не я помня, но пък не пропускат случай да ми я разкажат отново...
Моята родителка решава да следва, когато моя милост е още много малка, при това в друг град, баща ми също си намира работа там и Натка бива оставена на отглеждане при баба и дядо. Нашите се прибират през уикендите само, през цялото това време, можете да си представите дали съм се отделяла от мама докато е там... как ще я пусна, може пак да тръгне.
Всичко това си е нормално, но Натка решава че докато мама се къпе, ще седи на едно столче пред вратата на банята и ще я чака там да излезе. Това също ок. Мама обаче обича да се къпе дъъъъълго време и на мен ми доскучава... и тук се намесват ножиците, голяма работа са, както казах Grinning
И до ден днешен се смеят със сълзи като ми разказват какво е заварила като е излязла от банята. Малката муня Натка от скука хванала една ножица и изрязала по една голяма дупка на двете колене на чорапогащника си. После обаче решила че не е редна тая работа, намерила от някъде игла и конец и започнала да се опитва да си ги зашие да са пак цели... Тая дейност и до сега не ми се получава хич, просто съжалявам че не е имало как да ме снимат тогава какъв образ съм била и как сериозно съм обяснила на майка ми да не се притеснява, аз тия дупки ще си ги зашия нали Laughing

# 13 687
  • Мнения: 11 569
Не ми говорете за ножици. Naughty
Моят малък мунчо беше на 3 някъде, и докато кротко си изрязваше нещо с моята ножичка за нокти- до мен- поглеждам в един момент- подстригал си бретона. Ама такъв триъгълник си беше изрязал, като по конец.
Втори опит- на 4. Този път го нямаше целия бретон.
Трети опит- скоро. Нямал какво да прави в занималнята и пак се подстригвал, този път- едва забележимо.
Да споменавам ли, че всичките ми покривки са нарязани отдолу?
И вежди скуба веднъж. Отръки му идваше и се справи.

# 13 688
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Внукът тихом- мълком се опита веднъж да ме постриже, ама баба му е като доберман,не се дадох!

# 13 689
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Не знам коя е мунята я случая аз или сестра ми, по-малка от мен. Аз обичах да си поспивам сутрин в събота и неделя, тя ставаше в ранни зори още щом отвори очи скачаше и тичаше да буди всички вкъщи наред. Беше доста изобретателна, колко пъти ме е будила с възглавницата като откажа да стана. Гъделичкането и отиването дори не го броя. Но черешката на тортата беше, когато се събудих и цялата ми възглавница беше в коси а на темето ми се беше отворила доста голяма област без коса почти до кожа. Без време се оказах с нова прическа в същият стил за известно време Satisfied

# 13 690
  • FRANCE
  • Мнения: 2 229
Голямата девойка като малка си беше изрязара точките от един чорапогашник че я дразнили, а малката в училище на 6 години си беше нарязала чисто нови дънки без никой да я види.Trollface

# 13 691
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Е, те нали дънките сега така се носят. В крак с модата е детето! 😂

# 13 692
  • FRANCE
  • Мнения: 2 229
И това в час. И най съвестно си е хвърляла парченцата в кофата която случайно била наблизо. Joy

# 13 693
  • Мнения: 475
Една видна столична коафьорка ме беше обвинила, че сама съм си подстригала модния тогава бретон, вместо да отида при нея. Мунята млъкна като й обясних, че окипазяването ми е изцяло нейно дело.

Най-голямата ми изцепка е, че на включен бебефон си говорихме с мъжа ми за сексуалния ни живот (дойде да прави компания като приспивам бебето) , включително идиотизми, че при оргазъм се правели момиченца, без оргазъм - момченца и т.н. Милата ми майка нищо не каза после, но като се сетя - още се червя.

# 13 694
  • София
  • Мнения: 5 657
Дъщеря ми правеше епични поразии с ножица като по-малка. Отряза си косата, дълга до средата на гърба, до кожа. Отряза на котето мустаците, горкото приличаше на земеровка с едни стърчащи бодли около носа. Изряза си сърчицата от чаршафите - харесвали й, искала да си ги запази (?!?!?) Дънки, чорапогащници, всичко беше на дупки. Всички чорапчета бяха с отрязан палец - седи детенцето, скучае, дърпа чорапа на пръстчето и кръц!... Ресни на покривките на масата... абе не ми се припомня...

Общи условия

Активация на акаунт